Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.06.21-22 - Żywiec, XIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów & Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kentaki
    Senior
    • 10-2002
    • 452

    Impreza prima sort, organizacja pełna profeska, piwo było pyszne, towarzystwo wyrozumiałe, przygody nie codzienne tylko czemu tak krótko. Wielkie podziękowania dla Maggyka, ARTa, JAQUBy i innych za ratunek po przegranej walce z grawitacją i przygarnięcie spragnionego wędrowca. Sorki za nocne chrapanie. Dziku dzięki za cierpliwość i transport na sobotnią giełdę. Wielkie dzięki dla kierowcy komunikacji miejskiej, który woził mnie w sobotę wieczorem po mieście zachowując zimną krew. Żywiec dzięki za dodatkowy kufelek w miejsce potłuczonego. Wszystkim, którzy obdarowali mnie kapslami, powiększając tym samym rodzącą się kolekcję mojego syna, jeszcze raz wielkie dzięki. Po zdrówka.

    Comment

    • LenDo
      Senior
      • 09-2006
      • 395

      Giełda super! Pyszne piwo i bardzo dobra organizacja Towarzysko jak i kapslowo też wyśmienicie.
      Pamiątkowy kufelek sprawuje się bardzo dobrze
      Do kolekcji dochodzi jakieś 280 kapsli.

      Mam nadzieję że za rok również zawitam do Żywca.
      "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Także chciałbym podziękować organizatorom za fajną giełdę!

        Comment

        • arzy
          Senior
          • 06-2002
          • 2814

          Wielkie dzięki za wspaniałą imprezę.
          Last edited by arzy; 25-06-2008, 06:47.
          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          Bractwo Piwne
          Skład Piwa
          Piszę poprawnie po polsku!

          Comment

          • MLT
            Senior
            • 12-2003
            • 1045

            I ja dziękuję organizatorom. Było naprawdę super. A i prawie 40 nowych piw wraz z etykietami o czymś świadczy. Będę za rok.

            Comment

            • pivaria
              Senior
              • 03-2001
              • 1538

              „PIWNA TURYSTYKA W FOTOGRAFII”

              Ja tak a propos:
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
              (...) Konkurs fotograficzny „PIWNA TURYSTYKA W FOTOGRAFII”. Regulamin konkursu: - fotoreportaż musi dotyczyć jednej konkretnej wyprawy/wycieczki piwnej (zwiedzanie browaru, impreza piwowarska, giełda birofiliów, warsztaty piwowarskie, eksploracje birofilskie, itp.) - wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody a ich wartość będzie uzależniona od zdobytego miejsca (...)
              Udział wziąłem. Nagrody "dla wszystkich uczestników" nie otrzymałem. Zgodnie z regulaminem, fotoreportaż dotyczył jednej konkretnej wyprawy - i jakież było moje zdumienie gdy zobaczyłem swój fotoreportaż podzielony na dwa osobne kawałki - na dodatek umieszczone w innych kątach sali... Dodatkowo pozbawiono je podpisów co pozbawiało zdjęcia sensu.
              To ja tyle.
              PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
              www.pivaria.pl
              https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                Chciałbym przeprosić obdarowanych moim piwem i prosić by wywalili o ile jeszcze nie pili. Warki od LXXX (jak się nie mylę było tylko LXXXI www.bracki.browar.biz- ale mi wstyd)w górę to same kwasy, więc nie pijta tego.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • pirackamuza
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 1903

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                  Chciałbym przeprosić obdarowanych moim piwem i prosić by wywalili o ile jeszcze nie pili. Warki od LXXX (jak się nie mylę było tylko LXXXI www.bracki.browar.biz- ale mi wstyd)w górę to same kwasy, więc nie pijta tego.
                  Za późno...
                  Toruń przeprasza za Radio Maryja
                  www.bobofruty.pl

                  Comment

                  • Upiorek
                    Senior
                    • 03-2007
                    • 141

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja tak a propos:

                    Udział wziąłem. Nagrody "dla wszystkich uczestników" nie otrzymałem. Zgodnie z regulaminem, fotoreportaż dotyczył jednej konkretnej wyprawy - i jakież było moje zdumienie gdy zobaczyłem swój fotoreportaż podzielony na dwa osobne kawałki - na dodatek umieszczone w innych kątach sali... Dodatkowo pozbawiono je podpisów co pozbawiało zdjęcia sensu.
                    To ja tyle.
                    Nie padaj duchem, bo myśmy też nagrody "dla wszystkich uczestników" nie otrzymali
                    Co do braku podpisów popieramy, bo naszym zdaniem lepiej byłoby, gdyby jednak wiadomo było, co jest na niektórych zdjęciach. My podpisy tez daliśmy do zdjęć i szkoda, że organizator ich nie zamieścił.
                    A propos - czy ktoś wie, jakie były wyniki konkursu ??? (bo jakoś nam to umknęło na giełdzie)
                    Last edited by Upiorek; 29-06-2008, 00:21.

                    Comment

                    • Infam
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 715

                      Podpisuję się przede wszystkim pod podziękowaniami i gratulacjami dla organizatorów!
                      Pozdrowienia dla Wszystkich, zwłaszcza Tych z Rumcajsa, a w szczegolności, dla Marusi i Slavoja za niedzielną degustację i przedłużenie pobytu, dla Staśka69 i Dziewczyn oraz Wszystkich, którzy nie odrzucili wyzwania wycieczki "nad jezioro". My bawimy jeszcze nad malowniczym jeziorkiem przez ok. tydzień (zmieniliśmy jedynie lokalizację), wyciągając zeń taaakie smoki (na razie prawdę mówiąc jedna ukleja) i uskuteczniając liczne wycieczki (m.in. do Czech - mamy za darmo).
                      "Dużo to nie znaczy Dobrze
                      Dobrze znaczy dużo"

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Upiorek Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie padaj duchem, bo myśmy też nagrody "dla wszystkich uczestników" nie otrzymali
                        Co do braku podpisów popieramy, bo naszym zdaniem lepiej byłoby, gdyby jednak wiadomo było, co jest na niektórych zdjęciach. My podpisy tez daliśmy do zdjęć i szkoda, że organizator ich nie zamieścił.
                        A propos - czy ktoś wie, jakie były wyniki konkursu ??? (bo jakoś nam to umknęło na giełdzie)
                        Piszę z głowy, czyli z niczego, więc mogę się pomylic - podaję tylko nicki na browar.biz
                        1 miejsce Krzysztof
                        2 miejsce Becik
                        3 miejsce Grzeber

                        Jeśli coś przekręciłem - proszę o sprostowanie.
                        Last edited by iron; 29-06-2008, 11:23.
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • Upiorek
                          Senior
                          • 03-2007
                          • 141

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                          Piszę z głowy, czyli z niczego, więc mogę się pomylic - podaję tylko nicki na browar.biz
                          1 miejsce Krzysztof
                          2 miejsce Becik
                          3 miejsce Grzeber

                          Jeśli coś przekręciłem - proszę o sprostowanie.
                          Chylę czoła przed wysoką samooceną tudzież dziękuję za info

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎