Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.09.02 - Zapraszamy na Giełdę w Grodzisku Wlkp.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sopista
    Senior
    • 01-2003
    • 1747

    #31
    I mnie też nie będzie. Przyczyny jak wyżej. Piwo, które miało jechać na wymianę powędruje do gardła

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      #32
      My też, w ramach rekompensaty, zakupiliśmy sobie małe "conieco" i zamiast udać się w objęcia Morfeusza, siedzimy i pocieszamy się nad szklaneczkami pełnymi złocistego napoju...

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #33
        Kurde już się cieszyłem, że zobaczę Wasze gęby, a tu kicha.
        Trudno, i tak jadę.

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #34
          My też się cieszyliśmy, no ale... siła wyższa. Jednak przedmioty martwe bywają złośliwe, może jednak nie sa martwe Jakoś to sobie odbijemy.

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            #35
            Mazdula, że tak powiem, puściła bąka?
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • sopista
              Senior
              • 01-2003
              • 1747

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
              Mazdula, że tak powiem, puściła bąka?
              Niekoniecznie. A akumulatory możesz rozładować i powtórnie naładować na Zlot

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                #37
                Nie Mazdula i nie bąka, ale ciepło... To samochód nas wszystkich w trąbę zrobił!

                Comment

                • slavoy
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 5052

                  #38
                  Zawsze jeszcze możecie lecieć na pociąg
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment

                  • sopista
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1747

                    #39
                    Zniżki wysłałem.

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      #40
                      Raz - za drogo, dwa za późno, trzy - sądząc z doświadczeń Marusi, nocny pociąg i niewyspanie - to nienajlepsze połączenie (o ile nie jest się w zwartej, silnej grupie przedziałowej)...

                      Comment

                      • slavoy
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 5052

                        #41
                        To ja wiem, ale zawsze możemy to jakos pogodzić. Na pocieszenie mogę napisać, że owe 50% na zniżkach nic nie znaczy. Kupowałem dzis bilety i był lekki zonk. W ******* elektronicznym systemie sprzedaży biletów PKP zostało już zapisane, że zniżki na zjazdy wynoszą 30%, a jak mam z tym problem, to mogę jutro w dyrekcji to reklamować
                        To,że decyzja o zniżkach była 06-06-2006 do kasjerki nie trafiało...
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        • centon
                          † 2017 Piwosz w Raju
                          • 03-2004
                          • 575

                          #42
                          no niestety autko stwierdziło że ma wszystkich głeboko w ........ i na giełdę nie pojadę osoby "towarzyszące" przez to też
                          Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                          Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                          https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                            To ja wiem, ale zawsze możemy to jakos pogodzić. Na pocieszenie mogę napisać, że owe 50% na zniżkach nic nie znaczy. Kupowałem dzis bilety i był lekki zonk. W ******* elektronicznym systemie sprzedaży biletów PKP zostało już zapisane, że zniżki na zjazdy wynoszą 30%, a jak mam z tym problem, to mogę jutro w dyrekcji to reklamować
                            To,że decyzja o zniżkach była 06-06-2006 do kasjerki nie trafiało...
                            Wiem, dlatego nie odbieram jeszcze zniżek na grudniową Wystawę Kotów Rasowych. Zbyt wczesne odebranie może tworzyć tego typu problemy. Reklamacja Ci niestety nie pomoże. Decyzja zapadła z początkiem sierpnia, a podróż odbywasz dopiero we wrześniu....

                            Comment

                            • slavoy
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 5052

                              #44
                              DECYZJA o przyznaniu zniżek 50% na wrzesień została podjęta w czerwcu. Jest na to papier. W normalnej rzeczywistości prawo nie działa wstecz. Niestety w pańswowym molochu kolejowym jest inaczej... Można by się o to bić, tylko czy komuś się chce?
                              Rany Boskie, jak ja bym chciał żeby ten szajs sprywatyzowali...
                              Dick Laurent is dead.

                              Comment

                              • Małażonka
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 4602

                                #45
                                Teoretycznie masz rację, a w praktyce jest jak piszesz...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎