Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.09.03 - 26 Miedzynarodowa giełda birofilii. Grodzisk Wlkp

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cororo
    • 04-2003
    • 766

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brogro
    jeśli to możliwe proszę o kontakt.M.B.-organizator
    ...ot tak o nie ważne z kim Marian się kontaktuje ,ART Ty nigdy się tak nie kontaktowałes?

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      #17
      ja se ne wim zaglądam po kilku dniach nieobecności na forum i proszą o kontakt - więc chętnie się dowiem co i jak szczególnie że w międzyczasie dostałem z Izraela list z prośbą o zwrotny kontakt telefoniczny kogoś z Jamajki. zaznaczam jednocześnie że nie był o spam
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • brew
        Senior
        • 12-2003
        • 159

        #18
        Zglaszam swoja - skromna - obecnosc ale tylko w sobote...

        Comment

        • bogdan21
          Senior
          • 02-2003
          • 187

          #19
          Jeśli ktoś ma po drodze Strzegom (Świdnicę) i ma wolne miejsce to chętnie się zabiorę
          - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

          Comment

          • cororo
            • 04-2003
            • 766

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brew
            Zglaszam swoja - skromna - obecnosc ale tylko w sobote...
            szkoda myślelismy że zostaniesz z nami do końca miesiąca

            Comment

            • dzidek1960
              Senior
              • 01-2003
              • 1548

              #21
              Zgłaszam swoją obecność, ale tylko na giełdzie.
              "Ma jednak kraj polski napój warzony
              z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
              piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
              do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
              mieszkańców, lecz i cudzoziemców
              wybornym smakiem"
              Jan Długosz, Historie Piwne
              Moja strona www w początkowym okresie budowy

              Comment

              • cororo
                • 04-2003
                • 766

                #22
                ...i po giełdzie dzięki wszystkim za udział w niej podziekowania należą sie organizatorom bo naprawde stanęli na wysokości zadania zdrowie Marian-ów .Niestety kolekcjonerów jak zwykle w Grodzisku czyli średnio generalnie nie ma co narzekać szkoda tylko ze nic nie włączyłem do zbioru ze staroci ale cóż nie zawsze się to udaje.

                Comment

                • bogdan21
                  Senior
                  • 02-2003
                  • 187

                  #23
                  A ja na giełdzie byłem, Bartka i Ediego piłem...

                  Na początku wielkie dzięki dla tom_a_hawk'a i Dzidka za transport Gratulacje dla organizatorów za dobrą organizację, za gratisowe podstawki, piwko, giełbaski i chleb ze smalcem, tylko ogórka kiszonego brakowało
                  - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    #24
                    Oprócz etykiet i podstawek architektonicznych, do "zbioru" doszły mi też piwa z Kłodawy, brakujące ogniwo w dzienniku piwnym

                    Comment

                    • zulu
                      Senior
                      • 04-2004
                      • 299

                      #25
                      Było bardzo sympatycznie. Kolekcjonersko co prawda dla mnie słabo, ale za to możliwość popróbowania piwek z Zodiaka, Cieśla, Fortuny, Ediego (hmm - jak wam smakowało?), Czarnkowa, Żnina ... Właśnie jestem w trakcie degustacji, wygrywamy 3:1, bateria się chłodzi.

                      W drodze powrotnej zahaczyliśmy o Brovarię, ale niestety NASI TU BYLI i nic nowego doszło do zbioru. Wygrywamy 3:2

                      Comment

                      • cororo
                        • 04-2003
                        • 766

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu
                        (hmm - jak wam smakowało?)
                        a to było piwo wogóle?wiele osób miało wątpliwosci z jednoznacznym stwierdzeniem.

                        Comment

                        • biermann
                          Senior
                          • 09-2001
                          • 2552

                          #27
                          Kolejna bardzo udana giełda w Grodzisku. Widać, że organizatorzy ( duże piwo dla obu Marianów, Grzegorza i innych, których przez przypadek lub z niewiedzy tu ominę ) starają sie robić to co robią na najwyższym poziomie. Za prezentowane piwa (Bartek, Czarnków, Fortuna, Żnin, Kłodawa i EDI, któremu hmm wyjątkowo cosik nie wyszło ), za kiełbaski (podeślijcie adres producenta do Żywca ), chleb ze smalcem no i specjalne giełdowe etykietki (główna z browaru EDI oraz kontra z Kłodawy) - wielkie dzięki i do zobaczenia za rok.
                          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            #28
                            Debiut na giełdzie w Grodzisku, do tego udany. Podziękowania dla panów Marianów za super zorganizowaną imprezę, piwka do degustacji (Bartek, ciemny EDI) i na drogę . TMax, Marqs, Dzidek 1960 także wielkie dzięki za transport

                            Comment

                            • dzidek1960
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1548

                              #29
                              Pragnę podziękować organizatorom za kolejną kameralną , ale udaną giełdę, oraz za piwka do degustacji.
                              Miałem olbrzymie szczęście w losowaniu nagród. Znalazłem się w czwórce, która nic nie wylosowała , lecz nie to przecież było najważniejsze na tej giełdzie.
                              Doszło mi do zbioru ok. 20 wafli w tym kilka z lat '50 i '60 a także ostatnie dwie z brakujących mi do ostatniej serii Fortuny.
                              Widzę w tym temacie, że niektórzy bardzo się rozczarowali ciemnym Edim. Ja jednak będę nadal go bronił. Jest to moje ulubione ciemne piwo w tym roku. Faktem jest, że ma ono bardzo charakterystyczny smak i dlatego nie każdemu smakuje. Zresztą to było widoczne w czasie giełdy gdzie niektórzy mocno się nad nim męczyli.
                              Należy tu też wspomnieć, że organizatorom udało się znaleźć sponsorów nie tylko wsród wielkopolskich browarów, ale także i w ukraińskim Obolonie, z którego to browaru były do rozlosowania kufelki 0,3l i piwka. Wielkie brawa dla organizatorów.
                              "Ma jednak kraj polski napój warzony
                              z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                              piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                              do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                              mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                              wybornym smakiem"
                              Jan Długosz, Historie Piwne
                              Moja strona www w początkowym okresie budowy

                              Comment

                              • tom_a_hawk
                                • 01-2004
                                • 34

                                #30
                                Z roku na rok coraz lepiej !! Ogromne podziękowania dla organizatorów. Szkoda tylko, że zabrakło podstawki giełdowej Może za rok ... ? Na pewno też przyjadę.
                                Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników giełdy.
                                P.S.
                                Nowych podstawek ok. 30

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎