Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.06.19-20 - Żywiec: XIV Międzynarodowa Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
    A mnie właśnie zawsze zastanawiało skąd taka tradycja po rannych godzin rozpoczynania giełd, odnoszę wrażenie, że dla większości osób było by wygodniej gdyby zaczynały się o 8 czy 9 - na te godziny jest chyba łatwiej dojechać niż na 6.

    Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika master_luki Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie ,po prostu więcej tam nie przychodzić.
      Mylisz się, następnym razem zamawiam co innego - co mi bardzo smakuje lub siadam gdzie indziej, tak żeby kto inny mnie obsłużył., z obsługi którego jestem bardzo zadolowony.
      I nadal nie muszę być tam kucharzem ani kelnerem
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • karin861
        Senior
        • 02-2006
        • 597

        Jeśli miałabym wybierać, to wolałabym posiedzieć od 9 do np. 15-16 niż przyjeżdżać na 6-7. No ale, dostosować się trzeba i koniec
        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          Też jestem za otwarciem giełdy o godzinie 8:00, inną giełdę dało rady przesunąć więc może i tę największą w kraju wspólnymi siłami damy radę ruszyć

          Comment

          • Mafar
            Senior
            • 04-2003
            • 1262

            Ja Was nie rozumiem. Jak Wam nie odpowiada godz. 6.00 to zawsze możecie przyjechać na godz. 8.00 lub 9.00. Przecież na żadnej giełdzie nie ma wyznaczonej godziny do której jesteśmy wpuszczani na teren giełdy.
            Mi osobiście odpowiada godzina 6.00 , mniejszy ruch na drogach a po południu można czas spędzić z rodziną .
            Polakom gratulujemy Brackiego

            Gdy rozum śpi budzą się demony

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19168

              o 9 to nie ma gdzie nawet usiąść.

              Comment

              • marian1920
                Senior
                • 10-2003
                • 1333

                ja też jestem za późniejszą godziną. 8:00 byłbaby w sam raz

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
                  Przecież na żadnej giełdzie nie ma wyznaczonej godziny do której jesteśmy wpuszczani na teren giełdy.
                  Idąc tym tokiem wiem dlaczego drzwi otwierają się o 5-tej a nie o 6-tej w Żywcu. Idąc dalej w piątek były dekle z Portera i też miałeś obawy czy aby starczy dla Ciebie.
                  Temat był już przerabiane, ale fajnie było by by wszyscy mieli jednakowe szanse.
                  Co do przyjezdnych to i tak przyjazd jest w piątek, więc warto się dospać i spokojnie na 8-mą być. Dla przyjezdnych podobnie.
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • mareks
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1939

                    Oczywiście! Macie absolutną rację!
                    Ze społecznością browar.biz należy się liczyć. Przecież bez tego Forum żadna giełda nie ma racji bytu i to dzięki niemu w ogóle istnieją.
                    Jeśli Grzegorz nie dostosuje godzin otwarcia giełdy do wymagań browar bizowiczów to gotowi są zastrajkować i np. nie przyjechać w ogóle.
                    A co! Trzeba pokazać, kto rządzi!

                    Comment

                    • browar23
                      Senior
                      • 09-2006
                      • 178

                      Zawsze można przyjechać dzień wcześniej

                      Comment

                      • zgroza
                        Senior
                        • 03-2008
                        • 3597

                        Toż ja nawet do roboty wstaję na 8.30! A na giełdę na 6 miałbym drałować?
                        Lotna ekspozytura browaru

                        Też Was kocham.

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10739

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                          Toż ja nawet do roboty wstaję na 8.30! A na giełdę na 6 miałbym drałować?
                          to nie drałuj
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • browar23
                            Senior
                            • 09-2006
                            • 178

                            Ja wstaje 10/11 i na giełdzie byłem o 06.30 i jakoś nie przeszkadzało mi to

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              To super, tym bardziej nie wadziłoby ci więc przyjść na 8, jeśli o tej godzinie otwierano by giełdę.

                              Co roku bijemy pianę w tym temacie, więc co nam szkodzi i tym razem

                              Comment

                              • browar23
                                Senior
                                • 09-2006
                                • 178

                                Każdy dociera na tą co może a jeśli jest za późno to niech się zjawi wcześniej ja tak zawsze robie i nigdy nie mam problemów tak co nie kruży

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎