Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.07.10 - Człuchów, IX Pomorska Giełda Birofilska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brzeczka
    Senior
    • 12-2003
    • 373

    #16
    ja też jadę z kangurempl

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #17
      Ja już siedzę na walizkach Jeszcze tylko spakuje krem do opalania , wiertarkę udarową , 3 worki ziemi ogrodowej i w drogę Strzeżcie się, Coooper nadchodzi !
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • kangurpl
        Senior
        • 03-2002
        • 2660

        #18
        Skoro już się wydało, to potwierdzam jadę.
        Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
        "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

        "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Comment

        • karpiasty
          Junior
          • 07-2004
          • 5

          #19
          o w żywe kamienie...

          rzut kamieniem od Szczecinka, a ja mam jutro gości... Tak chciałem się wciągnąć w towarzycho a tu niestety świeżo po przeprowadzce i drugi tydzień parapetówy. Nic to, piwo się i tak poleje a za rok stawię się murem. Dobrej zabawy!

          Comment

          • BROWARIEC
            • 10-2002
            • 429

            #20
            ZDĘBIAŁEM!!! (cokolwiek to znaczy ) Po wielu dniach nieobecności wchodzę na Forum i... zero komentarzy nt giełdy Nawet brak tutaj zdjęcia forumowiczów zrobionego na scenie w Domu Kultury... No, jeśli się komuś nie podobało to trudno - ja powiem krótko - było bardzo sympatycznie. Mam tylko jedną uwagę (zresztą podzielaną przez wielu uczestników i nie tylko w tym roku) - dlaczego nie można było otrzymać zestawu okolicznościowych podkładek w komplecie. Ja rozumiem. Kolekcjonerstwo. Ale tym najbardziej wytrwałym, którzy do Człuchowa dotarli można by oszczędziś stresów...
            Żadna płaca nie hańbi...
            ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #21
              BROWARIEC napisał(a)
              ZDĘBIAŁEM!!! (cokolwiek to znaczy ) Po wielu dniach nieobecności wchodzę na Forum i... zero komentarzy nt giełdy Nawet brak tutaj zdjęcia forumowiczów zrobionego na scenie w Domu Kultury... No, jeśli się komuś nie podobało to trudno - ja powiem krótko - było bardzo sympatycznie. Mam tylko jedną uwagę (zresztą podzielaną przez wielu uczestników i nie tylko w tym roku) - dlaczego nie można było otrzymać zestawu okolicznościowych podkładek w komplecie. Ja rozumiem. Kolekcjonerstwo. Ale tym najbardziej wytrwałym, którzy do Człuchowa dotarli można by oszczędziś stresów...
              Kochanieńki http://www.browar.biz/forum/showthre...threadid=40906.Zdjęcia są w galerii
              Last edited by Pogoniarz; 25-07-2004, 20:41.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • BROWARIEC
                • 10-2002
                • 429

                #22
                Pogoniarz napisał(a)
                Kochanieńki http://www.browar.biz/forum/showthre...threadid=40906.Zdjęcia są w galerii
                No tak... Oddaję honor... Troche mnie tu nie było... Zawsze komentarze były w temacie Giełdy. Czy cos się zmieniło?
                Żadna płaca nie hańbi...
                ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  #23
                  Raczej nic mi o tym nie wiadomo ...


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎