Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.09.20 - Lublin, VII Lubelska Giełda Birofilii

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • aska1655
    Junior
    • 09-2008
    • 3

    #61
    podsumowanie giełdy

    No cóż, była to moja pierwsza giełda i wrażenie nie bardzo. Spodziewałam się czegoś lepszego. Tak jak przypuszczałam grono ludzi w zamkniętym kręgu , które z niechęcią patrzy na nowe osoby. Miłe wrażenie zrobiły na mnie tylko 2 osoby. Zawiedliście mnie. Nie wiem czy pojawię się za rok , a i mój wyjazd do Radomia stoi pod dużym znakiem zapytania.
    Mimo wszystko pozdrawiam uczestników tegorocznej giełdy.

    Comment

    • cororo
      • 04-2003
      • 766

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika aska1655 Wyświetlenie odpowiedzi
      No cóż, była to moja pierwsza giełda i wrażenie nie bardzo. Spodziewałam się czegoś lepszego. Tak jak przypuszczałam grono ludzi w zamkniętym kręgu , które z niechęcią patrzy na nowe osoby. Miłe wrażenie zrobiły na mnie tylko 2 osoby. Zawiedliście mnie. Nie wiem czy pojawię się za rok , a i mój wyjazd do Radomia stoi pod dużym znakiem zapytania.
      Mimo wszystko pozdrawiam uczestników tegorocznej giełdy.
      Może nie chciałaś nawiązać kontaktu? Cóż Cie tak zraziło że ,aż w tak negatywny sposób wypowiadasz się n/t giełdy?

      Comment

      • danio_145
        Senior
        • 02-2005
        • 723

        #63
        Zawsze jesteśmy otwarci na nowe osoby ale te osoby powinny być również otwarte na nas.

        Comment

        • LenDo
          Senior
          • 09-2006
          • 395

          #64
          Ja zawsze jestem przyjaźnie nastawiony do nowych osób, lub tych których znam a dopiero co zaczynają zbierać. Tak jak napisał Danio, nowe osoby powinny również być otwarte,
          zawsze można się przywitać, uśmiechnąć się i juz pierwsze lody zostaną przełamane. Trochę optymizmu życzę i wiary w siebie i ludzi.
          Last edited by LenDo; 26-09-2008, 16:18.
          "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

          Comment

          • kibi
            Senior
            • 07-2004
            • 1875

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika aska1655 Wyświetlenie odpowiedzi
            No cóż, była to moja pierwsza giełda i wrażenie nie bardzo. Spodziewałam się czegoś lepszego. Tak jak przypuszczałam grono ludzi w zamkniętym kręgu , które z niechęcią patrzy na nowe osoby. Miłe wrażenie zrobiły na mnie tylko 2 osoby.
            Może to byli właśnie Danio i LenDo

            Poważnie mówiąc nie wiem, jakiego przyjęcia oczekiwałaś. Na browar.biz zarejestrowałaś się kilka dni przed giełdą. Nie przedstawiłaś się poprzez wypełnienie profilu ani przez udział w dyskusji na jakikolwiek temat. Do tej pory nie wiem w jakim charakterze byłaś na giełdzie- czy kolekcjonujesz birofilia, czy warzysz piwo, czy jesteś jego smakoszem, a może wszystko po trochu?
            Jest rzeczą naturalną, że giełda jest znakomitą okazją do spotkania starych znajomych i przyjaciół, ale każdy kiedyś był tam pierwszy raz i musiał te znajomości zawrzeć.
            Nie zrażaj się nieudanym podejściem, napisz coś o sobie, daj się poznać i poznaj innych najpierw w necie, a potem w realu będzie łatwiej. Forumowicze i w ogóle birofile, to naprawdę przyjazne środowisko .

            Comment

            • EldosPlutos
              Member
              • 02-2007
              • 62

              #66
              Dokładnie, każdy kiedyś zaczynał i każdy ma za sobą pierwsze giełdy. Początki bywają trudne ale nie należy się poddawać. Trzeba być otwartym, rozmawiać z ludźmi. Rozmowę można chociażby zacząć od pytania czy dana osoba ma to czego szukasz, a potem rozmawiać o swojej kolekcji czy kogoś Nie zrażaj się i uzupełnij profil, napisz coś o sobie itp. tak Cię lepiej poznamy

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎