Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10838

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
    a propos postów Abernackiego który jesli sie nie mylę nie brał nawet udziału w konkursieto taką oto informację zamieściłem jako organizator konkursu.
    (...)

    Po pierwsze jaki ma związek czy ja byłem czy nie. Wydaje mi się że ni ewiedziałeś co wymyśleć na swoją obronę to uczepiłeś sie mnie.
    A po drugie: Wydaje mi się jeśli coś od pocżatku nazywa się "Smakujemy Polskie Portery" a następnie nie informuje się o zmianach w konkursie to chyba coś nie jest tak! A tak nakazuje dobry obyczaj.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • yoreck
      Senior
      • 04-2004
      • 526

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
      Jeżeli konkurs nazywa się "Smakujemy Polskie Portery" to jasne jest, że uczestniczą TYLKO polskie portery! Jest to chyba logiczne i oczywiste.
      a łyżka na to NIEMOŻLIWE

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck
        a łyżka na to NIEMOŻLIWE

        Rozumiem, że w ten sposób chciałeś sie w sposób rzeczowy wypowiedzieć do powyższego problemu
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
          (...)Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział. Mam nadzieję, że prezenty są zadawalające(...)
          Chyba żartujesz??? A gdzie samochód dla mnie????
          A tak na serio:
          Konkurs oceniam bardzo ciepło, chociażby z dwóch powodów:
          Po pierwsze: to dzięki niemu starałam się w piątek stosunkowo mało pić i jako tako wstałam na sobotnią giełdę;
          Po drugie: był miłym urozmaiceniem czasu, pozwolił pobawić się w sędziowanie, o nagrodach dla wszystkich już nie wspomnę....

          Ponieważ jednak jestem uszczypliwym babsztylem, to jedną nieścisłość znalazłam:
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
          (...)Aby uspokoić waszą wybujałą piwniczno - leżakową fantazję informuję, że przygotowaliśmy z Żywcem 3 (słownie trzy) niespodzianki, tak dla urozmaicenia.
          Reszta piw przedstawionych do konkursu będzie jak najbardziej sklepowa i w okresie przydatności do spożycia. (...)
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
          (...)urozmaiceniem okazał się
          Lwowski, Pardubicki, i stary butelkowy Żywiec (...)
          ... i porter Cieszyński z beczki, który nie pojawił się i długo nie pojawi się na sklepowych półkach....

          Przyznam, że zobaczywszy jakie piwa brały udział w konkursie – poczułam się podbudowana. Cztery trafienia na dziewięć to niedużo, ale cztery trafienia na pięć (Witnicę i porter Lwowski piłam lata temu, Partubic i cieszyńskiego portera z beczki przed konkursem nie piłam w ogóle) – to nienajgorszy wynik. Jeszcze raz dziękuję za miłą zabawę, naprawdę bardzo udane upominki i wszystko, co się z tym konkursem łączyło....

          A swoją drogą szkoda, że zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy w samej imprezie nie uczestniczą. Przyznam, że z przykrością czytałam posty Abernacki, bo rozumiem konstruktywną krytykę, ale krytyki jako sportu – raczej nie lubię....
          Liczę na przyszłoroczny konkurs i już zgłaszam swoje i Irona uczestnictwo...

          Dzięki, chłopaki – naprawdę wiele byśmy stracili, gdybyśmy zrezygnowali z udziału w tym konkursie!!!

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10838

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
            (...)
            A swoją drogą szkoda, że zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy w samej imprezie nie uczestniczą. Przyznam, że z przykrością czytałam posty Abernacki, bo rozumiem konstruktywną krytykę, ale krytyki jako sportu – raczej nie lubię....
            (...)

            Asiu nie chciałbym wskazywać twoich postów które były napisane w tonie "krytycznym", o imprezach na których to także nie brałaś udziału!
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
              Asiu nie chciałbym wskazywać twoich postów które były napisane w tonie "krytycznym", o imprezach na których to także nie brałaś udziału!
              Pisałam o nich (tych imprezach) przed, a nie po....
              Nie uczestnicząc w imprezie, nie mogę wydawać sądów na temat jej przebiegu....

              Mogę mieć zdanie na temat terminu danej imprezy, ale nie doszukasz się mojego postu na temat organizacji imprezy, w której nie uczestniczyłam...
              Niewiele, a jednak sporo, nie sądzisz????

              Napewno zaskoczeniem dla nas był udział "obcych" porterów na konkursie, ale nikt (naprawdę nikt z uczestników) do tego stopnia nie krytykował wyboru organizatorów, jak Ty.... Przecież to była tylko, a może aż zabawa!

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10838

                W porządku, najważniejsze, że uczestnicy konkursu dobrze sie bawili. I niech tak pozostanie
                Ps. Dla mnie wszystko nawet zabawa musi mieć jakieś zasady. Koniec kropka.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19168

                  dla mnie osobiście nie byłoby zaskoczenia, gdyby nie pojawiły się niespodzianki. zresztą sam konkurs, gdyby było wiadomo kto startuje, ilu ich jest nie miałby tego smaczku...
                  o lwiwskim wiedziałem, choć nie daję głowy, że rozpoznałem... nie ważne to
                  ten kto ZNAŁ polskie portery potrafił "odrzucić ziarno od plew". dla mnie liczyło się uczestnictwo zwłaszcza, że nie brałem udziału w szkoleniu degustatorskim. obiecuję jednak przygotować się lepiej następnym razem.
                  Last edited by e-prezes; 21-06-2006, 21:21.

                  Comment

                  • danio_145
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 723

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
                    Aby uspokoić waszą wybujałą piwniczno - leżakową fantazję informuję, że przygotowaliśmy z Żywcem 3 (słownie trzy) niespodzianki, tak dla urozmaicenia.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                    Ps. Dla mnie wszystko nawet zabawa musi mieć jakieś zasady. Koniec kropka.
                    Była informacja, że będą 3 niespodzianki. W tym przypadku były to portery zagraniczne.

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145
                      Była informacja, że będą 3 niespodzianki. W tym przypadku były to portery zagraniczne.
                      Dwa zagraniczne i jeden polski, za to dobrze wyleżakowany

                      To tak w kwestii nieszkodliwej uszczypliwości

                      Comment

                      • marcopolok
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2334

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                        Dwa zagraniczne i jeden polski, za to dobrze wyleżakowany

                        To tak w kwestii nieszkodliwej uszczypliwości

                        Amen, zamykam dywagacje
                        bez brody...

                        Comment

                        • marcopolok
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 2334

                          Jak to jest, że tak długo oczekiwana impreza tak szybko się kończy???
                          Zawsze tyle osób z którymi chciałoby się spotkać, posiedzieć i porozmawiać przy piwie
                          a tu hop siup i już po giełdzie...


                          Największe podziękowania są oczywiście dla was drodzy uczestnicy i forumowicze
                          za udział w już historycznej XI Międzynarodowej Giełdzie Birofiliów Żywiec 2006.
                          Możecie mi wierzyć, że widok waszych szczerze usmiechniętych i zadowolonych facjat
                          każdorazowo regenerował moje już w piątek wyładowane akumulatory.
                          jeszcze raz serdecznie dziekuję.

                          Mojemu przewodnikowi w birofilskiej pasji Grzegorzowi Zwierzynie za to, że z roku na rok obciąża
                          mnie coraz większą odpowiedzialnością i dodatkowymi obowiązkami związanymi z giełdą.
                          Dzięki niemu z dumą i ogromną satysfakcją wieszam nad biurkiem 3 z kolei plakietę organizatora.

                          Oczywiście ogromne podziekowania dla całej rzeszy ludzi bezposrednio i pośrednio zaangażowanych w to ogromne przedsięwziecie
                          w szczególnosci dla pań Rózy, Marty, Agnieszki, Justynki. Oraz panów Władka, obu Tomków, Smoka, Wojtka, Mańka i Grzesia.



                          Wszystkich serdecznie pozdrawiam i miejmy nadzieję - Do zobaczenia za rok !!!


                          Dodam, że w dniu giełdy, w sobotę 17 czerwca miałem okazję świętować 5 lecie aktywnego kolekcjonerstwa.
                          Pragnę w tym miejscu złożyć specjalne podziękowania za wyrozumiałość, wsparcie i aktywną pomoc
                          dla trzech doskonale znanych wielu forumowiczom osób. Dla mojej ukochanej mamy Grażyny oraz dla Beatki i Pawła
                          którzy już niebawem świętować będą co innego. Oczywiście w Piwiarni Żywieckiej.
                          bez brody...

                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
                            (...) dla Beatki i Pawła którzy już niebawem świętować będą co innego. Oczywiście w Piwiarni Żywieckiej.
                            Czyżby??? No to gratulacje!!!!

                            I dodam jeszcze, że tak dla odmiany nam się tak złożyło, że w piątkowy wieczór czciliśmy (choć w natłoku atrakcji i tak o tym zapomnieliśmy) naszą piątą rocznicę ślubu

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              • 05-2004
                              • 5615

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok
                              .... dla Beatki i Pawła
                              którzy już niebawem świętować będą co innego. Oczywiście w Piwiarni Żywieckiej.
                              Sezon jakiś czy cuś. To sypnij jeszcze kiedy, byśmy mogli trafić w termin z gratulacjami
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              • biermann
                                Senior
                                • 09-2001
                                • 2552

                                Dłuugi powrót do domu nastąpił wczoraj, ale na napisanie czegokolwiek brakło już sił.
                                Wielkie podziękowania dla : Grześka, Marcopoloka no i dla całej masy pozostalych Organizatorów; dla wszyskich kolekcjonerów i forumowiczów za wymiany, kupna, sprzedaże i inne takie spotkania sącząco-gadające.
                                Oraz specjalne podziękowania dla Cyborga za koszulkę ( tę od rytualnej wymiany ) i
                                dla Konego - bez którego kołczowania nie byłbym sobą na konkursie porterowym
                                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎