Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.09.01 - Grodzisk Wielkopolski - 28. Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzidek1960
    Senior
    • 01-2003
    • 1548

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    ja już Kasię znam
    A ja dopiero poznam
    "Ma jednak kraj polski napój warzony
    z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
    piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
    do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
    mieszkańców, lecz i cudzoziemców
    wybornym smakiem"
    Jan Długosz, Historie Piwne
    Moja strona www w początkowym okresie budowy

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      #47
      To tak z innej beczki:
      Na "giełdowej" stronie można przeczytać:
      19.00 - Spotkanie integracyjne dla Giełdowiczów i Sponsorów - Motel XXI wieku, ul. Poznańska 388 (planowane uczestnictwo prosimy zgłaszać u organizatorów)
      Czy wpisanie się tutaj, w temacie, będzie respektowane? Jeśli tak, to Ark, Iron i Małażonka zgłaszają się na piątkowy wieczór.

      Comment

      • maro_s
        Junior
        • 10-2006
        • 6

        #48
        Szukam transportu na giełdę z okolic Tychów. Czy ktoś ma wolne miejsce???. Jak nie znajdę to pojadę swoim. Ale dojadę tak czy inaczej.

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          miejsce:
          sala M-GOK ul.Kolejowa 12
          lub
          Grodziska Hala Sportowa - ul. Żwirki i Wigury 1
          Jak na razie w tym temacie nie znalazła się jeszcze informacja o ostatecznym miejscu przeprowadzenia giełdy. Informuję zatem, że zadzwoniłem do grodziskiego ośrodka kultury i dowiedziałem się, że odbędzie się w hali sportowej przy ul. Żwirki i Wigury. Jest to o rzut kuflem od dotychczasowego miejsca, gdzie odbywały się giełdy.

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
            Jak na razie w tym temacie nie znalazła się jeszcze informacja o ostatecznym miejscu przeprowadzenia giełdy. Informuję zatem, że zadzwoniłem do grodziskiego ośrodka kultury i dowiedziałem się, że odbędzie się w hali sportowej przy ul. Żwirki i Wigury. Jest to o rzut kuflem od dotychczasowego miejsca, gdzie odbywały się giełdy.
            fakt, informacja była tylko na stronie giełdy www.grodziskie.cal
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • k_k_s
              Senior
              • 02-2005
              • 193

              #51
              Chyba wróciłem jako pierwszy.

              Birofilem jestem dość początkującym (moja druga giełda), dlatego nie potrafię obiektywnie ocenić ilości i wartości "wniesionych" przez uczestników akcesoriów. Jestem jednak zadowolony ze swoich zakupów - szczególnie szkła. Lekki zawód sprawił mniejszy niż w zeszłym roku asortyment piwny. Wielki plus za to, ze dostępny był Grybów ale poza tym to raczej kiepsko.
              A bardziej ogólnie to uważam ze bardzo dobrym pomysłem była zmiana dotychczasowego miejsca imprezy - hala dużo przestronniejsza.
              Kolejnym plusem coraz więcej przedstawicielek płci pięknej (ze szczególnym uwzględnieniem dziewczyny z Noteckim, Swojskim i Eire) aktywnie uczestniczących w giełdzie - od razu milej pohandlować.
              Do następnego razu!

              Comment

              • Jaroslav
                Senior
                • 10-2005
                • 967

                #52
                Też wróciliśmy z Anią w dobrych humorach. Zdecydowanie lepiej
                giełduje się w nowym miejscu, nie ma już takiego ścisku.
                Jak napisał przedmówca największym piwnym wydarzeniem
                była możliwość zakupu piw z Grybowa (to ostatni z polskich działających
                browarów nierestauracyjnych, którego wyrobów nie dane było mi
                jeszcze spróbować - do dziś wieczór ). Ponadto ciekawa gama piw
                beczkowych: Edi Jasne, Bartek, Czarne, Srebrny (?) Smok (miał
                byc jeszcze Lew, ale nastąpiła mała awaria).
                Kolekcjonersko i towarzysko bomba Do zobaczenia za rok...

                Comment

                • Regent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 512

                  #53
                  Jak dla mnie bardzo udana impreza, dwa piwa kupione Swojskie z EDI, Pilsweiser 10% z GRYBOWA oraz pin z Tych. Ciekawy zestaw startowy trzy piwa: Lew z ZODIAKA, Irlandzkie Mocne z KRAJANA, Noteckie Naturalne z CZARNKOWA; do tego okazjonalna pocztówka, zestaw etykiet, nalepek, podkładek i kapsle; kiełbaska i piwo (niestety nie spróbowałem - kierowca ). Świetna loteria dużo nagród ( zdobyłem szklankę Fortuny ), brawa dla organizatorów. Poza tym kilka miłych pogawędek z forumowiczami pozdro dla Jaroslava i jego żony ( również pozdrowienia od mojej małżonki ). Do zobaczenia za rok.
                  Mniej alkoholu w piwach !!!
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • biermann
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 2552

                    #54
                    Kolejny raz brawa dla organizatorów Giełda bardzo udana i kolekcjonerko (ok 40 nowych browarów z czego większość to mikrobrowary niemieckie), towarzysko (mimo lekkiego otępienia z mojej strony - godzina snu to za mało) no i finansowo (choć tu trochę zabrakło do pełnego zadowolenia)
                    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                    Comment

                    • bogdan21
                      Senior
                      • 02-2003
                      • 187

                      #55
                      Pozwolicie, że dołożę łyżkę dziekciu?
                      Wg mnie organizatorzy powinni popracować nad przestrzeganiem programu giełdy. Przesuwanie poszczególnych punktów giełdy o godzinę lub dwie oraz ich zamiana jest po prostu brakiem poszanowania czasu jej uczestników.
                      Po drugie, gadżety. Pan przebrany za Bosmana siedzący przy laptopie i wypełniający pośpiesznie (wraz z kolegą) kilka zgłoszeń jednocześnie oraz wrzucający je do tych biorących udział w losowaniu nagród (tudziez rozdawanie gadżetów "pod stołem") niezbyt dobrze świadczy o organizatorach.
                      Trzecia rzecz: koszulki giełdowe. Szkoda, że nie było więcej w rozmiarze L a mniej XXL-ek. No ale jak to ktos powiedział, koszula nocna dla dziewczyny będzie jak znalazł

                      Poza tym wszystko w porządku. Płeć piękna dopisała giełda na hali wydaje się być dobrym pomysłem, podobnie jak konkurs piwny.

                      Jeśli chodzi o zbiory to równiez mogę zaliczyć giełdę do udanych
                      Pozdrawiam
                      - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

                      Comment

                      • dzidek1960
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1548

                        #56
                        Łyżkę dziekciu można dołożyć każdemu organizatorowi giełdy, zawsze się coś znajdzie.
                        Ja jestem zadowolony z pobytu na giełdzie. Giełda udana kolekcjonersko, chociaż tak jak zawsze przywiozłem do domu nowe niechciane dublety (ach ta skleroza ). Udana również towarzysko, było sporo forumowiczów m. inn. udający się już na Zlot Małażonka z Ironem.
                        Na plus organizatorów to bardzo duża sala, aż za duża na taką ilość uczestników, ale patrząc perspektywicznie to i dobrze. Spotkałem się już wcześniej z opinią, że nie jadę do Grodziska bo tam ciasno, teraz już nie. Po raz pierwszy, a jest to moja już piąta albo szósta grodziska, nie było tłoku na sali. Nikt nikomu nie musiał schodzić na bok aby zrobić miejsce przechodzącemu, szklanki na stolikach były wreszcie bezpieczne. Można było się w kilku zatrzymać przy jakimś stoisku i spokojnie porozmawiać. Rodzinna atmosfera pozostała a warunki się poprawiły. Biorąc pod uwagę, że na tę giełdę większość przyjeżdża samochodami (okropne połączenie PKP) wreszcie było można zostawiś samochód bezpośrednio przy sali. Sporo miejsca do zaparkowania zarówno pod salą, naprzeciwko jej po drugiej stronie ulicy jak i obok sali. Tradycyjnie ciekawy zestaw upominków, w którym każdy coś znajdzie dla siebie. Niektórzy mówią, że niepotrzebny ale jakoś nikt z niego nie rezygnuje chociaż są i tacy co go biorą i później rozdają. Dziękuję tym ostatnim.
                        "Ma jednak kraj polski napój warzony
                        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                        wybornym smakiem"
                        Jan Długosz, Historie Piwne
                        Moja strona www w początkowym okresie budowy

                        Comment

                        • beny
                          Senior
                          • 03-2001
                          • 984

                          #57
                          a ja poproszę o papierek z browaru Zodiak potwierdzający fakt wydania podstawki giełdowej o ile organizatorzy są zainteresowani katalogowaniem tych 2 podstawek giełdowych - dziękuje (szczegóły w wątku - katalogowanie podstawek giełdowych)
                          Z piwnym pozdrowieniem
                          Radosław Kwiecień

                          http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                          Comment

                          • bogdan21
                            Senior
                            • 02-2003
                            • 187

                            #58
                            Widać, że organizatorzy starają się żeby zrobić porządną giełdę i z roku na rok idzie im coraz lepiej. Moim zdaniem konstruktywna krytyka zawsze jest dobra, dlatego napisałem co można byłoby poprawić za rok. Mam nadzieję ze uda mi się zobaczyć kolejne postępy już za 2 lata (własnie przez to kiepskie połączenie...) na jubileuszowej 30. giełdzie
                            - BogdanNiemczyk.friko.pl - ponad 1500 polskich podstawek :)

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bogdan21 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pozwolicie, że dołożę łyżkę dziekciu?
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Łyżkę dziekciu
                              Terror FCJP!
                              Za pierwszym razem, zmilczałem, bo zawsze może sie zdarzyć, ale drugi raz błędny zapis może kogoś utwierdzić w przekonaniu, że tak sie pisze, otóż beczkę miodu może zepsuć łyżka dziegciu. Co to jest ten dziegieć, można przeczytać tutaj lub tutaj.
                              Last edited by kopyr; 02-09-2007, 13:39.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • brew
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 159

                                #60
                                Dołączam się do wszelkich zachwytów nad nowym miejscem, miłą atmosferą i w ogóle tą giełdą (a w szczególności nad konkursem - jurorzy robili niesamowite wrażenie - ale o tym we właściwym temacie)
                                oraz
                                do dokładania łyżki dziegciu, bo trudno odmówić słuszności uwagom bogdana 21

                                Najważniejsze jednak, że giełda udana i kolekcjonersko i towarzysko! Do przyszłego roku.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎