Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.02.23 - Warszawa, IX Zimowa Giełda Kolekcjonerska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beerdoctor
    Member
    • 10-2002
    • 50

    #61
    Witam wszystkich, możecie zgłaszać chęc rezerwacji stolików na maila pijpiwo@wp.pl . Do wcześniejszej rezerwacji przeznaczamy 70% stołów ,reszta będzie dostępna przed giełdą
    Bedzie decydować kolejność zgłoszeń. Wjazd na giełdę 5zeta jeśli nie będzie sponsora to stolik też 5 zeta.

    Comment

    • dkrasnodebski
      cymbał
      • 05-2003
      • 2316

      #62
      W zeszłym roku było stoisko Piwodzieja ale chyba tylko ja zrobiłem tam zakupy

      Marusia, po giełdzie idziemy oczywiście na piwo. Można też w międzyczasie, udać się na koncert mało znanej kapeli rockowej.
      Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

      www.radoslawstolar.pl

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski Wyświetlenie odpowiedzi
        Marusia, po giełdzie idziemy oczywiście na piwo.
        Skoro po giełdzie idziemy na piwo to my z Artem też przybędziemy. Bałam się, że standardowo będziemy grać w bierki...
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • Galu23
          Member
          • 04-2005
          • 62

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Borsuczanka Wyświetlenie odpowiedzi
          Jako juniorka mam pytanie: ile kosztuje wstęp i do której godziny (mniej więcej) trwa giełda?

          Z tego co już zostało napisane to wejściówka ma być po 5 PLN - czy będzie jakiś gratis nie wiadomo - zależy od sponsora. Z doświadczenia mogę Ci powiedziecć że giełdy najczęściej zaczynają się od 6-7 rano i trwają góra do 13, ale już koło 11 robi się mniej ludzi.
          Są oczywiście wyjątki - Radom (byłem rok temu o 5 rano a tu zabawa w najlepsze , chyba zaczęli o 2 w nocy ).
          Co do gadżetów często pojawiaja się w ramach wejścówki różne dodatki w postaci kapsli , podstawek i etykietek (np. Lublin), ja osobiście bardzo miło wspominam Białą Podlaską dwa - trzy lata temu, za 5 zeta dostałem piwo, szklankę, koszulkę, etykiety i podstawki itpp aż mnie zatkało Często jest też jakas kiełbaska - wyjatek Żywiec ostatnio dają pieczona szynkę i jakieś dodatki.
          Gratisy to rzecz wtórna, najwazniejsze że są znajomi, miła atmosfera i można sporo powyminiać , kupić i uzupęłnić kolekcję .
          Pozdrawiam

          Comment

          • Robaczek
            Member
            • 02-2005
            • 63

            #65
            Na 100% odwiedzę po raz drugi Zimową Giełdę Birofiliów w Warszawie.
            Być może z Łodzi i okolic przybędzie spora grupka min. 10 osób
            Piwo to jedyny napój, który może poszczycić się piękną, gęstą pianą.

            Comment

            • Cyrkonia
              Senior
              • 10-2001
              • 1936

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
              Skoro po giełdzie idziemy na piwo to my z Artem też przybędziemy. Bałam się, że standardowo będziemy grać w bierki...
              jeśli nic się nie zmieni............ to dołączę
              www.stat-gra.pl

              Comment

              • Borsuczanka
                Junior
                • 01-2008
                • 4

                #67
                Dzięki

                Jestem bardzo wdzięczna za wyczerpującą odpowiedź. Wiem, że moje pytanie było dość infantylne, ale dopiero stawiam tu pierwsze kroki. Dlatego jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam

                Comment

                • Borsuczanka
                  Junior
                  • 01-2008
                  • 4

                  #68
                  Cześć

                  Widzę, że wróciłeś do starego adresu (tamten nieaktualny?). Dobrze wiedzieć (w razie czego). U Ciebie zmiany, zmiany, ale pewne rzeczy są stałe (hierarchia ważności, pamiętasz?). Na razie.
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerdoctor Wyświetlenie odpowiedzi
                  Witam wszystkich, możecie zgłaszać chęc rezerwacji stolików na maila pijpiwo@wp.pl . Do wcześniejszej rezerwacji przeznaczamy 70% stołów ,reszta będzie dostępna przed giełdą
                  Bedzie decydować kolejność zgłoszeń. Wjazd na giełdę 5zeta jeśli nie będzie sponsora to stolik też 5 zeta.

                  Comment

                  • wizura
                    Senior
                    • 01-2007
                    • 199

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerdoctor Wyświetlenie odpowiedzi
                    Giełda w Warszwie będzie jednak 23 lutego.Termin więc nie koliduje z Martinem. Ta data jest wyjątkowo na styczeń nie było sali. giełda odbędzie sie w samym centrum Warszawy w hali MOSiR przy ulicy Nowowiejskiej( tuż obok Filtrów Warszawskich). Ze względów formalnoprawnych nie bedzie na giełdzie piwka z beczki ale mamy chętnych z dobrego sklepu z piwem do rozstawienia stoiska ,tak więc posucha na giełdzie nikomu nie grozi.
                    W roku 2009 będziemy już wracać do tradycyjnego terminu styczniowego.
                    Giełda jest w MOSiRze czy w Medyku?, bo na forum nie ma sprostowania

                    Comment

                    • Wujcio_Shaggy
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 4628

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizura Wyświetlenie odpowiedzi
                      Giełda jest w MOSiRze czy w Medyku?, bo na forum nie ma sprostowania
                      Jest, jak najbardziej (post #41):
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerdoctor Wyświetlenie odpowiedzi
                      UWAGA ! Mała zmiana miejsca giełdy.Jednak robimy giełdę w klubie Medyk 23 lutego jak rok temu (...)
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                      Comment

                      • wizura
                        Senior
                        • 01-2007
                        • 199

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jest, jak najbardziej (post #41):
                        Fakt, moje gapiostwo, przepraszam.

                        Comment

                        • hoffi
                          Member
                          • 06-2004
                          • 48

                          #72
                          proste pytanie. w której części warszawy znajduje się Medyk? jeszcze nie kupiłem mapy a watlasie który posiadam jest plan warszawy i nie ma spisu ulic

                          Comment

                          • franekf
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 944

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hoffi Wyświetlenie odpowiedzi
                            proste pytanie. w której części warszawy znajduje się Medyk? jeszcze nie kupiłem mapy a watlasie który posiadam jest plan warszawy i nie ma spisu ulic
                            Tu masz mapkę:
                            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                            Piwny Janusz bez Teku

                            Comment

                            • hoffi
                              Member
                              • 06-2004
                              • 48

                              #74
                              dzięki bardzo.

                              Comment

                              • domino264
                                Junior
                                • 10-2007
                                • 18

                                #75
                                Czy będzie limit wiekowy?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎