Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.10.20 - Tychy, Jesienna Giełda Birofilów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #31
    ja się piszę, bo to jedna z niewielu giełd na których mogę wyhaczyć cosik. np. butlę z Opola
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • odyn
      Junior
      • 03-2004
      • 20

      #32
      Czy wybiera się ktoś z Lublina? Mam kumpla z autem, któty chce pojechać w nocy z piątku na sobote i szuka 2-3 os.
      Kontakt: Mariusz 783678183

      Comment

      • maryk
        Member
        • 01-2006
        • 55

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Wybiera się ktoś z Kraka?
        ja będę.

        Comment

        • marian1920
          Senior
          • 10-2003
          • 1333

          #34
          jeśli ktoś będzie z Krakowa a ma możliwość przywiezienia kufla żywiec 750 lat miasta kraków to bardzo bym prosił.. kontakt na PW

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            #35
            Czy na Giełdę wybiera się ktoś z Krakowa i na dodatek będzie autem? (nie chodzi o podwiezienie a już szczególnie o podwiezienie z Warszawy ).
            A jeśli już, to krótki apel Domowi z etykietami wystąp. Z góry dziękuję.

            Comment

            • pIvo
              Senior
              • 10-2002
              • 290

              #36
              ZKrakowa na gielde:

              Jade z Krakowa samochodem, moge kogos zabrac.
              http://kapsle.w.interia.pl

              Comment

              • mlody_w_fachu
                Senior
                • 12-2006
                • 325

                #37
                Czy ktoś znalazłby miejsce w aucie, żeby podwieźć jedną osobe z przystanku pod browarem tyskim, do szkoły? W zamian oferuje siebie jako usługi przewodnika

                kontakt na nr 888 558 992 ewentualnie na PW.
                Last edited by mlody_w_fachu; 19-10-2007, 16:18. Powód: dopisanie posta
                po prostu mlody_w_fachu
                - - -
                gdzieniegdzie znany jako winorobek

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #38
                  Przecież to raptem 15 minut z buta.

                  Comment

                  • etykieta
                    Senior
                    • 08-2005
                    • 180

                    #39
                    witam,

                    witam, mam pytanko czy byłby ktoś chętny na wymiane podstawek na etykiety. jest ich około 200-300 sztuk.Chętnie bym się ich pozbył bo nie zbieram za to z wdzięcznością przyjmę etykiety.jeżeli jest ktoś chętny mogę jutro zabrać do Tych a nie chcę tego taszczyć na darmo pozdrawiam

                    Comment

                    • Mafar
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 1262

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika etykieta Wyświetlenie odpowiedzi
                      witam, mam pytanko czy byłby ktoś chętny na wymiane podstawek na etykiety. jest ich około 200-300 sztuk.Chętnie bym się ich pozbył bo nie zbieram za to z wdzięcznością przyjmę etykiety.jeżeli jest ktoś chętny mogę jutro zabrać do Tych a nie chcę tego taszczyć na darmo pozdrawiam
                      Bierz wszystko i pytaj o mnie to się powymieniamy
                      Polakom gratulujemy Brackiego

                      Gdy rozum śpi budzą się demony

                      Comment

                      • maryk
                        Member
                        • 01-2006
                        • 55

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pIvo Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jade z Krakowa samochodem, moge kogos zabrac.
                        Troche za późno. Kupilem juz bilet na pkp. Ale dzieki za propozycje

                        Comment

                        • Doodeck
                          Senior
                          • 05-2003
                          • 1612

                          #42
                          No i po giełdzie. Szkoda - mogłaby bywać częściej.

                          WIEEEEEEELKIE PODZIĘKOWANIA dla organizatorów - nie będę wymieniał, bo kogoś mógłbym pominąć i afera gotowa .
                          Było wręcz idealnie:
                          - ład i porządek (poza jednym drobnym incydentem - ale nie warto się nad nim rozwodzić);
                          - darmowe: poczęstunek, napitek i birofilia - zarówno te wręczane każdemu, jak i te losowane;
                          - doborowe (jak zwykle) towarzystwo - co prawda zabrakło niektórych - ale to niech oni żałują.

                          Przybyło mi etykiet, znajomych i wypitych piw.
                          Dalekosiężny
                          Obserwator
                          Obiektów
                          Dynamicznie
                          Epatujących
                          Ciekawymi
                          Koncepcjami

                          Comment

                          • miodek
                            Senior
                            • 10-2005
                            • 177

                            #43
                            Ja również śpieszę z podziękowaniami i gratulacjami dla organizatorów i sponsorów za super giełdę. Cieszę sie że mnie nie ominęła Do zobaczenia na wiosnę
                            miodek

                            Comment

                            • Gacka
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 373

                              #44
                              Wrocilismy. Gielda kapslowo udana,jak zwykle.Doszlo kilkanascie kapsli. Ogromne mile zaskoczenie,to kuchnia w 1 z sal . Cala rodzina przesyla podziekowania dla organizatorow gieldy! Ciesze sie takze,ze ujrzalem swych Kolegow ,i milo z nimi pogawedzilem.
                              Viva Slask Wroclaw!!!

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gacka Wyświetlenie odpowiedzi
                                ... Ogromne mile zaskoczenie,to kuchnia w 1 z sal . Cala rodzina przesyla podziekowania dla organizatorow gieldy! ...
                                ooo, to i moje zaskoczenie! na tej giełdzie właśnie żarcia mi zawsze brakowało. cieszy mnie to, że coś się w tej materii zmieniło, tym bardziej, że nie dotarłem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎