Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.04.30 - Katowice, II Wymienna Giełda Birofiliów w Spiżu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
    Mi osobiście te giełdy wyglądają tak - ktoś dał lokal/miejsce, dajemy ogłoszenie na forum i....mamy giełdę.
    Zwłaszcza, że osoby najgłośniej je popierające (o ile dobrze kojarzę) należą do giełdowych "szperaczo-oglądaczy" (ja też do nich należę), a giełdy tworzy też ta druga "wystawiająca" strona.

    Co się stanie jak na takiej "giełdzie" zabraknie wystawiaczy ?
    Zawsze jest tak, że ktoś coś chce zorganizowac, ktoś daje miejsce i się rzuca hasło na forum.

    Myślę że nie ma się czym martwić. Jeśli rzeczywiście zabraknie wystawiaczy to skończy się na piwie. Ja także raczej szperam, ale zawsze mam coś przy sobie na ewentualną wymianę - tak robi większość kolekcjonerów.
    Tak wogóle to o co ta cała burza w szklance wody... a właściwie kuflu piwa?
    Wszytskim życzę udanych wszystkich giełd.
    Last edited by adam16; 29-03-2006, 22:07.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • beny
      Senior
      • 03-2001
      • 984

      #17
      I bardzo fajnie bo do do Gdanska i Białej nie dam rady jechać, muszę Renacie troszkę pomagać przy dzieciach i smutno było, że kolejne giełdy uciekają a tak wpakuje się do autka z 4 godzinki i z powrotem w domku kilka etykiet, kilka podstawek i ja i Renata bedziemy zadowoleni.

      Wystawiający bedzie przynajmniej jeden czyli ja beda podstawki od Renaty zamorskie, ciekawa Europa i Polska oraz etykiety zamorskie, europa i tematyczne wiec nie bedzie problemu z wymianą o ile znajdzie sie przynajmniej jeszcze jeden kolekcjoner na sali :-)
      Z piwnym pozdrowieniem
      Radosław Kwiecień

      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

      Comment

      • AŃĆKA
        Senior
        • 01-2003
        • 315

        #18
        Ja też chetnie się do Spiża wybiorę jako że o wycieczce do Białej albo do Gdańska nawet nie myśle ...
        A i wafelki jakieś wezmę - to się Beny powymieniamy
        http://www.beercoasters.i15.eu

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #19
          Jeżeli nie będę miał zajęć na uczelni, to członek sekcji opolskiej też powinien zawitać na giełdzie

          Comment

          • Doodeck
            Senior
            • 05-2003
            • 1612

            #20
            Będę na 100 %.
            Dalekosiężny
            Obserwator
            Obiektów
            Dynamicznie
            Epatujących
            Ciekawymi
            Koncepcjami

            Comment

            • miodek
              Senior
              • 10-2005
              • 177

              #21
              Przyjadę na giełdę na pewno. A tak na marginesie, to ostrzegałem Cię Jasiu że organizacja giełdy niesie ze sobą także przykrości. I to kto najbardziej wścieka się na giełdę spiżowską? Ahumba! Wieloletni kolekcjoner, człowiek z czołówki zbieraczy podstawek; zamiast wspierać raczkujące giełdy on je wykpiwa. Terminy można dograć tak jak radzi beny, a jedno niefortunne zderzenie giełd nie powinno wywoływać takiej burzy. W sumie na upartego giełda w Białej jest dzien wcześniej - można zrobić tournee
              miodek

              Comment

              • gisou
                Senior
                • 05-2005
                • 230

                #22
                Daj przykład jak się robi takie tournee

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  #23
                  Teraz to nie wiadomy czy zajżeć do Spiża bo można zostać wyklętym
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miodek
                    (...) W sumie na upartego giełda w Białej jest dzien wcześniej - można zrobić tournee
                    No, a tego samego dnia z rana w Gdańsku - miłych wojaży życzę!!!!

                    Comment

                    • pivaria
                      Senior
                      • 03-2001
                      • 1538

                      #25
                      To i ja coś powiem. Ponieważ robi się coraz ciaśniej w kalendarzu imprez, to sądzę, że najwyższa pora, aby zacząć pewne rzeczy nazywać po imieniu:
                      to co jest giełdą to niech będzie giełdą (każdy ma rozeznanie co jest co) a to co spotkaniem to niech będzie spotkaniem. To drugie może przecież być połączone z wymianą itd.
                      Chodzi mi o to, aby nie nadawać szumnych nazw każdemu spotkaniu przy kufelku. Wprowadza to niepotrzebny zamęt. Można też stosownie określać takie imprezy - np. REGIONALNA IMPREZA BIROFILSKA - wtedy jest wszystko jasne: spotyka się np. Sekcja Śląska lub Trójmiejska - każdy chętny może sobie nią przybyć, ale wówczas wiemy, że bardziej jest to spotkanie tylko o zasięgu lokalnym.
                      PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                      www.pivaria.pl
                      https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #26
                        W którym konkretnie momencie kończy się giełda, a zaczyna spotkanie?
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • Doodeck
                          Senior
                          • 05-2003
                          • 1612

                          #27
                          Spotkanie zaczyna się po około dwóch - trzech godzinach giełdowania
                          Dalekosiężny
                          Obserwator
                          Obiektów
                          Dynamicznie
                          Epatujących
                          Ciekawymi
                          Koncepcjami

                          Comment

                          • jasiu_piwosz
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 620

                            #28
                            I tu się z Piwarią zgadzam , ale taką nazwę damy przy III tej imprezie ( o ile będzie ? )

                            REGIONALNA IMPREZA BIROFILSKA

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz
                              I tu się z Piwarią zgadzam , ale taką nazwę damy przy III tej imprezie ( o ile będzie ? )

                              REGIONALNA IMPREZA BIROFILSKA
                              Ale dlaczego nie REGIONALNA GIEŁDA?
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • miodek
                                Senior
                                • 10-2005
                                • 177

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gisou
                                Daj przykład jak się robi takie tournee
                                Wierz mi drogi gisou, że tylko chroniczny brak kasy nie pozwala udać się dalej w Polskę. Z ochotą zawitam na każdą giełdę jak tylko otrzymam niespodziewany spadek po zapomnianym krewnym z Ameryki
                                miodek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎