Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.10.21 - Tychy, Jesienna Giełda Birofilów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #76
    Jest w zbiorze nowa etykieta lotnicza i już to by mogło wystarczyć do stwierdzenia iż giełda udana
    Prócz tego jeszcze kilkanaście etykiet i kupa piw do degustacji.
    A do tego transport zapewiony przez samego admina - full wypas
    Last edited by adam16; 21-10-2006, 22:22.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #77
      Hmm, dzięki forumowiczom za spotkanie. Specjalne podziękowania dla Wiktorii i Pepka, którzy zgodzili się tachać śrutownik do Wrocławia. Dzięki arzy za Twoje piwo warka 26 - niezłe jest Twojego mark33 jeszcze nie kosztowałem

      A tak z innej beczki:
      szybka i mała giełda, może być

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • cielak
        Senior
        • 03-2004
        • 2890

        #78
        Dzięki wszystkim za miłe chwile spędzone na giełdzie (i po niej). 11 nowych (nie pitych przezemnie) piwek, Albeertos dzięki za portera Królewskiego, Szlangi dzięki za wycieczkę po Katowicach .
        Do zobaczenia na kolejnej giełdzie. Oby.


        P.S.
        Pierwszy raz wróciłem z giełdy trzeźwy i prowadząc auto
        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak
          P.S.
          Pierwszy raz wróciłem z giełdy trzeźwy i prowadząc auto
          To dlatego miałeś takie czerwone oczy w Bierhalle - świadomość trzeźwości Cię dobiła?
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #80
            oślepił go blask twojego metalowego korpusu
            sama Giełda udana, jak zwykle brakło mi etykiet, kapsli i piw dla wszystkich chętnych. parę ciekawych etykiet do zbioru jednak i dla mnie się trafiło. szkoda, że wypad do Spiża czy Pubu Euro nie wypalił.

            Comment

            • miodek
              Senior
              • 10-2005
              • 177

              #81
              Dla mnie giełda wyjątkowo udana. Przybyło ponad 20 podstawek, tylko szkoda że byłem zmotoryzowany...
              Gorące podziękowania dla organizatorów.
              miodek

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                #82
                Moja pierwsza poza krakowska giełda. Podobało mi się. Miło i fajni ludzie. Spotkanie pogiełdowe w Bierhalle Katowice również przyjemne. Tylko ten Spiż zamknięty rozczarował. Dzięki wszystkim, a szczególnie cielakowi za transport .
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • winczer
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 233

                  #83
                  Jestem zadowolony...

                  Dla mnie giełda była wyjątkowo udana - do zbioru weszło mi aż 5 etykiet !!!
                  Dzięki dla organizatorów za przygotowanie giełdy i upominki.
                  Pij piwo.....będziesz wielki!!!

                  ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

                  Comment

                  • Silbier
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 284

                    #84
                    Jesienna Giełda Tychy

                    Kolejna udana impreza. Dziękuję Art`owi za osobiste dostarczenie książki o browarach opolskich. Poza tym zdobyłem kilkanaście nowych etykiet PN/60. Nawiązałem nowe znajomości. Do zobaczenia w SPIŻU!!!

                    Comment

                    • sopista
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1747

                      #85
                      Przed chwilą odebrałem swoje bagaże i tym samym i ja zakończyłem Giełdę.Udało się zdobyć sporo nowości i trochę starości. Giełda bardzo udana. Podziękowania dla Wojtka "Pationkina" za nocleg i współną (z Warszawiakiem i Sławką) degustację nowości, Krzysztofowi za umożliwienie zwiedzenia katowickiego Bierhalle od "podszewki" i wreszcie Organizatorom za organizację Giełdy. Do zobaczenia na wiosnę.

                      Comment

                      • barman82
                        Member
                        • 04-2005
                        • 34

                        #86
                        To była pierwsza moja giełda.Było super

                        Comment

                        • danio_145
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 723

                          #87
                          Giełda bardzo udana Duuużo nowych kapselków

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23805

                            #88
                            dwie "nowe" butle trafiły do mego "zbioru". dobrze że nie było więcej, bo bym splajtował

                            impreza bardzo udana, mało miejsca & dużo znajomych mordek

                            dzięki
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • arzy
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 2814

                              #89
                              To i mnie pozostaje podziękować organizatorom i wszystkim, z którymi mogłem uściskać dłoń.
                              Do następnego razu
                              "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              Bractwo Piwne
                              Skład Piwa
                              Piszę poprawnie po polsku!

                              Comment

                              • AŃĆKA
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 315

                                #90
                                Dzięki że przyjechaliście !

                                Dla mnie giełda również udana , zatem do zobacznia na następnej
                                http://www.beercoasters.i15.eu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎