Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.06.18-19 - Żywiec, IX Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    Konkurs historyczny

    Dla przypomnienia.

    Żywiec napisał(a)
    Zapraszamy Wszystkich kolekcjonerów wybierających się do Żywca na IX Międzynarodową Giełdę Birofiliów do wzięcia udziału w konkursie prezentującym najciekawsze historyczne eksponaty birofilskie związane z browarami Żywiec, Bielsko i Cieszyn. Udział w konkursie może wziąć każdy kolekcjoner, który posiada w swoich zbiorach takie eksponaty i jest zdecydowany przywieźć je do Żywca i wyeksponować w trakcie giełdy.
    Celem konkursu jest zaprezentowanie dla najbardziej zainteresowanego środowiska, najciekawszych eksponatów będących w posiadaniu kolekcjonerów i niestety, na co dzień niedostępnych dla szerszego forum.

    Regulamin konkursu:

    1. Konkurs przeprowadzony będzie w 2 kategoriach:
    •Historyczne eksponaty Browaru Żywiec
    •Historyczne eksponaty Browarów Bielsko i Cieszyn
    2. Każdy kolekcjoner może wystawić do konkursu dowolną ilość eksponatów w każdej z kategorii.
    3. Eksponaty powinny być dostarczone do organizatora w drugim dniu giełdy, tj. w sobotę 19 czerwca, do godziny 7.00.
    4. Do każdego eksponatu powinien być dostarczony opis zawierający podstawowe informacje: nazwa i zastosowanie eksponatu, kategoria, przybliżony rok pochodzenia, nazwisko i adres właściciela.
    5. W skład jury oceniającego eksponaty będą wchodzić czołowi polscy birofile, dziennikarze i pracownicy Browaru Żywiec.
    6. Jury w ocenie eksponatów będzie się kierować walorami estetycznymi oraz ich oryginalnością i rzadkością występowania.
    7. Informacja o trzech najlepszych eksponatach w każdej kategorii, zostanie ogłoszona po zakończeniu konkursu ok. godziny 12.00.
    8. Każdy kolekcjoner, który zgłosi do konkursu eksponat otrzyma firmowy upominek. Trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii zostaną dodatkowo nagrodzone atrakcyjnymi upominkami oraz piwem ufundowanym przez Grupę Żywiec S.A.
    9. Udział w konkursie jest bezpłatny.
    10. Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela organizator pod nr telefonu: 601 559 346.

    Organizator gwarantuje bezpieczeństwo eksponatów!
    bez brody...

    Comment

    • marcopolok
      Senior
      • 10-2001
      • 2334

      Konkurs historyczny - dalsze szczegóły.


      Chętnych do wzięcia udziału w miarę możliwości prosimy o wcześniejsze
      deklaracje (chodzi o ustalenie zakresu konkursu i zabezpieczenie odpowiedniej ilosci miejsca w ekspozycji.

      Można się deklarować wcześniej u mnie na marcopolok@browar.biz
      lub w pierwszym dniu giełdy tj w piątek u Grzegorza Zwierzyny "Żywiec" lub u mnie.

      Konkurs odbędzie sie w wydzielonej na ten cel części pomieszczenia restauracji.


      Przyjmowanie eksponatów odbywać się będzie w sobotę 19,06 od godz. 3:00 do 7:00 rano

      Przyjęcie będzie obejmowało spisanie dokładnego protokółu oraz wykonanie dokumentacji fotograficznej.

      Zakończenie konkursu i ogłoszenie wyników o godzinie 12:00

      Po ogłoszeniu wyników, na podstawie protokółu osobisty!! odbiór eksponatów.

      W przypadku dużego zainteresowania organizatorzy zastrzegają sobie prawo wstępnej selekcji w doborze eksponatów.

      Dla wszystkich biorących udział w konkursie przewidziano upominki i bonus.
      Dla zwycięzców super atrakcyjne nagrody!!!




      Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału !!!

      Grzegorz Zwierzyna & Marek Semla
      Last edited by marcopolok; 12-06-2004, 22:01.
      bez brody...

      Comment

      • winczer
        Senior
        • 05-2002
        • 233

        Lepiej póżno niż wcale...

        U W A G A !!!

        Jeśli ktoś reflektuje - mogę odstąpić swoją zniżkę na PKP, bo ja jadę samochodem i nie będzie mi potrzebna...
        Zgłaszać się szybko - puszczę priorytetem !!!
        Pij piwo.....będziesz wielki!!!

        ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          piecyk_gazowy napisał(a)
          a darmowe browary beda?
          Nie, ale będzie stoisko Gazpromu, będziesz mógł podpisać długoletnią umowę.

          Comment

          • ergie
            Senior
            • 05-2004
            • 1041

            Ludziska pomóżcie

            Jak dojadę już do Żywca pociągiem i wysiąde na stacji to jak mam iść (jechać) żeby trafić do browaru. Wstyd się przyznać ale w życiu nie byłem w Żywcu.
            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
            ------------------------------------------------------------------
            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Najlepiej taxą - więcej jak 5 zł nie zapłacisz
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Sven
                Senior
                • 09-2003
                • 1211

                Musisz iść w tym samym kierunku jak przyjechałeś PKP! Trzymaj się głównej, jakieś 2 kilosy i jesteś w domu, to znaczy na miejscu!
                Celia, cerevisia et conventus.

                Comment

                • ergie
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 1041

                  Dzięki znalazłem też plan Żywca i już wiem wszystko
                  Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                  ------------------------------------------------------------------
                  Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                  Comment

                  • BROWARIEC
                    • 10-2002
                    • 429

                    ergie napisał(a)
                    ...jak mam iść (jechać) żeby trafić do browaru...
                    Można też po zapachu . Tak na poważnie - Marusia ma rację - po wyjściu z pociągu skrzyknij 4 osoby i będzie jeszcze taniej! Ponoć starzy górale mówią - szkoda nóg
                    Żadna płaca nie hańbi...
                    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • winczer
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 233

                      Pierwszy 'doszłem do siebie'...

                      Uff.....
                      Widzę, że pierwszy doszedłem do siebie-po wspaniałej imprezie w Żywcu...



                      REASUMUJĄC:

                      Giełda
                      / jak zwykle zresztą w Żywcu / bardzo udana, dobre jadło, upominek też niczego sobie - i sporo dobrego napitku / w tym gratisowego / świetna organizacja, wiele atrakcji i wspaniała atmosfera imprezy...

                      Jednym słowem - ŻYWIEC...

                      Wielkie podziękowania dla Grzesia i reszty organizatorów...

                      Do zobaczenia...za rok...!!!
                      Pij piwo.....będziesz wielki!!!

                      ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

                      Comment

                      • sopista
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1747

                        Impreza jak zwykle wspaniała. Serdeczne podziękowania organizatorom.
                        Grzegorz, tak trzymać. Podziękowania organizatorom wycieczki do Cieszyna. To niefiltrowane Brackie. I ta piana....
                        I nie mniejsze podziękowania za etykietki z browarów domowych. Doszło mi naprawdę sporo. Za miesiąc, dwa pojawią się one na mojej stronie.
                        Wspaniała impreza i już powoli zaczynam się szykować do spotkania za rok. Do zobaczenia w 2005 roku.

                        Comment

                        • Mafar
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 1262

                          Kolejna moja wizyta na giełdzie w Żywcu-jak poprzednio,bardzo udana.Powiększyłem zbiory o kilka nowych szklanych eksponatów,kilkadziesiąt podstawek...Dobre jedzenie,dobra organizacja i zamówiona dobra pogoda...Moim zdaniem,najlepsza giełda w Polsce.WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW.
                          Polakom gratulujemy Brackiego

                          Gdy rozum śpi budzą się demony

                          Comment

                          • Grzegorz_J_bie
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 261

                            Giełda w Żywcu jak zawsze udana,ale...jednym minusem jest to, że kręciło sie tam za dużo ludzi z poza naszej "branży", pozatym wszystko bylo super!!
                            beermats_mezyk@op.pl

                            Comment

                            • blues-beer
                              Senior
                              • 11-2003
                              • 114

                              [QUOTE]Krzysiu napisał(a)
                              Nie, ale będzie stoisko Gazpromu, będziesz mógł podpisać długoletnią umowę. [/QUOTE

                              Łzy na monitorze, dawno się tak nie uśmiałem, dobre!

                              Comment

                              • darek99
                                Senior
                                • 04-2002
                                • 2147

                                Giełda udana.
                                Podziękowania dla organizatorów.
                                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                                Epikur z Samos.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎