Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.06.16-17 - Żywiec, XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA
    W jaki sposób można się ubiegać o zaproszenie na giełdę? Szukałem tu i tam ale nic nie znalazłem na ten temat.
    Trzeba się na giełdzie zapisać na następny rok
    Last edited by Shlangbaum; 24-04-2006, 17:38.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA
      W jaki sposób można się ubiegać o zaproszenie na giełdę? Szukałem tu i tam ale nic nie znalazłem na ten temat.

      z tego, co mi wiadomo, to mozna było poprzez maila Piwiarni Żywieckiej - adresu trzeba poszukać na Forum - nie chcę podawać złego, by nie wprowadzać w błąd
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • joelka
        Senior
        • 03-2005
        • 817

        W pierwszym poście tego tematu są dwa adresy, pod którymi można dokonać weryfikacji danych. Ja bym spytała, czy można się zapisać mimo nieobecności na ostatniej giełdzie.

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
          Już niebawem w Waszych skrzynkach pocztowych
          Żywiec wypuści na giełdę jakiegoś RADLERA?
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • Żywiec
            Senior
            • 12-2001
            • 1571

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika joelka
            W pierwszym poście tego tematu są dwa adresy, pod którymi można dokonać weryfikacji danych. Ja bym spytała, czy można się zapisać mimo nieobecności na ostatniej giełdzie.
            Oczywiście, że tak. Zapraszam do lektury pierwszych postów z tego tematu.

            Comment

            • Żywiec
              Senior
              • 12-2001
              • 1571

              Program imprezy

              Zamieszczam program imperzy, mam nadzieje, że nic się nie zmieni.

              PROGRAM IMPREZY
              XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów - Żywiec 16-17.06.2006 r.
              Imprezy towarzyszące:
              Festiwal Piwowarów 2006.
              IV Ogólnopolski Konkurs Piw Domowych


              PIĄTEK 16.07.2006
              Browar Żywiec 10:00-16:00
              Dzień Otwarty Browaru Żywiec
              W odstępach 30 minutowych będą zorganizowane bezpłatne wycieczki z przewodnikiem po Browarze Żywiec. Standardowa trasa wzbogacona będzie o pokaz palenia słodu do portera w trakcie, którego zwiedzający zostaną poczęstowani żywieckim porterem (330 ml). Wycieczki będą zakończone degustacją piwa Żywiec (330 ml) i wręczeniem pamiątkowych „pakietów promocyjnych” dla zwiedzających w Piwiarni Żywiecka. W trakcie degustacji przeprowadzony będzie pokaz multimedialny (film reklamowy o Browarze Żywiec, film korporacyjny Grupie Żywiec, filmy reklamowe marki Żywiec itp.).

              Piwiarnia Żywiecka 16:00-24:00
              I dzień XI Międzynarodowej Giełdy Birofiliów
              Festiwal Piwowarów
              IV Ogólnopolski Konkursu Piw Domowych

              16:00 Zwiedzanie Browaru Żywiec dla zaproszonych gości. W czasie zwiedzania przeprowadzony będzie pokaz palenia słodu do portera połączony z drobnym poczęstunkiem,
              18:00 Otwarcie imprezy (Władysław Gawliński, Marian Kurowski),
              18:00 Rejestracja uczestników giełdy, wydawanie upominków giełdowych,
              18:00 Poczęstunek dal uczestników imprezy (piwo, posiłek gorący, chleb ze smalcem)
              18:00 Wystawa fotograficzna „XI lat żywieckiej Giełdy Birofiliów”,
              18:00 Spotkania kolekcjonerskie (wymiana akcesoriów piwnych),
              18:00 Otwarcie prac biura prasowego (Restauracja VIP),
              18:00 Spotkanie Piwowarów Domowych,
              18:00 I sesja IV Konkursu Piw Domowych,
              18:00 Premiera książki „Znakomite Piwa. 100 sprawdzonych receptur” i spotkanie z autorami
              18:30 Loteria fantowa. Nagrody (drobne upominki reklamowe) funduje Grupa Żywiec,
              19:00 Pokaz kulinarny w wykonaniu ROBERTA MAKŁOWICZA na dziedzińcu. W przerwie pokazu przeprowadzony będzie konkurs kulinarny dla publiczności,
              20:00 Konkurs degustacyjny dla uczestników giełdy „SMAKUJEMY POLSKIE PORTERY”,
              21:00 Koncert zespołu „REDLIN” (folkowa podróż po świecie),
              24:00 Zakończenie programu.

              SOBOTA 17.06.2006

              Piwiarnia Żywiecka 06:00-15:00
              II dzień XI Międzynarodowej Giełdy Birofiliów
              Festiwal Piwowarów
              IV Ogólnopolski Konkurs Piw Domowych.

              03:00 Otwarcie Piwiarni Żywiecka,
              05:00 Otwarcie ogródka piwnego,
              06:00 Rejestracja uczestników giełdy, wydawanie upominków giełdowych,
              07:00 Poczęstunek dla przedstawicieli mediów (bufet). Ciąg dalszy prac biura prasowego,
              07:00 Poczęstunek dal uczestników imprezy (piwo, posiłek gorący, chleb ze smalcem),
              07:00 Wydawanie upominków giełdowych,
              09:00 Oficjalne otwarcie X MGB i IV FPD (Dyrektor Browaru Jerzy Dwornicki)
              09:15 Symboliczne odszpuntowanie beczki żywieckiego Portera. Degustacja dla uczestników,
              09:00 II sesja IV Konkursu Piw Domowych,
              09:00 Konkurs Piw Rzemieślniczych,
              09:00 Stoisko firmowe BROWAMATOR
              - degustacja piw domowych (Bursztynowy lager, Pszeniczne Jasne, Ciemne Aromatyczne)
              - degustacja piw z polskich browarów restauracyjnych
              - materiały informacyjne na temat piwowarstwa domowego
              - sprzedaż wydawnictw, pamiątek festiwalowych i gadżetów
              - loteria ankietą dla uczestników imprezy,
              09:30–12:00 Konkursy piwowarskie i zabawy na scenie giełdowej.
              - mundialowe giełdowanie (konkurs strzelania piłką do celu)
              - konkurs na najładniejszy strój giełdowy
              - konkurs na najładniejsze stoisko
              - konkurs wiedzy o piwach żywieckich
              - ściana wspinaczkowa z piwnymi nagrodami na szczycie
              10:00 Zwiedzanie Browaru Żywiec dla uczestników giełdy i festiwalu. W trakcie zwiedzania pokaz palenia słodu do portera. Grupy liczące maksymalnie 40 osób będą wychodziły, co 30 minut,
              13:00 Ogłoszenie wyników IV Konkursu Piw Domowych,
              15:00 Zakończenie programu.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                20:00 Konkurs degustacyjny dla uczestników giełdy „SMAKUJEMY POLSKIE PORTERY”,
                Acha. No to juz wiem, ze nie mogę do Żywca przyjechać wczesniej niż w piątek po południu, bo jak dojadę w czwartek, to w piątek do 20.00 będę już miała tak skołowane smaki, że nici z degustacji
                Last edited by Marusia; 25-04-2006, 07:56.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19168

                  dla mnie, co roku giełda zapowiada się ciekawiej i to w niej lubię

                  Comment

                  • fenixbeer
                    Junior
                    • 03-2003
                    • 22

                    Zamieszczam program imperzy, mam nadzieje, że nic się nie zmieni.

                    PROGRAM IMPREZY
                    XI Międzynarodowa Giełda Birofiliów - Żywiec 16-17.06.2006 r.
                    Imprezy towarzyszące:
                    Festiwal Piwowarów 2006.
                    IV Ogólnopolski Konkurs Piw Domowych


                    PIĄTEK 16.07.2006


                    SOBOTA 17.06.2006

                    troche mnie tu skolowaly daty ale zapowiada sie niezla imprezka
                    piwo to moje paliwo!!!

                    Comment

                    • yoreck
                      Senior
                      • 04-2004
                      • 526

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec
                      Witam,
                      Szczególnie czekam na propozycję weryfikacji uczestników imprezy tak aby uniknąć sytuacji które wszyscy widzieliśmy czyli 1 osoba odbierająca 10 upominków. Dla osoby która wymyśli rozwiązanie ufundujemy super nagrodę.
                      mam pomysła jak mawiał Ferdek Kiepski - a może wprowadzić zaproszenia z hologramami numerowanyni.Z tego co wiem są one praktycznie nie do podrobienia,a tylko organizator wie komu wysłał zaproszenie i z jakim numerem.Przy odbiorze upominku osoba X oddaje zaproszenie /oczywiście tylko z naklejonym hologramem/+ okazuje dowód osobisty po czym po sprawdzeniu czy dane te są zgodne z listą u organizatora odbiera upominek i zostaje skreślona z listy.pzdr

                      Comment

                      • Żywiec
                        Senior
                        • 12-2001
                        • 1571

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fenixbeer
                        troche mnie tu skolowaly daty ale zapowiada sie niezla imprezka
                        Mylą się tylko Ci co nic nie robią

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck
                          mam pomysła jak mawiał Ferdek Kiepski - a może wprowadzić zaproszenia z hologramami numerowanyni.Z tego co wiem są one praktycznie nie do podrobienia,a tylko organizator wie komu wysłał zaproszenie i z jakim numerem.Przy odbiorze upominku osoba X oddaje zaproszenie /oczywiście tylko z naklejonym hologramem/+ okazuje dowód osobisty po czym po sprawdzeniu czy dane te są zgodne z listą u organizatora odbiera upominek i zostaje skreślona z listy.pzdr
                          Tyle, że organizatorom zależy pewnie na tym, żeby przyszło jak najwięcej osób a rozdać i tak muszą pewnie ze dwie ciężarówki prezentów więc każdemu starczy, a zdobywanie zaproszenia poprzez wpis na listę na następny rok ma wiązać potencjalnych klientów do marki. Twój pomysł więc chyba wykracza poza strategie marketinową GŻ i byłby dobry raczej w laboratorium z niebezpiecznymi chemikaliami a nie na piwnym pikniku
                          Last edited by Shlangbaum; 03-05-2006, 13:56.

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • Żywiec
                            Senior
                            • 12-2001
                            • 1571

                            Fakt, jesteśmy zainteresowani przyjęciem jak największej ilości gości. Chcemy również aby jak największa ilość uczestników otrzymała prezent giełdowy, piwko i posiłek a nie obdarowywać naciągaczy kilkunastoma gratisami dla fikcyjnych uczestników. Analizując bazę danych trafiłem np. na kilkunastu mieszkańców z jednej klatki schodowej lub 12 członków 1 rodziny. Częstą praktyką jest również zapisywanie się pod kilkoma adresami Stąd też pomysł na weryfikację danych adresowych i konieczność wylegitymowania się przy rejestracji.

                            Comment

                            • centon
                              † 2017 Piwosz w Raju
                              • 03-2004
                              • 575

                              Witam
                              pomysł z numerowaniem zaproszeń z hologramami i weryfikacją z listą na giełdzie powinien się sprawdzić.
                              Ale i tak życie to zweryfikuje.
                              Pozdrawiam
                              Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                              Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                              https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                              Comment

                              • dudzik17
                                Member
                                • 01-2004
                                • 68

                                [QUOTE=Żywiec]Fakt, jesteśmy zainteresowani przyjęciem jak największej ilości gości. Chcemy również aby jak największa ilość uczestników otrzymała prezent giełdowy, piwko i posiłek a nie obdarowywać naciągaczy kilkunastoma gratisami dla fikcyjnych uczestników. Analizując bazę danych trafiłem np. na kilkunastu mieszkańców z jednej klatki schodowej lub 12 członków 1 rodziny.QUOTE]
                                Ale nalezy tez wziasc pod uwage to ze np z mojej rodziny jezdzi okolo 10 osób op jednym nazwisku ale kazdy jest kolekcjonerem tak jak np ja z bratem jedno nazwisko, jeden adres a prowadzimy calkiem inne kolekcje Pozdrawiam

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎