Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.06.19-20 - Żywiec: XIV Międzynarodowa Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    Bardzo udana giełda. Dzięki za sympatyczne spotkania i życzliwą pamięć.

    Chociaż parasole były powszechnym widokiem, to niektórym uczestnikom giełdy parasol i sam deszcz zdawały się sprawiać dużą radość.
    Attached Files

    Comment

    • karin861
      Senior
      • 02-2006
      • 597

      Ja również chciałam podziękować Organizatorom za super giełdę, organizacja była naprawdę na wysokim poziomie. Na pogodę wpływu nie mamy, a najważniejsza jest atmosfera giełdowa jak zawsze gorąca
      Wielkie podziękowania przede wszystkim kolegom kolekcjonerom, z którymi miałam okazję się poznać oraz ponownie spotkać Za wszystko - wymiany, rozmowy, podarunki - ogólnie towarzystwo! Fajnie, że to dzięki Wam, aż chce się przejechać pół Polski
      Kolekcjonersko bardzo udanie, ponad 100szt wafli przybyło mi do zbioru
      Do zobaczyska za rok w Żywcu
      Wasze zdrowie!
      Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

      Comment

      • przemo70
        † 1970-2019 Piwosz w Raju
        • 05-2007
        • 1501

        Właśnie wróciłem z giełdy z małymi przygodami /dwie pęknięte opony na Katowickiej w Bytomiu, podziekowania dla drogowców za leżące luzem kostki brukowe na jezdni / impreza dla mnie bardzo udana, pozyskałem trochę birofiliów i wymieniłem doświadczenia z innymi uczestnikami, Wielkie dzięki dla organizatorów i współbiesiadników Pozdrawiam.
        Save water, drink beer ...

        http://www.parowozy.com.pl/
        http://www.kamery.wolsztyn.pl/
        https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

        Comment

        • ray
          Member
          • 11-2008
          • 49

          Podziękowania dla wszystkich znajomych i nowo poznanych za uświetnienie mojej pierwszej żywieckiej giełdy Za rok również widzimy się w Żywcu
          Bo radość to słoneczny kolor życia...

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            Jak zwykle fajnie było. A, że pogody nie było, ja opalać się do Żywca nie jechałem
            Dzięki wszystkim te trzy dni. Z chęcią w 2010r ponownie wezmę udział w giełdzie.
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Dzięki wszystkim a w szczególności towarzyszom dysput na temat wyższości Portera nad innymi piwami.

              ps.nie znalazł ktoś mojego kufelka giełdowego?
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • beny
                Senior
                • 03-2001
                • 984

                Osobiste podziękowania dla Grześka za znalezienie stolika oraz dla wszystkich za nowe etkiety i podstawki do zbioru - dziękuje
                Z piwnym pozdrowieniem
                Radosław Kwiecień

                http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                  Osobiste podziękowania dla Grześka za znalezienie stolika
                  Organizator szukał Ci wolny stolik ?
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • picia_pl
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 112

                    Serdeczne podziękowania dla organizatorów za wspaniałą giełdę, oraz dla kolekcjonerów za udane wymiany i miłą atmosferę - Wasze Zdrowie.

                    Comment

                    • Pudlarz
                      Piwiarz sezonowy
                      • 01-2002
                      • 650

                      Było świetnie mimo deszczowej pogody. Zdobyłem 3 podstawki (Algieria, Egipt, Mołdawia) i kufelek a od organizatorów dostałem nagrodę specjalną - "za wytrwałe uczestniczenie w kolejnych żywieckich giełdach i za pokonywanie barier".
                      Towarzysko nie za bardzo - widziałem tylko Arta.
                      Serdeczne podziękowania dla organizatorów i uczestników!
                      Do zobaczenia w roku 2010!
                      Dobre piwo nigdy nie jest złe
                      http://www.janczech.stary.sacz.pl
                      (galeria ekslibrisów)

                      Comment

                      • Adam50
                        Senior
                        • 10-2006
                        • 321

                        Podziękowania dla organizatorów, pomimo pogody giełda bardzo udana jako towarzysko i piwowarsko. Do kolekcji przybyło kilka nowych wzorów podstawek.
                        Szczególne podziękowania dla Dyrektora Browaru Żywiec za miłą i serdeczną wspópracę.
                        Wasze zdrowie Panowie

                        Comment

                        • JAQBA
                          Senior
                          • 08-2006
                          • 1351

                          Dzięki organizatorom i współbiesiadnikom za kolejną super giełdę. Co tam deszcz, jak gorące pieśni nas rozgrzewały wraz z pysznym Brackim. Do zobaczyska za rok.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przeprosiny dla żąleną za nadmierną gestykulację czaszką czaszką mą
                            Nie wspominając o tym, że sekundę później korzystając z nieuwagi chciałeś jeszcze zakosić mi kufel z piwem

                            Było wesoło, do zobaczenia już niedługo na zlocie. Podziękowania dla Pirata za podwózkę z i do.

                            Comment

                            • mark33
                              Idę po piwo do piwnicy.
                              • 04-2005
                              • 3283

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie wspominając o tym, że sekundę później korzystając z nieuwagi chciałeś jeszcze zakosić mi kufel z piwem
                              Potwierdzam . Tylko miałeś jakieś takie obłe to ucho od kufla i mi do łapy nie pasowało
                              I całe szczęście bo jak bym jeszcze Twoje piwo wypił to by była jazda.

                              Comment

                              • strzelczyk76
                                Senior
                                • 11-2003
                                • 823

                                Uffff... Giełda w tym roku bardzo udana, momentami było już ciężko wypić tyle doskonałego piwa
                                Pod względem towarzyskim - rewelacja, piwnym - również, lany Wit, Brackie niepasteryzowane, porter, piwa z browarów restauracyjnych i od piwowarów domowych - super sprawa - dawno takiej degustacji nie przeżyłem!

                                Wielki podziękowania dla Organizatorów Giełdy, dla wszystkich z którymi mogliśmy miło spędzić czas i zamienić chociaż słówko - mimo paskudnej pogody,
                                kolejne podziękowania dla osób z którymi wymieniłem piwa lub zostałem obdarowany - Wasze zdrowie
                                NORMALNOŚĆ



                                Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎