Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.02.23 - Warszawa, IX Zimowa Giełda Kolekcjonerska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beerdoctor
    Member
    • 10-2002
    • 50

    #91
    Witam wszystkich,
    Mam niestety niemiłą wiadomość dla chętnych na stoły.Wystawiła nas dzisiaj do wiatru firma dostarczająca stoły na imprezę. Musieliśmy szukać czegoś szybko w zamian i stoły są a jakże tyle że będziemy kasować za nie po 15 pln poza tym wszystko po staremu

    Comment

    • wizura
      Senior
      • 01-2007
      • 199

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerdoctor Wyświetlenie odpowiedzi
      Witam wszystkich,
      Mam niestety niemiłą wiadomość dla chętnych na stoły.Wystawiła nas dzisiaj do wiatru firma dostarczająca stoły na imprezę. Musieliśmy szukać czegoś szybko w zamian i stoły są a jakże tyle że będziemy kasować za nie po 15 pln poza tym wszystko po staremu
      Grothest, widzisz to i milczysz? Dziwne !!!

      Comment

      • sodom
        Senior
        • 12-2002
        • 351

        #93
        Uderz w stół, a Grothesk się odezwie.

        Comment

        • wizura
          Senior
          • 01-2007
          • 199

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sodom Wyświetlenie odpowiedzi
          Uderz w stół, a Grothesk się odezwie.
          Jak byłem atakowany za organizację giełd radomskich, to wszyscy byli cicho, oprócz oczywiście sympatyka Włodawy i okolic. Ciekawi mnie teraz. !!!

          Comment

          • Grothesk
            Senior
            • 11-2005
            • 811

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerdoctor Wyświetlenie odpowiedzi
            Witam wszystkich,
            Mam niestety niemiłą wiadomość dla chętnych na stoły.Wystawiła nas dzisiaj do wiatru firma dostarczająca stoły na imprezę. Musieliśmy szukać czegoś szybko w zamian i stoły są a jakże tyle że będziemy kasować za nie po 15 pln poza tym wszystko po staremu
            Hmmm... 15zł za stolik?
            Słowo "kasować" pasuje jak ulał do kontekstu przy takiej cenie :-) i raczej chyba postoję sobie w Warszawie, a co, młode nogi!

            Zastanawiam się tylko, czy nie dało się wypożyczyć ławek z jakiejś pobliskiej szkoły? W sobotę i tak nikt ich nie używa więc może jeszcze nie jest za późno...?

            Comment

            • Grothesk
              Senior
              • 11-2005
              • 811

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizura Wyświetlenie odpowiedzi
              Jak byłem atakowany za organizację giełd radomskich, to wszyscy byli cicho, oprócz oczywiście sympatyka Włodawy i okolic. Ciekawi mnie teraz. !!!
              Jest takie powiedzenie, że lepiej milczeć i uchodzić za głupca niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości... Ale ja jednak zaryzykuję i napiszę! :-)

              Sympatykiem Włodawy byłem, drogi Wiesławie, 7 lat temu zanim zamieszkałem w Poznaniu. O ile pamiętam, to nie byłeś atakowany za organizację samej giełdy, bo nie była najgorsza, tylko za kiszkę stolcową z emisją, za przeproszeniem, PODSTAWKI giełdowej. Skoro, jak sam napisałeś, że wszyscy byli cicho w trakcie tamtej dyskusji to może jakiś wniosek Ci się nasunął? ;-)

              przyjemności,
              Tomek


              PS. Nie ma co śmiecić w temacie giełdy Warszawskiej, więc jeśli w tym temacie nie masz więcej nic do dodania to nie rozgrzebujmy tego, co już dawno zakopane...

              Comment

              • dkrasnodebski
                cymbał
                • 05-2003
                • 2316

                #97
                Ciekawe czy można przyjść z własnym stolikiem.
                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                www.radoslawstolar.pl

                Comment

                • beerdoctor
                  Member
                  • 10-2002
                  • 50

                  #98
                  W pobliżu jest tylko Zakład Medycyny Sądowej, szpitale i WSI. Nie da rady ,nic nie pożyczają. Poza tym kto ci wypożyczy ot tak kilkadziesiąt stołów? Bez przesady 15 zeta to nie jest jakiś majątek , nie sądzę żeby to był problem dla kogokolwiek. Płacimy za wynajęcie stołów 40 pln za sztukę, więc nie ma co narzekać. Za rok nie będzie tego problemu bo będzie większa ,inna sala.

                  Comment

                  • beerdoctor
                    Member
                    • 10-2002
                    • 50

                    #99
                    Można z własnym stolikiem , oczywiście

                    Comment

                    • wizura
                      Senior
                      • 01-2007
                      • 199

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jest takie powiedzenie, że lepiej milczeć i uchodzić za głupca niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości... Ale ja jednak zaryzykuję i napiszę! :-)

                      Sympatykiem Włodawy byłem, drogi Wiesławie, 7 lat temu zanim zamieszkałem w Poznaniu. O ile pamiętam, to nie byłeś atakowany za organizację samej giełdy, bo nie była najgorsza, tylko za kiszkę stolcową z emisją, za przeproszeniem, PODSTAWKI giełdowej. Skoro, jak sam napisałeś, że wszyscy byli cicho w trakcie tamtej dyskusji to może jakiś wniosek Ci się nasunął? ;-)

                      przyjemności,
                      Tomek


                      PS. Nie ma co śmiecić w temacie giełdy Warszawskiej, więc jeśli w tym temacie nie masz więcej nic do dodania to nie rozgrzebujmy tego, co już dawno zakopane...
                      Po raz pierwszy od pewnego czasu zgadzam się z Tobą na temat giełd i pogadamy w stolicy.

                      Comment

                      • beerdoctor
                        Member
                        • 10-2002
                        • 50

                        Do wejściówki dodajemy podstawkę z browaru Konstancin,pełen legal,mamy zgodę browaru na użycie logo.

                        Comment

                        • wizura
                          Senior
                          • 01-2007
                          • 199

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerdoctor Wyświetlenie odpowiedzi
                          Można z własnym stolikiem , oczywiście
                          Czy można stolik na dwóch ?

                          Comment

                          • viciu
                            Junior
                            • 01-2002
                            • 11

                            Mam niewątpliwy zaszczyt się przywitać. I to jest raz.
                            A dwa- Szanowni Panowie- mam nadzieję, że będę...

                            Comment

                            • Cyrkonia
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 1936

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
                              jeśli nic się nie zmieni............ to dołączę
                              Miałam być rano w Warszawie... ale o 10:30 mam w Olsztynie rozmowę o pracę ....
                              więc........ bawcie się dobrze
                              www.stat-gra.pl

                              Comment

                              • Małażonka
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 4602

                                O, jestem pierwsza

                                Byłam krótko, ale byłam. I nie tylko ja - tłumy waliły na giełdę równo. W szczytowym momencie (gdzieś ok. 11:00) trudno było się przepchnąć...

                                Giełda bardzo udana, beerdoctor uwijał się jak w ukropie, szczególnie w trakcie losowania. Swoją drogą, jestem ciekawa czy jeszcze ma jakiekolwiek resztki głosu
                                Należą Mu się podziękowania, że hej!!!

                                Zatem, beerdoctorze, jako pierwsza składam na Twe ręce serdeczne gratulacje i podziękowania, Twoje zdrowie!!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎