Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.01.28 - Warszawa, Giełda Birofiliów w Bierhalle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysztof
    Senior
    • 04-2001
    • 1689

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
    Ale też nie napisał czarno na białym, że wymiana piw regionalnych będzie dozwolona. Wolałbym wiedzieć na czym stoję zamiast podpaść organizatorom już na pierwszej giełdzie.
    Pisałem tylko o piwach domowych....
    Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
    www.twojmalybrowar.pl

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
      Pisałem tylko o piwach domowych....

      Wielka szkoda Krzysztofie, że tak do tej sprawy w ten sposób podchodzisz. Od zawsze giełdy (w Polsce i zagranicą) charakteryzowały się tym, że można było wymieniać się (nie mylić z kupowaniem) piwami z regionalnych browarów. Przecież niektórzy kolekcjonerzy kolekcjonują piwne smaki a nie np. podstawki (czyżby o nich organizatorzy zapomnieli?).
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #48
        Mnie się wydaje, że to chyba normalne, iż organizator ustala reguły i albo się je akceptuje, albo nie (przypominam zarzuty dt. reguł na zlocie). przecież nie ma przymusu

        Comment

        • Krzysztof
          Senior
          • 04-2001
          • 1689

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
          Wielka szkoda Krzysztofie, że tak do tej sprawy w ten sposób podchodzisz. Od zawsze giełdy (w Polsce i zagranicą) charakteryzowały się tym, że można było wymieniać się (nie mylić z kupowaniem) piwami z regionalnych browarów. Przecież niektórzy kolekcjonerzy kolekcjonują piwne smaki a nie np. podstawki (czyżby o nich organizatorzy zapomnieli?).

          Wydaje mi się, że jasne stanowisko jest na miejscu. O ile mnie pamieć nie myli to kilka lat temu na giełdzie w Krakowie za przyzwoleniem prowadzących CK doszło do sytuacji kiedy do Browaru restauracyjnego zaczęto przynosić zupełnie jawnie piwo w skrzynkach.
          Podczas trwania giełdy czyli do godziny 13 bedą dostepne piwa po cenach promocyjnych.
          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
          www.twojmalybrowar.pl

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
            Wydaje mi się, że jasne stanowisko jest na miejscu. O ile mnie pamieć nie myli to kilka lat temu na giełdzie w Krakowie za przyzwoleniem prowadzących CK doszło do sytuacji kiedy do Browaru restauracyjnego zaczęto przynosić zupełnie jawnie piwo w skrzynkach.
            Podczas trwania giełdy czyli do godziny 13 bedą dostepne piwa po cenach promocyjnych.

            Chyba mylimy pojęcia? Mi nie chodzi o spożywanie piwa innego niż oferuje Bierhalle podczas giełdy a jedynie WYMIANĘ piw.
            Tak czy owak pojawię sie na tej giełdzie
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #51
              Czy to prawda, że będzie też zakaz wnoszenia do Bierhalle ręczników barmańskich ?

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #52
                Podpowiem że na zeszłorocznej giełdzie w katowickim Spiżu, nie było problemów z wymianą piw - tak domowych jak i "fabrycznych".
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                  Czy to prawda, że będzie też zakaz wnoszenia do Bierhalle ręczników barmańskich ?
                  Tak i Emesów też
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • tyskikufel
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 772

                    #54
                    cześć krzysiek czy giełda bedzie otwarta napewno o 8 rano czy jak o tej porze się zjawie to już dawno bedzie otwarte i brak miejsca do rozłozenia gratów

                    Comment

                    • Krzysztof
                      Senior
                      • 04-2001
                      • 1689

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel
                      cześć krzysiek czy giełda bedzie otwarta napewno o 8 rano czy jak o tej porze się zjawie to już dawno bedzie otwarte i brak miejsca do rozłozenia gratów
                      Będzie zarezerwowane kilka stolików dla gości z zagranicy. Nie powinno być kłopotów ze znalezieniem miejsca. My postaramy się o dodatkowe stoły a do Was apeluję o umiarkowane dysponowanie miejscem.
                      Giełda rozpocznie się o 8 rano.
                      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                      www.twojmalybrowar.pl

                      Comment

                      • Krzysztof
                        Senior
                        • 04-2001
                        • 1689

                        #56
                        Podczas giełdy do godziny 13 piwo w Bierhalle będzie kosztowało 4 PLN za 0,4 L każdego piwa.
                        Myślę, ze to zadowoli wszystkich.
                        Last edited by Krzysztof; 09-01-2006, 18:18.
                        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                        www.twojmalybrowar.pl

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          #57
                          Krzysztofie abyś tylko takie wiadomości nam przynosił.
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • Krzysztof
                            Senior
                            • 04-2001
                            • 1689

                            #58
                            W dniu dzisiejszym otrzymalismy zniżki kolejowe. Wszyscy, którzy wysłali koperty do Sławki otrzymają wkrótce zniżki.
                            Pozostali jezeli takich zniżek potrzebują proszę o koperty zwrotne na adres Bierhalle lub Sławki.

                            Adres Bierhalle:

                            Browar restauracyjny "Bierhalle", Centrum Handlowe "Arkadia", 00-175 Warszawa.
                            Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                            www.twojmalybrowar.pl

                            Comment

                            • Sławka
                              Gość
                              • 08-2004
                              • 5

                              #59
                              wysłałam dzisiaj rano zniżki dla tych co przysłali koperty .
                              Jak ktoś jeszcze się zdecyduje , to trochę zniżek mi zostało
                              Sławka Łopatyńska Wałowa 4m5 00-211 Warszawa

                              Comment

                              • gisou
                                Senior
                                • 05-2005
                                • 230

                                #60
                                Z poprzednich postów wynika, że nie ma mozliwości sprzedaży i zakupu piw regionalnych
                                A czy jest mozliwość wymiany?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎