Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.09.04 - Giełda w Grodzisku Wlkp

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bogdan21
    Senior
    • 02-2003
    • 187

    #31
    Krzysiu napisał(a)
    z przerwą na Brovarię, jeżeli jest czynna w środku nocy.
    Brovarię można będzie chyba odwiedzić w sobotę, w drodze powrotnej z giełdy.
    Z tego co wiem to Wortas też się tam wybiera
    Last edited by bogdan21; 03-09-2004, 12:17.
    - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

    Comment

    • mareks
      Senior
      • 05-2002
      • 1939

      #32
      No i po giełdzie.

      Giełda malutka. Do zbioru przybyło mi 10 podstawek.
      Najbardziej cieszę się z zakupu piw z Browaru w Czarnkowie : Noteckie Jasne pełne i Ciemne niepasteryzowane i Erie.
      Będzie czym sie delektować.


      Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

      Comment

      • albeertos
        Senior
        • 10-2001
        • 2313

        #33
        No teraz moje wrażenia...

        Giełda mała, ale taki urok giełdy w Grodzisku, zresztą to wcale nie jest jest wada.

        Z wrażeń kolekcjonerskich – udało się zdobyć kilka starszych szklanek do kolekcji: 2 x Poznań, Okocim, Lwówek Śląski, Grodzisz (ten tylko odebrany na giełdzie ), dwa magnesy: Królewskie ze starym logo (dzięki Biermannowi) i Lech, troszkę starszych polskich kapsli. No i zostałem udziałowcem Zjednoczonych Browarów Grodziskich nabyłem w drodze kupna akcję z 1923 roku o wartości 1000 marek polskich.

        Jeśli chodzi o frakcję forumową to jak zwykle byliśmy reprezentowani silnie. Z tych, których udało mi się zidentyfikować, pogadać i wypić piwko to zapamiętałem (kolejność chaotyczna):
        Easy, Pieczarek (z Ireną), Krzysiu, Biermann, Mareks, Master_luki, Bogdan21, Bromi1974, Browariec, Dzidek1960, Michalh, Brew, Cororo. Reszty nie pamiętam, za co przepraszam, albo pamiętam i kojarzę, ale się nie ujawnił że jest z Forum.

        Niestety zdjęć nie robiłem, może ktoś kto pstrykał umieści kilka fotek dla potomności.

        Organizatorzy spisali się wyjątkowo: każdy z obecnych dostał zestaw etykiet i podstawek z wielkopolskich browarów oraz cztery piwka do wyboru (z pośród: Fortuna Jasne, Fortuna Czarna, Lew Classic, Lew Pils, Lew Mocne, Noteckie Jasne Pełne, Noteckie Eire, reszty nie spamiętałem). Oprócz tego otwieracze i długopisy z Browaru Zodiak z Kłodawy. To jednak nie wszystko J, oprócz tego można było się napić świeżutkiego piwa z browaru EDI za symboliczną złotówkę, a także za darmo skonsumować kiełbaskę z bułką w bufecie (opłaty za stolik ani biletów nie było). W zamian każdy wypełniał ankietę, w której wpisywał najlepsze według niego piwa z Wielkopolski. Ogólnie duża piątka z plusem, bo na pewno nikt nie wyszedł głodny ani niedopity Bardzo mi się podobało, sądzę że reszcie również. Zresztą Grodzisk mam na stałe wpisany w kalendarz giełd, więc za rok też wybieram się w ciemno.

        A za udział w giełdzie dziękuję wszystkim w imieniu organizatorów: Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Grodzisku Wlkp oraz Wielkopolskiego Klubu Kolekcjonerów Birofiliów.
        (_)>
        Nigdy się nie poddawaj!!!
        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
        Lech jest tam gdzie jego wiara
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          #34
          Z piw jakie można było otrzymać na pewno były jeszcze:
          - Fortuna gnieźnieńskie
          - Leszek ze Żnina
          - Noteckie ciemne.
          Wiem, bo akurat te przywiozłem do domu.

          Na otwieracz z browaru Zodiak się nie załapałem. Dostaliśmy za to szklaneczki 0,3l z browaru Fortuna.

          Giełda faktycznie niezbyt duża. Niby można ją obejść w kilkanaście minut, ale mimo to można coś dla siebie znaleźć. Przywiozłem 3 nowe otwieracze, komplet nowiutkich kapsli z Zielonej Góry, garść porcelanek do dalszej wymiany. Osobista żona przywiozła sobie kilka szkieł, których wyboru dokonywała na podstawie fikuśności kształtu. Nie udało jej sie przekonać M.Bochyńskiego do sprzedania wystawionego grodzisza. Zwodził ją przez cała giełdę, a w końcu i tak nie sprzedał.

          Dodatkowo wyruszyliśmy z Krzysiem na krótki spacer po Grodzisku. Krzysiu z cyfrówką chciał starannie obfotografiować wszystkie stojące jeszcze browary. Obchodził je ze wszystkich stron, marzyło mu się wejście na jakąś wieżę i natrzaskanie zdjęć z góry. A widoczki były naprawdę nieziemskie. Godzina 11, słońce grzeje niemiłosiernie, a tu niesamowity widok kilku kominów słodowni, a obok nich tarcza księżyca. Krzysiu ma nosa do takich rzeczy.

          Za rok znowu przyjadę.

          Comment

          • Krzych15
            Senior
            • 10-2002
            • 596

            #35
            Grodzisk

            Zd1
            Attached Files
            krzych
            Dzień bez piwa to stracony dzień.

            Comment

            • Krzych15
              Senior
              • 10-2002
              • 596

              #36
              Grodzisk

              zd2
              Attached Files
              krzych
              Dzień bez piwa to stracony dzień.

              Comment

              • Krzych15
                Senior
                • 10-2002
                • 596

                #37
                Grodzisk

                Zd3
                Attached Files
                krzych
                Dzień bez piwa to stracony dzień.

                Comment

                • Krzych15
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 596

                  #38
                  Grodzisk

                  Zd4
                  Attached Files
                  krzych
                  Dzień bez piwa to stracony dzień.

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    #39
                    Fotki fajne tylko czemu takie maleńkie?Przez lupę musiałem oglądać
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • bromi1974
                      Junior
                      • 12-2002
                      • 17

                      #40
                      Czy istnieje możliwość otrzymania zdjęć na maila??
                      bromi@hot.pl
                      z góry wielkie dzięki !!!

                      Comment

                      • wortas
                        Junior
                        • 05-2004
                        • 8

                        #41
                        Witam! Miałem tez przyjemność pobytu na gorzowskiej giełdzie. Najbardziej smakowalo mi piwko EDI Przywiozłem 119 podstawek gdyz poza polskimi jestem nastawiony w zbieraniu na niemiechie i czesko-słowackie oraz europę zachodnią. uważam że było bardzo fajnie i za rok napewno sie tam pojawię No tyle tego - kogo to z reszta interesuje?? papa

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          #42
                          wortas napisał(a)
                          Witam! Miałem tez przyjemność pobytu na gorzowskiej giełdzie. No tyle tego - kogo to z reszta interesuje?? papa
                          Mnie bardzo to interesuje, zwłaszcza że nie wiedziałem że w Gorzowie jest organizowana giełda
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • tom_a_hawk
                            • 01-2004
                            • 34

                            #43
                            Pogiełdowe

                            Brawo za szybki refleks Darek !!
                            Giełda kameralna ale bardzo sympatyczna. Trochę nowych zdobyczy, jeden extra "fuks" czyniący całą giełdę opłacalną kolekcjonersko. Kilka osób widzianych po raz kolejny, co sprawia to sympatyczne uczucie przynależności do "grupy".
                            Wielkie dzięki dla Organizatorów i Sponsorów. W przyszłym roku będę na pewno, już jako stały bywalec (dwie już zaliczyłem w Grodzisku).
                            Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i do zobaczenia na kolejnej giełdzie. Dzięki za fotki, na dwóch się znalazłem !!!
                            Niech żyje Czarna Fortuna !!!

                            Comment

                            • bogdan21
                              Senior
                              • 02-2003
                              • 187

                              #44
                              Odp: Pogiełdowe

                              tom_a_hawk napisał(a)
                              Niech żyje Czarna Fortuna !!!
                              Czarna Fortuna, brrrrrr


                              Niech żyje EDI!
                              A tak na marginesie to w drodze powrotnej wstąpiliśmy (m.in. z Krzysiem) osobiście odwiedzić browarek. Piwo super. Do domu też trochę przywiozłem i wszyscy znajomi chwalili.


                              Jeśli chodzi o giełdę to byłem pierwszy raz w Grodzisku, ale imprezka udana. 27 nowych podstawek, w tym (z czego najbardziej jestem zadowolony) okazyjny zakup korków z żywieckeij giełdy w 2002 roku i dwa satre Piasty
                              - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

                              Comment

                              • BROWARIEC
                                • 10-2002
                                • 429

                                #45
                                darek99 napisał(a)
                                Mnie bardzo to interesuje, zwłaszcza że nie wiedziałem że w Gorzowie jest organizowana giełda
                                ZAPEWNIAM, ŻE NIE JEST!!! JESZCZE NIE JEST...
                                Żadna płaca nie hańbi...
                                ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎