Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.12.08 - Elbląg, II Elbląska Giełda Birofilska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Frontside
    Junior
    • 08-2003
    • 2

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Adam50 Wyświetlenie odpowiedzi
    Witam,

    Już odpowiadam na temat I Elbląskiej Giełdy, to prawda że giełda odbyła się w innym
    miejscu ale to wynikło że sala została wynajęta na wesele. Dowiedzielismy się przed
    samą giełdą. A sama giełda odbyła się przy rozkładanej właśnie sceny. Byliśmy juz na
    miejscu o godz. 7.00

    II Giełda i samo spotkanie przedgiełdowe odbędzie się w tym samym lokolu to znaczy w Gospodzie Fabrycznej i Ławy Piwnej przy ul Grunwldzka 2 B6.
    Serdecznie dziękuję za odpowiedź - już rezerwuję czas

    Comment

    • Adam50
      Senior
      • 10-2006
      • 321

      #17
      ZNIŻKI KOLEJOWE JUŻ DOSTĘPNE

      Witam,
      Informujemy, że od dziś jesteśmy w posiadaniu zniżek kolejowych na pociągi
      osobowe i pospieszne przewożnika PKP Przewozy Regionalne.

      Osoby zainteresowane zniżkami, proszę o kontakt tel. lub e-mail.
      Zniżki mogą być wysłane listem po wcześniejszym przesłaniu zaadresowanej koperty zwrotnej na adres korespondecyjny.

      Pozdrawiam:

      tel: 505 513 769
      mail: olszynka-51@wp.pl

      tel: 055/234 86 26
      mail: andrzejszulc@poczta.onet.pl

      Noclegi: 20 zł. / os.

      Comment

      • as59
        Member
        • 08-2007
        • 58

        #18
        podaje mapkę Elbląga

        Pod tym linkiem jest mapa Elbląga z lokalizacją miejsca giełdy

        Comment

        • PiwowarAG
          Member
          • 09-2007
          • 54

          #19
          Na pewno jest to dobre miejsce?. Z tego co Pamiętam tam jest stacja benzynowa i MC Donald. Ale mogę się mylić. Może to naprzeciwko MC Donalda.

          Comment

          • as59
            Member
            • 08-2007
            • 58

            #20
            sprostowanie

            Faktycznie obiekt docelowy jest żle wskazany. Ława piwna znajduje się na rogu hali elzam,okolo 200 metrów na lewo od obiektu wskazanego na mapie (wina błędnej lokalizacji adresu lokalizatora internetowego).

            Comment

            • as59
              Member
              • 08-2007
              • 58

              #21
              Mapa z lokalizacją

              Prawidłowa lokalizacja II Elbląskiej Giełdy Birofilów jest wskazana (X i podpisana - Gospoda fabryczna i ława piwna Grunwaldzka 2b6) na obrazku załączonym poniżej.
              Attached Files

              Comment

              • alapin
                † 1973-2010 Piwosz w Raju
                • 11-2002
                • 12

                #22
                Witam,
                Może ktoś się wybiera z Warszawy, autem lub pociągiem, chętnie się przyłącze, proszę o kontakt na PW
                alapin@wp.pl

                Comment

                • PiwowarAG
                  Member
                  • 09-2007
                  • 54

                  #23
                  ja jadę 7 grudnia przez warszawe. Kontakt na redakcja@minibrowary.pl

                  Comment

                  • nokia-man
                    Junior
                    • 09-2006
                    • 28

                    #24
                    Mój pociąg z Moniek do Elbląga przyjeżdża o 12, 18, 20.. prawdopodobnie będę o 20 , załapie się na spotkanie przed giełdowe Do której ono będzie trwało? Nie mam gdzie za bardzo przenocować.. Ktoś przygarnie.. ?

                    Comment

                    • Adam50
                      Senior
                      • 10-2006
                      • 321

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nokia-man Wyświetlenie odpowiedzi
                      Mój pociąg z Moniek do Elbląga przyjeżdża o 12, 18, 20.. prawdopodobnie będę o 20 , załapie się na spotkanie przed giełdowe Do której ono będzie trwało? Nie mam gdzie za bardzo przenocować.. Ktoś przygarnie.. ?
                      Witam,
                      Spotkanie przed giełdowe zaczyna się o 17,00 jak długo będzie trwało to sam jeszcze nie wiem a myslę że do godz. 23,00 napewno.
                      Noclegi są załatwione, doba 20 zł / osobę.

                      Comment

                      • nokia-man
                        Junior
                        • 09-2006
                        • 28

                        #26
                        Piszesz załatwione, a gdzie mogę nabyć dokładniejsze info?

                        Comment

                        • as59
                          Member
                          • 08-2007
                          • 58

                          #27
                          noclegi

                          Odnosnie noclegów proszę się kontaktować z Adam Olszewski tel: 505 513 769 mail: olszynka-51@wp.pl

                          Comment

                          • Adam50
                            Senior
                            • 10-2006
                            • 321

                            #28
                            giełda

                            Witam,

                            Miałem na myśli, że uczestnik naszej giełdy może przenocować za 20 zł / od osoby za dobę,
                            Jest zrobiona rezerwacja noclegów, proszę tylko o potwierdzenie że uczestnik przyjeżdza w piątek i bierze udział w naszym spotkaniu przed giełdowym.

                            Wasze zdrowie Panowie Kolekcjonerzy którzy odwiedzą nasze pięknie miasto.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10838

                              #29
                              Wczoraj na e-maila przesłalem tobie rezerwację ale niestety do tej pory nie otrzymałem potwierdzenia rezerwacji. Do Elbląga wybieram się autem i chciałbym pozostawic je pod hotelem i nie knajpką gdzie odbędzie się spotkanie przedgiełdowe i także od ciebie nieotrzymałem namiaru na ten hotel.
                              Last edited by abernacka; 27-11-2007, 16:08.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • Adam50
                                Senior
                                • 10-2006
                                • 321

                                #30
                                Giełda

                                Witam,

                                Wczoraj nie mogłem odp. na Twoje pytanie.
                                Bursa znajduje się na ul. Puławskiego 1 A, od bursy jest kawałek drogi na giełdę,
                                jeżeli Cię naprawdę interesuje rezerwacja to tylko podaj jaki interesuje Cię pokój i sprawa będzie załatwiona pozytywnie.
                                Przy samej giełdzie też jest duży parking.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎