Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19168

    a widziałeś regulamin? to była zabawa, a przy okazji skosztowałem pardubickiego portera

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10838

      Jeżeli konkurs nazywa się "Smakujemy Polskie Portery" to jasne jest, że uczestniczą TYLKO polskie portery! Jest to chyba logiczne i oczywiste.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        No bo polskie portery im smakowały a inne nie

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          Dokładnie!!!!

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
            W konkursie degustacyjnym porterów udział wzięły:
            ŻYWIEC butelka
            CIESZYN beczka
            CIESZYN butelka
            ŁÓDŹ puszka
            KRAJAN butelka
            WITNICA butelka
            PARDUBICE butelka
            LWÓW butelka
            STRZELEC butelka
            Dzięki za info.
            W sumie prócz Żywca i beczkowego Cieszyna piwa względnie dostępne (bo mam w piwnicy ).
            A żywiecki ze starych zapasów czy może reaktywacja?
            MM961
            4:-)

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              Dobrze, że piwa z Twojej piwnicy dostępne są choćby w Warszawie....
              Z tych względnie dostępnych w Warszawie można spokojnie dostać jedynie Cieszyn w butelce i porter lwowski
              Last edited by Małażonka; 21-06-2006, 14:55.

              Comment

              • Żywiec
                Senior
                • 12-2001
                • 1571

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                A żywiecki ze starych zapasów czy może reaktywacja?
                Ostatnia, historyczna żywiecka warka. Butelki były 2 lata po gwarancji a na degustację czekały w kartonie w moim garażu.

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
                  Ostatnia, historyczna żywiecka warka. Butelki były 2 lata po gwarancji a na degustację czekały w kartonie w moim garażu.
                  Czy to za to piwo jakiś pijany frajer zapłacił 50 zł podczas licytacji ?

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19168

                    taki konkurs był fajną atrakcją giełdy. mam nadzieję, że się powtórzy, jeśli nie porterów to czegoś innego. niemniej jednak albo wcześniejszą porą, albo coś lżejszego

                    Comment

                    • Żywiec
                      Senior
                      • 12-2001
                      • 1571

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                      Czy to za to piwo jakiś pijany frajer zapłacił 50 zł podczas licytacji ?
                      To był podobny porter żywiecki ale nie ode mnie.

                      Comment

                      • jerzy
                        piwoholik
                        • 10-2001
                        • 4705

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                        No to nie miałem szans - Lwowskiego piłem raz, dawno temu, pardubic w ogóle. Do tego zrozumiałem, że a) nie będzie żywieckiego, b) nie będzie podchwytliwych pytać - dwa te same portery, c) portery zagraniczne to będą portery nadbałtyckie (nie spodziewałem się Czech).
                        (...)
                        Ja się nie spodziewałem w żadnym wypadku, że dwa razy podadzą cieszyńskiego i nawet w przypadku identycznego smaku - nigdy nie napisałbym dwa razy cieszyński.
                        Miałeś więcej szans niż ja - bo ja Lwowskiego nie piłem nigdy , pardubickiego zresztą też.
                        Po ilości próbek widać było, że albo niektóre się powtarzają, albo są też portery zagraniczne. Ponieważ tych drugich nie miałem najmniejszych szans zgadnąć, wszystkie obstawiałem jako polskie. Dodatkowo cieszyński właśnie zaczął być nalewany do beczki, więc byłem prawie pewny, że będzie on w dwóch wersjach.
                        (Inna sprawa, czy choć raz go trafiłem... )

                        Bardzo fajna impreza, cieszę się, że jednak na nią dotarłem. Dzięki za fajne podarki!
                        A teraz z porterowego kufla popijam sobie Brackie - by przy tej temperaturze popijanie sobie portera to była by szybka śmierć.
                        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                          a widziałeś regulamin? to była zabawa, a przy okazji skosztowałem pardubickiego portera
                          Tylko czy wiesz jak smakował

                          No pewnei, że zabawa
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • dziku
                            Senior
                            • 12-2002
                            • 1992

                            Ten Pardubicki mnie zaskoczył. W życiu bym się nie domyślił...

                            A tak poza wszystkim wyjęto ze mnie ostatnie szkło giełdowe. Nie było duże, ale upierdliwe. Tkwiło w dziku na głębokości około 1 cm...
                            Dziku


                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19168

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                              Tylko czy wiesz jak smakował

                              No pewnei, że zabawa
                              były tam dwa-trzy piwa, które nie smakowały jak portery bałtyckie, więc obstawiałby właśnie tego, gdybym wiedział, że uczestniczy tak obstawiałem Jabłonowo

                              Comment

                              • marcopolok
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 2334

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
                                informuję, że przygotowaliśmy z Żywcem 3 (słownie trzy) niespodzianki, tak dla urozmaicenia.
                                Reszta piw przedstawionych do konkursu będzie jak najbardziej sklepowa i w okresie przydatności do spożycia.

                                :
                                a propos postów Abernackiego który jesli sie nie mylę nie brał nawet udziału w konkursieto taką oto informację zamieściłem jako organizator konkursu.
                                urozmaiceniem okazał się
                                Lwowski, Pardubicki, i stary butelkowy Żywiec
                                Portera ze Zduńskiej postanowiliśmy wyłączyć w oparciu o miarodajne opinie dotyczące niestałości smaku (absolutnie nie jest to krytyka tegoż wyrobu

                                Dla ścisłości dodam, że konkurs porterowy miał charakter smacznej zabawy i cieszę się że wszyscy uczestnicy doskonale się bawili. Konkurs miał także motyw edukacyjny dla podpatrujących rozlew próbek "pomocników"

                                Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział. Mam nadzieję, że prezenty są zadawalające
                                a za rok znowu przygotujemy coś ciekawego (być może kolejny porterowy konkurs)

                                ps. Wyniki i dokładną listę opublikuję jak tylko będę miał możliwość zabrania jej z browaru.
                                bez brody...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎