Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.09.02 - Zapraszamy na Giełdę w Grodzisku Wlkp.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maryhh
    Senior
    • 02-2001
    • 1895

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
    - uwaga, uwaga - 11 grodziszy.
    no toś pieczarku zaszalał ... nie wiem jak albeertos to przyjmie po powrocie z zagramanicy ...
    Last edited by maryhh; 03-09-2006, 20:03.
    Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
    "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
    do lekkiej pracy jestem za ciężki"

    Comment

    • pieczarek
      zwykle cham i prostak
      • 06-2001
      • 5011

      #62
      Wysłałem mu sms-a z tą szokującą wiadomością. Odpisał mi, że dziękuje za pamięć o koledze, który na giełdę nie mógł przyjechać. Wyraził opinię, że będą się nieźle prezentowały w jego gablotce. Czyli odpowiedź typowa dla kogoś, kogo skręciło z zazdrości.

      Comment

      • cororo
        • 04-2003
        • 766

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
        Wysłałem mu sms-a z tą szokującą wiadomością. Odpisał mi, że dziękuje za pamięć o koledze, który na giełdę nie mógł przyjechać. Wyraził opinię, że będą się nieźle prezentowały w jego gablotce. Czyli odpowiedź typowa dla kogoś, kogo skręciło z zazdrości.
        oh Pieczarku dochodzą mnie wieści że w niedługim czasie i Albeertos będzie miał bardzo dobre trafienie w kwestii pokalowej i to chyba w 6-7 wzorach ...
        Last edited by cororo; 03-09-2006, 20:23.

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          #64
          Tylko, że ja się cieszę razem z Albeertosem z jego trafienia. Cały dowcip w tym, że ja grodziszy nie zbieram. Nie przeżywam posiadania lub braku tych szkiełek. Kupuję je dla żony, a ona zbiera tak po kobiecemu. Podobają się jej, ale ręki nie przyłoży do powiększenia zbioru. Na giełdzie w Grodzisku te szkiełka napatoczyły mi się same z siebie, ale mogło to dotyczyć każdego, także nieobecnych na giełdzie kolekcjonerów grodziszy. Mają więc czego żałować.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
            No co Ty, a nie za daleko jak dla Ciebie?

            Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać od małej ironicznej (nomen omen) uwagi
            Żywiec też daleko a bywam tam, regularnie

            Comment

            • biermann
              Senior
              • 09-2001
              • 2552

              #66
              Byłem zaskoczony ilościa osób, które w tym roku pojawiły się na giełdzie w Grodzisku. Niestety dla mnie osobiście efekty kolekcjonerskie raczej nikłe...najciekawszym egzemplarzem była etykieta z Iraku, której nawet nie zdobyłem ale znalazłem we własnych dublach po trzech miesiącach poszukiwań .
              Natomiast towarzysko baardzo si.
              Podziękowania dla organizatorów i sponsorów za przygotowaną ofertę dla przybyłych, za konkursy i za to , że ta giełda była, jest i będzie
              No i trochę podziękowań indywidualnych: dla Anteksa za piwa, Stolpa za porcelanki będące podstawą mojej nowej kolekcji, Konego za pamięć ...
              Za rok też będę
              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

              Comment

              • kony
                breweriarz
                • 08-2005
                • 1701

                #67
                Ja jako początkujący giełdobywacz, również jestem zadowolony. Moja, będąca źródłem uśmieszków coniektórych, kolekcja narciarska powiększyła się o 2 eksponaty. Szczególne za to podziękowania dla Dzidka1960 który przekazał mi wspaniałą etykietę
                Przy okazji Giełdy postanowiłem róznież poszerzyć zakres zbieractwa o motywy bilardowe. W tym temacie również 2 zdobycze.
                Dzięki wszystkim za miłą atmosferę, organizatorom za zaangażowanie, Biermannowi za transport i Anteksowi za piwa (choć Koźlaka już nie spróbuję bo eksplodował w kuchni stojąc w skrzynce )

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
                  Anteksowi za piwa (choć Koźlaka już nie spróbuję bo eksplodował w kuchni stojąc w skrzynce )
                  chyba nieźle bujało w drodze powrotnej
                  Last edited by anteks; 04-09-2006, 10:30.
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • zwirast
                    Junior
                    • 11-2005
                    • 26

                    #69
                    witam, muszę przyznać się że była to moja pierwsza giełda i od razu nastawiła mnie pozytywnie do następnych wyjazdów, oczywiście zdobyłem kilkanascie nowych kapselków w tym kobylepole w mniej średnim stanie, ale warto, piwo EDI wiadomo jak smakowało, (dotychczas myślałęm że najgorszym był kilkanaście lat temu produkowany jeszcze Brok Kanclerz), organizacyjnie Ok, mili i sympatyczni kolekcjonerzy, było ich najwięcej

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎