Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.11.15 - Radom, 11 Giełda Akcesoriów Piwnych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • volodos
    Senior
    • 09-2008
    • 717

    #16
    Mam nadzieję że podstawki nie będą tak dramatyczne jak te wareckie!

    Comment

    • wizura
      Senior
      • 01-2007
      • 199

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos Wyświetlenie odpowiedzi
      Mam nadzieję że podstawki nie będą tak dramatyczne jak te wareckie!
      Jak przyjedziesz, to stwierdzisz, wiem, że najlepiej krytykować ( Grothest - wo bist du ?)Na 100 % będzie lepiej niż rok temu, no i lepiej niż w stolicy w lutym b.r.

      Comment

      • volodos
        Senior
        • 09-2008
        • 717

        #18
        Wyraziłem tylko nadzieję, że taki chłam z nadrukami chałupniczymi się nie pojawi. A już szczytem wszystkiego było na nich imię pewnego pana o przedimku "kurde". Drukowanie czegoś takiego na podstawkach giełdowych to nawet już nie wstyd, tylko poruta. Jak już pewnie zauważyłeś, moja krytyka nie dotyczy czegoś, czego nie widziałem. Tak jak piszesz - przyjadę i stwierdzę empirycznie.

        Comment

        • EldosPlutos
          Member
          • 02-2007
          • 62

          #19
          A kto się wybiera z kapslarzy?

          Comment

          • labutuk
            Junior
            • 11-2007
            • 6

            #20
            Z Litwy myslymy przyjechać 2 uczestnika - przywozić na zmianu etykietky, kapsly, kufly, PIWO...
            Z szacunkiem,
            Virgis Brazys(Labutuk) - LITWA

            Comment

            • wizura
              Senior
              • 01-2007
              • 199

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika labutuk Wyświetlenie odpowiedzi
              Z Litwy myslymy przyjechać 2 uczestnika - przywozić na zmianu etykietky, kapsly, kufly, PIWO...
              Z szacunkiem,
              Virgis Brazys(Labutuk) - LITWA
              http://www.public.fotki.com/labutuk/
              Śmiało, przyjeżdżajcie z różnymi gadżetami, będą chętni.

              Comment

              • patryk11
                Junior
                • 11-2008
                • 2

                #22
                witam ja mam spodenki falcona nowe 2 pary i mam bluzeczke spendrusa a ja potrzebuje puszek będzie ktoś chętny

                Comment

                • picia_pl
                  Senior
                  • 07-2007
                  • 112

                  #23
                  Giełda fajna, miła atmosfera, dużo piwa i kilku nowych znajomych. Udało nam się przekroczyć 1000szt polskich podstawek. W losowaniu ja z bratem zgarnęliśmy ciekawe smycze z PIVOVARII.

                  Podziękowania dla organizatora wizury, za ciekawą giełdę. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej

                  Zdrówko wszystkich przybyłych

                  Comment

                  • sodom
                    Senior
                    • 12-2002
                    • 351

                    #24
                    Giełda spoksik, tylko ta dycha za wjazd lekko zdziwia.

                    Comment

                    • adi_999
                      Senior
                      • 11-2004
                      • 425

                      #25
                      Byłem na ok 20 giełdach ale na tak "międzynarodowej" i "dużej" jeszcze nigdy. 30 zł żeby dostać 5 etykiet , 2 podstawki i 3 piwa (w tym 2 koncerniaki pewnie otrzymane od sponsora za free) to lekka przesada.Musi się dużo zmienić żebym tam pojechał jeszcze raz.
                      Jeszcze ten wiatr hulający po sali. brrrrrrrrrrrrrr

                      PS Jeśli chodzi o spotkanie towarzyskie wszystko OK
                      mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                      Comment

                      • mwa
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 5071

                        #26
                        A co się tak dziwić?
                        Temat radomskiej giełdy poruszany jest co roku i co roku to samo.
                        Rozumiem, że plagiatu w tym roku nie było.
                        Pozdrawiam Cię !!!!

                        Comment

                        • Mafar
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 1262

                          #27
                          Na giełdzie w Radomiu nigdy nie byłem, ale z tego co wyczytałem i po obejrzeniu podstawek wysuwa się jeden wniosek : Giełda w Radomiu nie jest dla kolekcjonerów tylko dla zarobku organizatorów. Jedno hasło przyświeca organizatorom "minimalny wkład własny - maksymalny zysk"
                          Polakom gratulujemy Brackiego

                          Gdy rozum śpi budzą się demony

                          Comment

                          • adi_999
                            Senior
                            • 11-2004
                            • 425

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
                            Na giełdzie w Radomiu nigdy nie byłem, ale z tego co wyczytałem i po obejrzeniu podstawek wysuwa się jeden wniosek : Giełda w Radomiu nie jest dla kolekcjonerów tylko dla zarobku organizatorów. Jedno hasło przyświeca organizatorom "minimalny wkład własny - maksymalny zysk"
                            POPIERAM grubymi literami
                            mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                            Comment

                            • volodos
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 717

                              #29
                              No i wyszło na moje - a organizator siedzi cicho. Typowe zachowanie - po prostu czysta bezczelność. I to ma być kolekcjoner? Tfu, szkoda mi nawet więcej jadu sączyć...

                              Comment

                              • wizura
                                Senior
                                • 01-2007
                                • 199

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika volodos Wyświetlenie odpowiedzi
                                No i wyszło na moje - a organizator siedzi cicho. Typowe zachowanie - po prostu czysta bezczelność. I to ma być kolekcjoner? Tfu, szkoda mi nawet więcej jadu sączyć...
                                Organizator musiał załagodzić skutki zachowania niektórych kolekcjonerów, którzy uczynili szkody na rzecz Gospodarza . Zniszczony kran w WC męskim, i nikogo to nie obchodzi, że trzeba było to uregulować . Wiem doskonale, że krytyka jest w we krwi niektórych Forumowiczów, ale żeby samemu krytykować, trzeba zorganizować chociaż kilka giełd i się przekonać na własnej skórze, że życie czasem potrafi spłatać figle(choćby podstawki-miało to być inaczej zrobione, ale przy odbiorze niestety wyszło inaczej). Nikogo nie zmuszałem do ich nabywania.Dziękuję wszystkim za przybycie, niech życie toczy się dalej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎