Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.06.18-19 - Żywiec, IX Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tom_a_hawk
    • 01-2004
    • 34

    SUPER PRZEŻYCIE !!! Gorące brawa dla organizatorów.
    Dziękujemy i czekamy na przyszły rok.
    Pozdrawiam wszystkich kolekcjonerów.

    Comment

    • bahtol
      słomiany zapał
      • 10-2002
      • 331

      Zabawa przednia. Serdeczne dzięki dla organizatorów. Mam nadzieję, że hasło naczelnika pzejdzie do historii i nastałe zagości w słowniku forumowiczów.
      =bahtol=

      Comment

      • Pepek
        Senior
        • 04-2003
        • 1499

        Giełda wręcz perfekcyjna pod każdym względem. Dziekuję organizatorom i uczestnikom za to, że mogłem we wspaniałym towarzystwie spędzić ostatni weekend.

        Ach te portery po cztery

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          Ja również baaardzo miło wspominam giełdę. Innego zdania jest mój portfel, no ale tak bywa. Tylko dla czego spora częśc forumowej braci była zaskoczona moim piątkowym przybyciem??
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Oj działo się działo...
            Giełda bardzo udana, Giełdowanie też (ale o tym w innym temacie).
            Grzesiu, Marku - wielkie dzięki za idealną organizację tego sporego przedsięwzięcia.
            Dziękuję też wszystkim uczestnikom giełdy za wspólną zabawę, a w szczególności Naczelnikowi, za przyśpieszony kurs marketingu bezpośredniego, lekcja "Chwytliwe hasła i slogany reklamowe"
            Wasze zdrowie przywiezionemi z giełdy delicjami
            Last edited by iron; 21-06-2004, 14:34.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Hannibal
              Senior
              • 03-2004
              • 1426

              Nie miałem zamiaru kupować żadnych podstawek na giełdzie, ale i tak parę mi wpadło. Jedną dostałem od pewnego Anglika, który choć ledwo trzymał się na nogach, był całkiem rozmowny. Dzisiaj wypiłem sobie pszenicznego Rauchbiera od Andiego - bardzo oryginalny w smaku.
              Poza tym, dziękuję wszystkim organizatorom giełdy i życzę jeszcze lepszych rezulatatów za rok.
              "All the good things for those who wait"

              Comment

              • arzy
                Senior
                • 06-2002
                • 2814

                StaryKocur napisał(a)
                Powiem krótko:dla mnie absolutną rewelacją tegoroczenj giełdy,
                oprócz tradycyjnie wybornego towarzystwa forumowej braci były...

                "PORTERY PO CZTERY"
                Attached Files
                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                Bractwo Piwne
                Skład Piwa
                Piszę poprawnie po polsku!

                Comment

                • arzy
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 2814

                  Grzegorz_J_bie napisał(a)
                  Giełda w Żywcu jak zawsze udana,ale...jednym minusem jest to, że kręciło sie tam za dużo ludzi z poza naszej "branży", pozatym wszystko bylo super!!
                  Moim zdaniem, niech co roku parę osób z poza "branży" dowie się że istnieją inne piwa niż koncernowe i przekona się iż można robić piwo w domu to będzie to ogrmony plus.
                  A giełda w Żywcu stnie się największa na świecie.
                  "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  Bractwo Piwne
                  Skład Piwa
                  Piszę poprawnie po polsku!

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    adam16 napisał(a)
                    Kolekcja znowu urosła w siłę. A i lodówka znowu pięknie zaopatrzona w nowe piwa - same rarytasy, szczególnie te z domowych browarów. Do sklepu po piwo to z miesiąc nie musze chodzić.
                    Nam się w lodówce już nie zmieściło parę sztuk W samochodzie siedzi jeszcze jedna torba...

                    Wieeeelkie dzięki dla Grzegorza i wszystkich współorganizotorów za tak wspaniałą imprezę. Giełda z roku na rok coraz lepsza. Cóż to się będzie działo jeszcze za dekadę! Hoho!
                    Kolekcjonersko jestem bardzo zadowolony, towarzysko jeszcze bardziej.
                    Dzięki!
                    Attached Files
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      Czy ja dobrze widzę!? Widzę ciepłego Leszka po lewej stronie.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • slavoy
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 5052

                        Ano jest to Lech Pils. Nie miałem go jeszcze w kolekcji butelek
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        • Pudlarz
                          Piwiarz sezonowy
                          • 01-2002
                          • 650

                          Giełda w Żywcu - udana i sympatyczna impreza. Ludzie mili i życzliwi, zwłaszcza Wy - Koleżanki i Koledzy - dziękuję Wam. "Obłowiłem" się umiarkowanie... Brawa dla Ogranizatorów!
                          Dobre piwo nigdy nie jest złe
                          http://www.janczech.stary.sacz.pl
                          (galeria ekslibrisów)

                          Comment

                          • grzeber
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 2868

                            Giełda jak co roku wyśmienita towarzysko , kolekcjonersko tym razem troszke gorzej ale OK.
                            pozdrawiam
                            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                            Comment

                            • redart
                              Member
                              • 05-2003
                              • 70

                              Super udana giełda - jak dla mnie. Wielkie dzięki dla organizatorów. Doszło parę eksponatów a i pokosztowało się tego i owego z pianką jak i bez. Czekam na następny roz - szkoda że tak to jeszcze daleko.
                              redart

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10838

                                redart napisał(a)
                                (...) szkoda że tak to jeszcze daleko.
                                Daleko?? A co ja mam powiedzieć
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎