Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.07.15 - Człuchów, XI Pomorska Giełda Birofilska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grothesk
    Senior
    • 11-2005
    • 811

    #16
    Czy wiadomo cokolwiek na temat zniżek PKP?

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
    Jak podają m.in. serwisy www.pomorze.naszemiasto.pl oraz Tygodnik Wprost w dniu 15 lipca (sobota) odbędzie się XI Pomorska Giełda Birofili w Człuchowie. Tak więc będzie kolejna okazja do pogiełdowania. Mam nadzieję, że i tym razem giełda mnie nie zawiedzie kolekcjonersko .

    Chętnie bym się wybrał, ale byłoby mi miło gdybym załapał się na zniżkę PKP - czy coś wiadomo na ten temat? A może samochodem się ktoś wybiera z Lublina lub okolic?

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
      Chętnie bym się wybrał, ale byłoby mi miło gdybym załapał się na zniżkę PKP - czy coś wiadomo na ten temat? A może samochodem się ktoś wybiera z Lublina lub okolic?

      Zapewne tak jak w latach ubiegłych, zniżek PKP niebędzie.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • pivaria
        Senior
        • 03-2001
        • 1538

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
        Zapewne tak jak w latach ubiegłych, zniżek PKP niebędzie.
        FCJP : nie będzie
        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
        www.pivaria.pl
        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
          FCJP : nie będzie
          bardzo proszę porzucić manierę zwracania uwagi na błędy gdy sam nie masz nic do dodania do tematu.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • pivaria
            Senior
            • 03-2001
            • 1538

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            bardzo proszę porzucić manierę zwracania uwagi na błędy gdy sam nie masz nic do dodania do tematu.
            Przepraszam, że i tym razem nie mam nic dododania do tematu, ale: zwróciłem uwagę na błąd (FCJP) po raz pierwszy od ponad roku. Pytam więc gdzie tu maniera?
            PS - Zwracanie uwagi na błąd (FCJP) jest zawsze obok tematu i nic do niego nie wnosi.
            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
            www.pivaria.pl
            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

            Comment

            • djot
              Senior
              • 05-2001
              • 621

              #21
              O ile się nie mylę to PKP już dawno zlikwidowało obsługę i chyba całą linię kolejową zahaczającą o Człuchów.

              Comment

              • zulu
                Senior
                • 04-2004
                • 299

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika djot
                O ile się nie mylę to PKP już dawno zlikwidowało obsługę i chyba całą linię kolejową zahaczającą o Człuchów.

                Akurat się mylisz

                Comment

                • Stolp
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 492

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                  Chętnie napiłbym się Gocha. Jeśli nie sprawi komuś wielkiego kłopotu dowiezienie w jakimś "naczyniu tymczasowym" choć trochę to będę wdzięczny.
                  Niestety będzie to już raczej niemożliwe, bo z tego co wiem z "kręgów zbliżonych do browaru" browar bezpowrotnie zaprzestał produkcji
                  Zbieram porcelanki składów z Pomorza; kapsle dziewicze Carlsberga (cały świat) oraz powojenne zdjęcia i pocztówki Słupska
                  Szukam
                  e-materiałów (zdjęć, skanów fantów i artykułów) nt. składów i rozlewni obecnej i dawnej RP z okresu pw-ppf do strony na facebooku BEZ LOGOWANIA:
                  https://www.facebook.com/SkladyRozlewniePiwa

                  Comment

                  • sopista
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1747

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stolp
                    Niestety będzie to już raczej niemożliwe, bo z tego co wiem z "kręgów zbliżonych do browaru" browar bezpowrotnie zaprzestał produkcji
                    Przed chwilą rozmawiałem z właścicielem i niestety.... to prawda. Ahumba, piwka "Goch" juz się nie napijesz. Prawda, ja też nie.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #25
                      Czy ktoś może mi napisaś w jakim miejscu w końcu odbędzie się giełda.
                      -Czy w Zamku?
                      -Czy w MDK?
                      -Czy na plaży (taką lokalizację podają na lokalnych stronach www)?
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • zulu
                        Senior
                        • 04-2004
                        • 299

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                        Czy ktoś może mi napisaś w jakim miejscu w końcu odbędzie się giełda.
                        -Czy w Zamku?
                        -Czy w MDK?
                        -Czy na plaży (taką lokalizację podają na lokalnych stronach www)?
                        sala widowiskowa MDK (taka informacja jest na zaproszeniach)

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎