Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.02.24 - XII Krakowska Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark33
    Idę po piwo do piwnicy.
    • 04-2005
    • 3283

    Sie chyba wybiorę , niedaleko mam i stęskniłem się za forumowymi ryjkami

    Comment

    • mark33
      Idę po piwo do piwnicy.
      • 04-2005
      • 3283

      Gdzie będzie spotkanie pogiełdowe ? Jakoś nie mogę znaleźć.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19175

        Mieliśmy plan pokazać wam nowe, fajne miejsce, ale mają już zajęty termin. Zatem na 99.99% zapraszam od 15 do Espresso. Lokal wszyscy znają, jak nie to poznają
        Last edited by e-prezes; 20-02-2007, 17:17.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23809

          no już nie mogę się doczekać, ciekawe jak Wasze ryjki wyglądają w tym roku będę na imprezie przedgiełdowej, o ile taka się odbędzie, natomiast po giełdzie muszę szybko pakować manatki zaiwaniać z powrotem do Opola na zajęcia z szychą z naszego wydziału
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19175

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            ... będę na imprezie przedgiełdowej, o ile taka się odbędzie ...
            jak będą chętni to można się spotkać. ja akurat piątek i niedzielę siedzę w pracy i wygospodarowałem czas tylko na sobotę.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23809

              nie no spoko, nie była to prowokacja z mej strony Trochę spraw mam w piątek do załatwienia, ale jesli coś miałoby się odbyć to o ile czas pozwoli dołączę do biesiadników.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                Chciałam z przykrością poinformowac, iz nie będę obecna Chyba, że się mocno zdenerwuję za brak podstawowych narzędzi do pracy i rzucę ją w cholerę
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • naczelnik
                  Senior
                  • 08-2003
                  • 1884

                  Mam jakis stary skalpel. Moge Ci podeslac
                  Popieram domowe browary!

                  Polakom gratulujemy naczelnika

                  Zamykam browar.
                  Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                  gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik
                    Mam jakis stary skalpel. Moge Ci podeslac
                    Podsyłaj, może się przydać
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19175

                      Tak jak pisałem lokal Espresso jest dla nas wolny od 15. Tylko wtedy lany Tucher Weizen dostępny za 5 zł, a Smocza również w promocyjnej cenie. Jakby ktoś chciał to jest jeszcze Tyskie w niepromocyjnej cenie . Jest możliwość przyniesienia własnych domowych piwek do skosztowania, tudzież własnej muzyki (Slavoy tylko broń cię panie Boże jakiejś przyciężkawej). Nad jakimś bufetem pracujemy, ale barszczyk i np. krokiety się znajdą, a smaczyk i chleb nasz powszedni też będzie. Zapraszam !
                      Last edited by e-prezes; 20-02-2007, 21:35.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                        tudzież własnej muzyki (Slavoy tylko broń cię panie Boże jakiejś przyciężkawej)
                        E-prezesie, mam nadzieję, że swojej rąbanki również nie przyniesiesz, zdajmy się na coś neutralnego może
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19175

                          GiGi nie będzie, ale coś neutralnego i przyciężkawego w nastroju będę miał na podorędziu. Pofrustrować się zawsze można, skoro maggyk nie przyjeżdża i "rury" nie będzie

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            Moje nadzieje na zawitanie na giełdzie zaczynają się oddalać
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • ZIOMEK2
                              Gość
                              • 09-2004
                              • 2523

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76
                              Strzelczyk76 z Martą zgłasza się na imprezę pogiełdową

                              a to są jakieś rezerwacje bo mój agent nie odpowiada !?

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                                GiGi nie będzie, ale coś neutralnego i przyciężkawego w nastroju będę miał na podorędziu. Pofrustrować się zawsze można, skoro maggyk nie przyjeżdża i "rury" nie będzie
                                Masz rok na ćwiczenia, bo za rok to rura musi być
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎