Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.06.21-22 - Żywiec, XIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów & Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    już wiem w piątek jury a w sobotę dziennikarze
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      Giełda rzeczywiście super. Serdeczne podziękowania dla Organizatorów.
      Kolekcjonersko super. Kilka nowych szkieł, smyczy i kilka drobiazgów. Śliczny kufel giełdowy.
      Ja cieszę się również z tego, że moja żonka przekonała się w 100% do tego typu imprez i powiedziała, że będzie już ze mną w Żywcu co rok.
      Zwiedziliśmy dodatkowo browar, a ja byłem po raz trzeci w muzeum i odkrywałem co chwila nowe rzeczy, na które nie zwróciłem uwagi poprzednio.
      Jeszcze raz serdeczne dzięki i do zobaczenia za rok!
      Wasze

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        Giełda świetna jak zwykle (podziękowania dla organizatorów). Kolekcjonersko może nie imponująco - jedna etykieta z motywem lotniczym (dodatkowo na tej samej etykiecie są motywy kolejowe, samochodowe, indiańskie i klasztorne ). Piw do domu dostarczyłem 18 - na jakiś czas wystarczy.
        Za to towarzysko... brak słów - tak fajnie było
        Muszę podziękować szczególnie Doodeckowi i Strzelczykom za Transport (tak tak - przez duże "T").
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • JAQBA
          Senior
          • 08-2006
          • 1351

          Serdeczne podziękowania organizatorom za wspaniałą organizację, MarkoPolo za konkurs i ogrom pracy, współuczestnikom za spotkanie i wspólne biesiadowanie, Pirackiej Muzie wielkie dzięki za podwózkę, piwowarom za piwka,... Do zobaczenia za rok

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            I ja dołączam się do podziękowań dla Organizatorów. Dziękuję również za miłe chwile spędzone "U Rumcajsa". I tradycyjnie już Żonie-Taxi za sprawne dostarczenie nas tam i do domu. Za rok też chcę.

            Comment

            • mark33
              Idę po piwo do piwnicy.
              • 04-2005
              • 3283

              Fajnie było, organizacja jak zwykle na najwyższym poziomie. Towarzysko bardzo udane spotkanie, dziękuję organizatorom oraz forumowiczom za wspaniałą atmosferę.

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                No i mnie pozostaje tylko podziękowac Grześkowi i Marco także za udzieloną pomoc a za organizację Giełdy wielkie, wielkie gratulacje.
                Współgiełdowiczom za posunięcie sie na ławce abym mógł zażyć słusznie należnego mi odpoczynku
                Po Giełdzie jeszcze szybki wypad do Międzybrodzia Żywieckiego gdzie jedni (lepsi) udali się do jeziora a inni (mniej lepsi) poszli w góry
                Było super choć powrót w samochodzie o temperaturze 100 stopni C tez pozostanie w pamięci
                Nie ma to jak Giełda żywiecka
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • decio
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 165

                  ja co prawda byłem tylko na chwilę w piątek i dlatego towarzysko nie specjalnie dobrze oceniam giełdę, no bo nie miałem na to czasu niestety, ale kolekcjonersko to chyba najlepsza giełda w moim życiu
                  www.decio.friko.pl

                  Comment

                  • kawak75
                    Junior
                    • 12-2007
                    • 5

                    Była to jedna z moich pierwszych giełd ale było naprawdę świetnie. Dziękuje koledze Żywcowi za możliwość dostania zaproszenia na miejscu. Kolekcja znacznie uzupełniona.
                    Wielkie dzięki wszystkim.

                    Comment

                    • bahtol
                      słomiany zapał
                      • 10-2002
                      • 331

                      Dziękuję serdecznie organizatorom zarówno giełdy jak i imprez okołogiełdowych oraz wszystkim współbiesiadnikom.
                      =bahtol=

                      Comment

                      • Upiorek
                        Senior
                        • 03-2007
                        • 141

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Giełda świetna jak zwykle (podziękowania dla organizatorów). Kolekcjonersko może nie imponująco - jedna etykieta z motywem lotniczym (dodatkowo na tej samej etykiecie są motywy kolejowe, samochodowe, indiańskie i klasztorne ). Piw do domu dostarczyłem 18 - na jakiś czas wystarczy.
                        Za to towarzysko... brak słów - tak fajnie było
                        Muszę podziękować szczególnie Doodeckowi i Strzelczykom za Transport (tak tak - przez duże "T").
                        Oj, to coś małe te moce przerobowe... my tam przytaszczyliśmy około 70 butelek (nota bene każda inna ) hihihih
                        Co do organizacji zgadzamy sie w 100 procentach - było extra

                        Comment

                        • biermann
                          Senior
                          • 09-2001
                          • 2552

                          Giełda tradycyjnie bardzo udana. Szkoda, że mogłem być tylko tak krótko.
                          Szczególne podziękowania dla Grzegorza za wiadomo co i dla MaciejaP za transport do Poznania.
                          Last edited by biermann; 23-06-2008, 17:24.
                          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            Dzięki organizatorom za giełdę, forumowiczom za towarzystwo, sprzedawcom za podstawki, browarom (różnym) za piwa, pogodzie za to, że mimo zapowiedzi była...itd, itp.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • Adam50
                              Senior
                              • 10-2006
                              • 321

                              Giełda

                              Wielkie dzięki Organizatorom za super giełdę. Byliśmy po raz pierwszy na giełdzie Żywieckiej ale nie ostatniej aż pod samego morza.

                              Comment

                              • pirackamuza
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1903

                                Dzięki:
                                Organizatorom za całokształt, zaczekanie na mnie z degustacją , zakupione kapselki;
                                Współbiesiadnikom za klimat giełdowy i pogiełdowy, smaczne piwka domowe (JAQBA - rewelacja , no i nie ma za co), domowe etykiety i piwną wymianę.
                                P.S.1 Maggyk - dzięki za Ibuprom
                                P.S.2 Tylko gdzie jest qrna moja szklanka?
                                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                                www.bobofruty.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎