Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.01.28 - Warszawa, Giełda Birofiliów w Bierhalle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysztof
    Senior
    • 04-2001
    • 1689

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
    Tak jak moi przedmówcy uważam, że giełda w Bierhalle to świetny pomysł (no może trochę ciasno, ale cóż można poradzić). Jedyny minus dla organizatorów to brak w ofercie pilsa. Ja rozumiem, że lud pragnie pszenicy, ale może z tą tęsknotą za pilsem nie jestem odosobniony.
    Jeżeli chodzi o Pilsa to sprawa jest prosta - Pils wymaga jeszcze kilku dni leżakowania żeby mógł sprostać wymaganiom.
    Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
    www.twojmalybrowar.pl

    Comment

    • kibi
      Senior
      • 07-2004
      • 1875

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
      Jeżeli chodzi o Pilsa to sprawa jest prosta - Pils wymaga jeszcze kilku dni leżakowania żeby mógł sprostać wymaganiom.
      Nie powiem, żebym czuł się usatysfakcjonowany odpowiedzią. Nie postulowałem, żeby skracać czas leżakowania Pilsa, tylko żałowałem, ze nie było go w dniu, kiedy na giełdę przyjechało wielu smakoszy, nierzadko z odległych stron.

      Comment

      • winczer
        Senior
        • 05-2002
        • 233

        #78
        Sądząc po opinni większości, giełda była bardzo udana i wypasiona...

        Przeglądając relację "browarowiczów" - poczułem nastrój tam panujący i tą specyficzną atmosferę każdej z giełd.

        Jeszcze gdybym mógł oglądnąć jakieś fotki - to zapewne poczułbym się PRAWIE jak uczestnik tej giełdy.
        Pij piwo.....będziesz wielki!!!

        ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika winczer

          (..)Jeszcze gdybym mógł oglądnąć jakieś fotki - to zapewne poczułbym się PRAWIE jak uczestnik tej giełdy.
          Tak na dobry początek zamieszczę jedną fotkę z giełdy warszawskiej.

          Ps. Bardzo proszę aby na PW przesłali swoje adresy elektroniczne koledzy: Zythum, Jerzy, Dkrasnodebski, Maremalii, May, Zajka w celu przesłania wam fotek
          Attached Files
          Last edited by abernacka; 29-01-2006, 12:17.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #80
            Wrzuciłem kilka fotek do Galerii.

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              #81
              Choć kolekcjonersko się zbytnio nie "nachapałem", to piwnie i towarzysko giełda bardzo udana. Dzięki wszystkim za wspaniałe towarzycho, świetne piwo etc, etc... (nie chce mi się rozpisywać, mam leszcze pogiełdowego "lenia" )
              a później...
              Niestety, właściciel baru na Powiślu okazał się sk... i impreza skończyła się w barze Ania nieopodal Centralniaka. Na szczęście dobrze towarzystwo skutecznie zagłuszyło niesłuchalną muzykę i wszstko skończyło się dobrze

              DZIĘKI!

              PS
              Zdolnoślązaki dziś jeszcze około 16-tej pojawią się w Watrze. Jak znam życie, impreza szybko przeniesie się gdzię obok. Jak by co - GSM 502443896.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Maidenowiec
                Senior
                • 07-2004
                • 2287

                #82
                Dzień udany Przybyłem z kumplem, który zamierza się zabrać za warzenie i ostatnimi czasy wertuje wszystko na tym forum Dunkel był świetny. Grunt, że w Bierhalle poszło po 5 ciemnych i jeden Weizen na głowę. Poznałem także część zasłużonych Forumowiczów, normalnie spotkanie z idoli Po Giełdzie wpadliśmy jeszcze do BrowArmii na stout'a i imbirowe i skierowaliśmy swoje kroki na Powiśle. Niestety było zamknięte, Docent nie wiedział gdzie się zbunkrowaliście, więc poszliśmy do Emeralda na Guinness'a i do domu. Dzień uważam za udany.

                PS. Co mnie najbardziej urzekło w Bierhalle, to dostepny dla klienteli egzemplarz "Najwyższego Czasu!" w przegródce z gazetami
                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                Thou shallt not spilleth thy beer!

                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #83
                  Jeśli chodzi o moje wrażenia dotyczące samej giełdy są niestety mieszane. Z jednej strony giełda okazała się dla mnie kolekcjonersko kompletnym niewypałem (brak ciekawych ręczników barmańskich i magnesików) a z drugiej zaś strony pod względem towarzyskim i organizacyjnym giełda okazała się bardzo udana. Oby takich więcej imprez w naszym kraju !
                  Ps. Serdecznie dziękuję Krzysztofowi za możliwość oprowadzenia nas po całym Biehalle. Raz jeszcze dzięki wielkie.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • pieczarek
                    zwykle cham i prostak
                    • 06-2001
                    • 5011

                    #84
                    Kolekcjonersko było bardzo dobrze: 4 polskie otwieracze, 5 plakietek, 2 żetony do wózków, 2 szkła z motywem wozu załadowanego beczkami, baaardzo ciekawy starożytny otwieracz niemiecki od Slavoya, mnóstwo innych rzeczy, których absolutnie nie zbieram.
                    Towarzysko jak zwykle na giełdach, czyli bardzo dobrze. Pszeniczniak wchodził mi lekko w takich ilościach, że przesadziłem.

                    Comment

                    • Krzysztof
                      Senior
                      • 04-2001
                      • 1689

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
                      Nie powiem, żebym czuł się usatysfakcjonowany odpowiedzią. Nie postulowałem, żeby skracać czas leżakowania Pilsa, tylko żałowałem, ze nie było go w dniu, kiedy na giełdę przyjechało wielu smakoszy, nierzadko z odległych stron.
                      Czego oczekiwałeś?
                      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                      www.twojmalybrowar.pl

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
                        Czego oczekiwałeś?
                        Po prostu oczekiwałem, że tego dnia będę mógł napić się Pilsa. I sądzę że nie ja jeden.
                        Czy to naprawdę tak wiele?

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
                          Po prostu oczekiwałem, że tego dnia będę mógł napić się Pilsa. I sądzę że nie ja jeden.
                          Czy to naprawdę tak wiele?
                          A jak wyobrażasz sobie wypuszczenie niedoleżakowanego piwa? Ja wolę nie wypić jakiegoś piwa niż wypić i narzekać. Ale jak widać, można też nie wypić i narzekać

                          Comment

                          • Krzysztof
                            Senior
                            • 04-2001
                            • 1689

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                            A jak wyobrażasz sobie wypuszczenie niedoleżakowanego piwa? Ja wolę nie wypić jakiegoś piwa niż wypić i narzekać. Ale jak widać, można też nie wypić i narzekać

                            Niestety masz rację....
                            Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                            www.twojmalybrowar.pl

                            Comment

                            • Krzysztof
                              Senior
                              • 04-2001
                              • 1689

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi
                              Po prostu oczekiwałem, że tego dnia będę mógł napić się Pilsa. I sądzę że nie ja jeden.
                              Czy to naprawdę tak wiele?

                              Pytałem jakiej wiadomości oczekiwałeś?
                              Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                              www.twojmalybrowar.pl

                              Comment

                              • Bombadil13
                                • 05-2005
                                • 2479

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
                                Pytałem jakiej wiadomości oczekiwałeś?
                                O ile dobrze zrozumiałem, to kibi raczej chciał by piwko było wcześniej nastawione, żeby można je było na giełdzie chętnym zapodać, a nie żeby skracać czas leżakowania.
                                Prawda?
                                Poszukuję

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎