Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.10.20 - Tychy, Jesienna Giełda Birofilów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Misiu_PM
    Senior
    • 03-2006
    • 201

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miodek Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja również śpieszę z podziękowaniami i gratulacjami dla organizatorów i sponsorów za super giełdę. Cieszę sie że mnie nie ominęła Do zobaczenia na wiosnę
    przyłączam się do podziękowań Miodka.
    Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

    Comment

    • danio_145
      Senior
      • 02-2005
      • 723

      #47
      Dzięęęęęękuuuuujeeeemmmmyyyyy

      Comment

      • AŃĆKA
        Senior
        • 01-2003
        • 315

        #48
        Giełdę zaliczam do udanych , kolekcjonersko wprawdzie słabo ale towarzysko i organizacyjnie zdecydowanie ok.
        Podziękowania dla KP za sponsoring główny , dla Miłosławia za laną Fortunkę i dla Gab`a za możliwość degustacji .
        Dziękuję wszystkim uczestnikom za przybycie !
        Buuu - oczywiście musiałam być kierowcą więc mąż nadrobił co ja nie wypiłam
        A no i dla twórców smalcu ,którego niestety nie zdąrzyłam spróbować ;-)
        W ogóle dla wszystkich zaangażowanych w organizację - ci co mają wiedzieć dla kogo - to wiedzą ! Wasze

        ART jeśli to nie reklama to pozwolę sobie , jako skarbnik ŚLĄSKIEGO KLUBU BIROFILÓW ,podziekować wszystkim klubowiczom za przybycie i wsparcie , myślę że kolejne giełdy będą coraz lepsze - a no i zapisałam dziś kilka nowych osób do naszego grona .
        http://www.beercoasters.i15.eu

        Comment

        • PabloZD
          Senior
          • 08-2005
          • 222

          #49
          Wielkie podziękowania dla organizatorów za wzorowe przeprowadzenie imprezy. Giełda zarówno kolekcjonersko (dwie piękne szklaneczki doszły do zbioru) jak i towarzysko bardzo, bardzo udana. Lana Fortuna wyśmienita, szkoda tylko że przegadałem większość czasu i nie zdążyłem na pajdę ze smalcem. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu w katowickim Spiżu

          Comment

          • TBK
            Member
            • 07-2005
            • 73

            #50
            I po giełdzie !! Zgadzam sie ze giełda była udana pod względem organizacyjnym jak i towarzyskim . Dla mnie osobiście pod względem kolekcjonerskim na 4 + i to dzięki znajomym których pozdrawiam.Ale żeby nie przesłodzić brakowało efektownego zakończenia u Piotra Bergera w większym gronie niż obecne 25 osób(obdarowane przez gospodarza fajnymi gadżetami piwnymi) .Może w przyszłym roku będzie nas ( tradycyjnie już) w tym miejscu więcej. Dzięki i do zobaczyska na następnej giełdzie.

            Comment

            • pIvo
              Senior
              • 10-2002
              • 290

              #51
              Giełda z roku na rok lepiej zorganizowana. Zwiększa się też liczba uczestników - co także cieszy. Miłym zaskoczeniem był zakres "poczęstunku" przygotowany przez Organizatorów/ki.
              Pozdr.
              http://kapsle.w.interia.pl

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                ooo, to i moje zaskoczenie! na tej giełdzie właśnie żarcia mi zawsze brakowało. cieszy mnie to, że coś się w tej materii zmieniło, tym bardziej, że nie dotarłem.
                Kurka, nie wiedziałem Cię- a szkoda.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TBK Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ale żeby nie przesłodzić brakowało efektownego zakończenia u Piotra Bergera w większym gronie niż obecne 25 osób(obdarowane przez gospodarza fajnymi gadżetami piwnymi) .
                  W Chorzowie spotkanie również udane (kto był ten wie co za jaja były).

                  Sam bardzo dziękuję za dobrą organizację oraz wyborowe towarzystwo. Szkoda że piwa domowego brakło. Piłem Markowe Domowe, które było smaczne i zdrowie jak to piwo domowe.
                  Podziękowania za laną Fortunę i ludzi z browaru, którzy wiedzą, że Fortuna Czarne to rarytas piwoszy smakoszy.
                  No i wielkie dzięki za tuste-było pyszne.

                  Pozdrawiam i do zobaczenia za rok w tym samym miejscu.
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • winczer
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 233

                    #54
                    Jak zwykle...

                    ...było naprawdę SUPER... !

                    Podziękowania dla organizatorów, sponsorów i całego towarzystwa za przybycie.

                    Sznita z tłustym + piwko = REWELACJA.

                    Upominki + losowanie = SZALENIE MIŁY AKCENT.

                    Jeszcze raz DZIĘKI !

                    Do zobaczyska
                    / w Tychach / w maju...
                    Pij piwo.....będziesz wielki!!!

                    ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

                    Comment

                    • mark33
                      Idę po piwo do piwnicy.
                      • 04-2005
                      • 3283

                      #55
                      Co rok giełda lepsza i lepiej zorganizowana.
                      Dziękuję wszystkim organizatorom, za poczęstunki (piwo było badzo dobre) i prezenty oraz loterię.
                      Towarzysko było super, udana impreza, spiżowego w Tychach się nie było ale daliśmy radę.

                      Comment

                      • kruger_nr1
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 801

                        #56
                        Wszyscy rozpisują się o giełdzie w samych superlatywach...ciekawe dlaczego? bo ja myślę że naprawdę tak było i dziękuję za świetną organizację giełdy z której teraz można brać przykład ! Mi ososbiście zabrakło tylko czasu bo musiałem niestety szybko wracać i pewnie sporo mnie jeszcze ominęło! Więc jak zwykle do zobaczenia za rok w tym samym miejscu!
                        Kolekcja puszek piwnych:
                        http://puszkikrugera.web-album.org/

                        Comment

                        • tyskikufel
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 772

                          #57
                          Duże podziękowania dla koleżanek i kolegów z klubu za pomoc przy organizacji giełdy , dla tyskich browarów książęcych za upominki, piwo oraz dla browaru fortuna i gab za piwo
                          a specjalnie dla piotrka bergera za przygotownie spotkania po giełdzie i otwieracze metalowe baru pod kasztanem

                          Comment

                          • biermann
                            Senior
                            • 09-2001
                            • 2552

                            #58
                            Kolejna udana tyska giełda. Podziękowania dla organizatorów
                            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #59
                              Dołączam do podziękowań dla organizatorów i sponsorów.
                              Pomysł z "tustym" do powtórzenia za rok.
                              Markowi, MWA i dkrasnodebskiemu - za piwo domowe.
                              Do kolekcji doszły dwie etykiety z motywem lotniczym - to sporo bo o ten motyw niełatwo.
                              Było świetnie - szkoda, że nie mogłem po giełdzie zostać dłużej.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • iommi
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 1522

                                #60
                                Widzę, że dobra giełda mnie ominęła. Nie dojechałem, niespodziewanie dla samego siebie, bo w piątkowy wieczór wszystko zmierzało wciąż w dobrym kierunku. Adam 16 pewno wybaczy mi brak obiecanego Złotego...
                                *****************************

                                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                                *****************************

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎