Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.06.15-16 - Żywiec, XII Międzynarodowa Giełda Birofiliów & V Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik Wyświetlenie odpowiedzi
    Moje miejsce jest do wziecia.
    Niestety sprawy mi sie pokomplikowaly i nici z przyjazdu
    No i kangur (wskoczył) na listę
    Konkurs

    1. Marusia
    2. Kony
    3. Strzelczyk76
    4. kham
    5. Ark
    6. Maggyk
    7. Jaqba
    8. Jerzy
    9. Shlangbaum
    10.Slavoy
    11.Małażonka
    12.Iron
    13.basik
    14.piotry
    15.Gaweł (wg2)
    16.dkrasnodebski
    17.huanghua
    18.Wesoły
    19.kangurpl
    20.Zalepa
    bez brody...

    Comment

    • Priebokalo
      Junior
      • 12-2006
      • 8

      Jeszce nie mam zaproszenia chociaż email przesyłal 2007.05.31 co robić dzisiaj już ochota jechać do Zywca. Może można odebrać na miejsce zaproszenia My jestesmi z nowego kluba w Litwe" PRIE BOKALO"

      Comment

      • daniel01d
        Junior
        • 05-2004
        • 6

        zaproszenieeeee

        pozdrowienia dla użytkownika "Zywiec"

        sytuacja z zaproszeniem załatwiona, i bardzo DZIĘKUJEE

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Priebokalo Wyświetlenie odpowiedzi
          Jeszce nie mam zaproszenia chociaż email przesyłal 2007.05.31 co robić dzisiaj już ochota jechać do Zywca. Może można odebrać na miejsce zaproszenia My jestesmi z nowego kluba w Litwe" PRIE BOKALO"
          zaproszenie nie jest Ci potrzebne aby uczestniczyć w giełdzie i imprezach towarzyszących.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Priebokalo
            Junior
            • 12-2006
            • 8

            ale ja mam życzenie otrzymać prezenty )))

            Comment

            • marian1920
              Senior
              • 10-2003
              • 1333

              no to do zobaczenia w Żywcu mam nadzieję, że trafię jeśli ktoś ma serię kufelków Piasta 0,5 z wizerunkami miasta to niech weźmie kości do gry, karty do gry no i podstawki korkowe też mile widziane (jeśli ktoś ma jakieś zbędne)...no i prośba dla ludzi z zagranicy, jeśli ktoś ma korki, niech weźmie zdrówko i do zobaczenia

              Comment

              • xpstanx
                Senior
                • 06-2005
                • 157

                Dołączam się do prośby o przywiezienie gadgetów na wymiankę, a w szczególności otwieraczy. Ja swoje duble wezmę, ale będę pewnie po 6 w Żywcu, więc boję się żeby nie było po ptokach. do zobaczenia

                Comment

                • danio_145
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 723

                  Trochę późno ale w końcu zaproszenia dotarły. To zobaczenia już jutro

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Trochę późno ale w końcu zaproszenia dotarły. To zobaczenia już jutro
                    To pewnie lepij późno niż wcale.
                    A zobacz jaka jest data na pieczątce-pewnie nie wysłali tego zaproszenia wczoraj więc to nie wina organizatora, który odpowiednio wcześniej wysłał by każdy dostał.
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • danio_145
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 723

                      Data to 11. czerwca a interweniowałem 10. Więc pewnie w 1 fazie wysyłki moje nazwisko musiało się gdzieś zaplątać :P No ale nic. Najważniejsze, że dotarło.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Ja chciałem być chociaż w piątek w Żywcu bo w sobotę i niedzielę jestem na weselu a tu się okazuje,że w robocie cofnęli mi urlop i nawet piątek pozostanie w sferze marzeń.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • KwAsU_pl
                          Senior
                          • 02-2007
                          • 107

                          Żywcu witaj nam już jutro Rano, dziś o 22 z chakiem wyjazd z wrocka pociągiem, jeśli ktoś jedzie to o 22 pod tablicą informacyjną, ja będę z czarną torbą z czerwonym napisem warior, w białej koszuli i kródkich szerokich spodniach, łysawy, każdy mnie pozna
                          Szkło, tak małe a daje tyle radości !!!!!!!!!!

                          Comment

                          • ArtK31
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 708

                            Ze względów zawodowych niestety nie będę obecny w Żywcu
                            Wszystkich, z którymi byłem umówiony na drobne wymianki itp. bardzo przepraszam

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              Giełdę żywiecką zaliczam do udanych. Do kolekcji doszły mi trzy nowe ręczniki barmańskie. Bombi dziękuję
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • marian1920
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 1333

                                giełda bardzo udana zdobyłem parę nowiuteńkich i ciekawych szklaneczek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎