Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
    No..., tylko chodzi o to jakiego osobnika????
    Może Darek lat 12?
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      Nie, nie jest to Darek lat 12!!!!

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        Bo jest to Jarek
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          Odpowiedź jest niepełna , a jako bliska rodzina brzucholca występującego na umieszczonym powyżej zdjęciu - nie powinieneś mieć prawa głosu!!!

          Ponieważ jednak nagroda jest przewidziana, to możesz jutro odebrać zdjęcia swojej, podwójnie skręconej nogi!

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
            Nie, nie jest to Darek lat 12!!!!
            Aj zakręcony jestem
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19168

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wg2
              Byłeś, wystawiłen Koźlaka a e-prezes (dziś) ma zły humor. Mają dostęp do interatu i powinni ogłośic
              info znalazłem tutaj

              Comment

              • albeertos
                Senior
                • 10-2001
                • 2313

                Dzięki wszystkim za wspaniałą giełdę i atmosferę

                Grzegorz, Marco - szacunek za ogrom pracy i za pomoc. Niewątpliwe do zobaczenia za rok

                Moja (właściwie nasza) prośba do wszystkich forumowych fotografów. Jako że Stary Niemiec nie pozwolił nam wziąć swojego aparatu do Żywca, jesli ktoś ma naszą rodzinkę lub jej część na swoich kliszach lub plikach bardzo proszę o kontakt na PW, chętnie skorzystamy z Waszych zdjęć i włożymy je do rodzinnego albumu.
                (_)>
                Nigdy się nie poddawaj!!!
                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                Lech jest tam gdzie jego wiara
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Pinio74
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 3881

                  A jak zakończyło się konkursowe smakowanie porterów, bo chyba wcześniej nie było o tym informacji i jakie portery przygotował organizator?
                  BIRRARE HUMANUM EST

                  Comment

                  • dkrasnodebski
                    cymbał
                    • 05-2003
                    • 2316

                    Najlepszy okazał się porter cieszyński.

                    A jeżeli idzie o naszą rywalizację to pierwsza była Małażonka przed E-prezesem i Jerzym.
                    Last edited by dkrasnodebski; 21-06-2006, 11:39.
                    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                    www.radoslawstolar.pl

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
                      Najlepszy okazał się porter cieszyński.

                      A jeżeli idzie o naszą rywalizację to pierwsza była Małażonka przed E-prezesem i Jerzym.
                      A jakie portery poza cieszyńskim?
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Otóż wiedzę na temat jakie portery były w jakiej kolejności podawane organizator utajnił, nie tylko na czas konkursu - co zrozumiałe, ale najwyraźniej i na wieczność
                        Last edited by iron; 21-06-2006, 11:53.
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • dkrasnodebski
                          cymbał
                          • 05-2003
                          • 2316

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                          A jakie portery poza cieszyńskim?
                          Był Łódzki, który to najczęściej typowaliśmy trafnie. O innych nic nie wiem na pewno.
                          Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                          www.radoslawstolar.pl

                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                            Otóż wiedzę na temat jakie portery były w jakiej kolejności podawane organizator utajnił, nie tylko na czas konkursu - co zrozumiałe, ale najwyraźniej i na wieczność
                            Bo nie chce nas zawstydzać. Ponoć wypadliśmy koszmarnie....
                            Z tego co wiem, udało mi się odtajnić cztery portery na dziewięć podanych. Poziom nasz więc za wysokim nie był....

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                              Bo nie chce nas zawstydzać. Ponoć wypadliśmy koszmarnie....
                              Z tego co wiem, udało mi się odtajnić cztery portery na dziewięć podanych. Poziom nasz więc za wysokim nie był....
                              No ale jednak chyba chcielibyście wiedzieć jakie piwa piliście. Nawet nie koniecznie o kolejność, czy trafność typów chodzi. Mnie też interesuje w porównaniu do jakich porterów porter cieszyński był górą. Wasza ocena wydaje się obiektywna (mimo, że każdy kierował się subiektywizmem), ale jak nie ta, to już chyba żadna bardziej obiektywna nie będzie.
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • Żywiec
                                Senior
                                • 12-2001
                                • 1571

                                Podziękowania!

                                Giełda, giełda, i po giełdzie...

                                Chciałbym podziękować Wszystkim kolekcjonerom i piwowarom, którym chciało się przyjechać do Żywca i spędzić czas na giełdzie. O jakości imprezy decydują również jej uczestnicy, wiec myślę, że wszyscy jesteśmy autorami tej udanej (w mojej ocenie) imprezy.

                                Szczególne podziękowania dla osób zaangażowanych w organizację, że wymienię tylko kilka osób: Wojtek Sapeta, Marek Semla, Władek Gawliński, Tomek Kowalski, Asia Niemczycka, Marian Kurowski, Pioterk Pindel, Wojtek Mirocha...

                                Wyrazy uznania i podziękowania dla przewodników po browarze. Oprowadzić w ciągu 10 godzin 1600-1800 osób to nielada wyczyn!

                                Personelowi Piwiarni Żywiecka za mozolny trud włożony w pakowanie etykiet i pocztówek duża buźka Kuchni za smaczne jedzonko!

                                Całej reszcie, która miała swój udział w organizacji, WIELKIE DZIĘKI!

                                Na koniec podziękowania dla tych wszystkich, którzy mi nie przeszkadzali w zorganizowaniu tej imprezy. Nie wymienię ich z nazwiska


                                Sebastian dzięki za portera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokaz wypalił!

                                Do zobaczenia za rok...mam nadzieję.

                                P.S.
                                Eliza czekam na Ciebie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎