Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.06.19-20 - Żywiec: XIV Międzynarodowa Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
    tak co nie kruży
    taaa... co autor miał na myśli?
    blog.kopyra.com

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      To być może zbyt szalone, aby było prawdziwe, ale podejrzewam "jak co niektórzy".

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        To być może zbyt szalone, aby było prawdziwe, ale podejrzewam "jak co niektórzy".
        Tylko "co" się zgadza. Ale to był też mój typ.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • pirackamuza
          Senior
          • 12-2004
          • 1903

          Ja dopiero teraz, bo dwa dni w Bielsku poprawiny robiłem...
          Dzięki wszystkim za mile spędzony czas na giełdzie i na "części nieoficjalnej" w Neptunie
          Współwymieniaczom za wymiany oraz prezenty etykietowe, kapslowe i piwne, e-prezesowi za przewaletowanie (rozliczymy się na zlocie, bo hiba zapomniałem...), Żą oraz docentowi za wesoły samochód z browaru do ośrodka (docent, NAPRAWDĘ byśmy trzy razy zdążyli!) i pewnie jeszcze paru osobom za to czy tamto, ale nie wszystko niestety pamiętam...
          Marcopolok, następnym razem poczekajcie!
          Toruń przeprasza za Radio Maryja
          www.bobofruty.pl

          Comment

          • Zdrój
            Senior
            • 05-2001
            • 284

            Dziękuję i gratuluję !

            "Żywiec 2009" zapamiętam, bo był niesamowity. Ludzie, Piwo, Konkursy, Pogoda
            Poza tym wszystko poszło niezwykle gładko, co nie byłoby możliwe bez przyjaciół.

            Dziękuję Grześkowi i jego drużynie z Piwiarni za profesjonalizm i elastyczność, Ance, Alicji i Andrzejowi oraz Jurorom za wielką pracę przy KPD i KPR, dziękuje Sebastianowi i Grzegorzowi z GŻ za intuicję i konkretne wsparcie a wszystkim wymienionym wcześniej za doskonałą atmosferę współpracy

            Gratuluję wszystkim, któryz zwyciężyli w licznych konkursach. Domowy Doppelbock Jana Krysiaka (Grand Champion KPD 2009) będzie teraz warzony w Browarze Zakmowym w Cieszynie. Dziękuję piwowarom - rzemieślnikom którzy przyjechali do Żywca. Ukłony i gratulacje dla zwycięzców należą się w tym roku Krzyśkowi Ozdarskiemu z Bierhalle (najlepsza pszenica) i Jarkowi Sosnowskiemu z Hausta (najlepszy pilzner) a także debiutantom z browarów w Koszalinie i Płocku.

            Niedługo siadamy do planowania edycji 2010, zatem serdecznie dziękuję za wszystkie, także krytyczne opinie.

            Do zobaczenia za rok !

            Ziemek Fałat
            Browamator
            Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

            Comment

            • danio_145
              Senior
              • 02-2005
              • 723

              Dzięki wielkie za super giełdę, której nawet najgorsza pogoda nie jest w stanie przeszkodzić Myślami już jestem w przyszłorocznej Sweterek z konkursu na najlepszą czapkę pomogł się nie rozchorować. Pozdrawiam.

              Comment

              • beerfan
                Member
                • 11-2002
                • 31

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                Jeśli miałabym wybierać, to wolałabym posiedzieć od 9 do np. 15-16 niż przyjeżdżać na 6-7. No ale, dostosować się trzeba i koniec
                A do kogo się dostosować?skoro większość(jestem tego pewien) chciałaby giełdy od 8.00.
                Jak ktoś ma do przejechania 500 km. w piątek i tyle samo w sobotę to powinien miec możliwość przespania się chociaż 5 h. w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych za kólkiem.

                Comment

                • kruger_nr1
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 801

                  Czytając posty wychodzi, że jedynym gorliwym obrońcą rozpoczynania giełd od 6ej jest Mareks, a wypowiadało sie tu trochę osób. Więc może niech Mareks sobie czeka od 6 ej ) a my przyjedźmy na 8 lub 9 ? W końcu będzie to jakaś normalna godzina! a tak zastanawiam się nieraz czekając na wejście czy mnie nie porypało, że o takiej porze już tam jestem??? I jakoś dominująca większość moich znajomych też chciałoby późniejszego rozpoczęcia giełd.
                  Kolekcja puszek piwnych:
                  http://puszkikrugera.web-album.org/

                  Comment

                  • darek99
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 2147

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
                    wypowiadało sie tu trochę osób.
                    Jest dokładnie tak jak napisałeś.
                    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                    Epikur z Samos.

                    Comment

                    • Misiu_PM
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 201

                      Jestem za wczesna pora rozpoczecia gieldy. Mozna popolunie spedzic z rodzinka, jesli nie przyjedzie ze mna
                      Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

                      Comment

                      • marcopolok
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2334

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jest dokładnie tak jak napisałeś.

                        Może napiszę jak to wygląda z punktu widzenia organizatorów.
                        Piątkową część kończymy z reguły o 01:00 nad ranem a sobotnią zaczynamy o 02:30
                        Czyli czasu wystarcza jedynie na prysznic i zmianę ciuchów. - to tak informacyjnie dla tych którzy twierdzą, że są nie wyspani

                        Kwestię dotyczącą godziny rozpoczęcia rozwiążemy w bardzo prosty sposób.
                        Jeżeli co najmniej 1500 osób (uczestników giełdy, również gości z zagranicy) będzie zainteresowanych późniejszą godziną otwarcia to oczywiście się dostosujemy.

                        Ankietę przeprowadzimy w przyszłym roku. Jeśli taka będzie wola uczestników to od 2011 roku godzina otwarcia zostanie zmieniona.
                        bez brody...

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          Świetna reakcja Marcopolok Gratuluje.
                          Wiadomo że jedni wolą wcześniej , drudzy (w tym moja skromna osoba) - później ale i tak wszystko zalezy od organizatora. Kiedyś ktoś prowadzący giełdę (już nie pamiętam którą) odpowiedział iż zaczyna się ona tak wcześnie gdyż właściciel sali daje tylko 2 opcje czasowe na wynajem tzn albo od bladego świtu do okolic południa , albo od wieczora do godzin "prawie nocnych". Oczywiście został wybrany 1 termin gdyż drugi dotyczył raczej wynajmu sali jako dyskoteki. Przyznam że ten argument wydał mi się bardzo sensowny i nie podlegający dyskusji. W przypadku jednak giełdy żywieckiej nie ma takiego problemu gdyż organizatorzy robią ją "u siebie" tzn w swoim browarze i mogą dostosować termin do głosu większości kolekcjonerskiej a ten już kiedyś został przegłosowany w ankiecie na brobizie. Myslę że w przyszłorocznej ankiecie żywieckiej wyniki będą podobne
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • marcopolok
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 2334

                            KONKURS "PIWNA ŁAMIGŁÓWKA"


                            Pytania faktycznie chyba trudne były bo nikt do strzału nie udzielił 2 prawidłowych pełnych odpowiedzi którymi były:

                            KAISER
                            MARTINER 12


                            Jednakże, koledzy Skitof, Żąleną jako najbliżsi prawdy proszeni są o kontakt na PW
                            Gratulacje dla wszystkich którzy spróbowali swoich sił
                            bez brody...

                            Comment

                            • mareks
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1939

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czytając posty wychodzi, że jedynym gorliwym obrońcą rozpoczynania giełd od 6ej jest Mareks, a wypowiadało sie tu trochę osób. Więc może niech Mareks sobie czeka od 6 ej ) a my przyjedźmy na 8 lub 9 ? W końcu będzie to jakaś normalna godzina! a tak zastanawiam się nieraz czekając na wejście czy mnie nie porypało, że o takiej porze już tam jestem??? I jakoś dominująca większość moich znajomych też chciałoby późniejszego rozpoczęcia giełd.
                              Możesz przyjechać sobie nawet na 12. Mnie to guzik obchodzi.

                              Ja dostosowuję się do organizatora giełdy, który robi mi grzeczność, że ją w ogóle organizuje a nie, tak jak Wy marudzę i żądam aby organizator dostosował się do mnie, bo ja chcę sobie dzień wcześniej wypić i odespać.

                              Kiedyś giełdy były dla kolekcjonerów, którzy potrafią się poświęcić dla swojej pasji i jakoś nie przeszkadzało im zarwanie jednej lub 2 nocy w miesiącu. Od tamtych czasów wiele się zmieniło. Wygląda na to, że to organizatorzy giełd i giełdy są dla Forumowiczów i mają spełniać ich żądania, dostosowywać się do ich widzi mi się.

                              Nawet jeśli giełda będzie się zaczynać o 8 to jestem pewien, że o 7 Piwiarnia będzie pełna ludzi oczekujących na otwarcie Ogródka i pewnie zostanie on otworzony. Dlatego po tegorocznym doświadczeniu będę się starał być co najmniej godzinę przed oficjalnym otwarciem, mimo że ja nie potrzebuje stolika. Uważam się za kolekcjonera i przyjeżdżam na giełdę w celu powiększenia mojej kolekcji, spotkania i porozmawiania ze znajomymi a nie upicia się, najlepiej darmowym piwem.

                              Comment

                              • biermann
                                Senior
                                • 09-2001
                                • 2552

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
                                Możesz przyjechać sobie nawet na 12. Mnie to guzik obchodzi.

                                Ja dostosowuję się do organizatora giełdy, który robi mi grzeczność, że ją w ogóle organizuje a nie, tak jak Wy marudzę i żądam aby organizator dostosował się do mnie, bo ja chcę sobie dzień wcześniej wypić i odespać.

                                Kiedyś giełdy były dla kolekcjonerów, którzy potrafią się poświęcić dla swojej pasji i jakoś nie przeszkadzało im zarwanie jednej lub 2 nocy w miesiącu. Od tamtych czasów wiele się zmieniło. Wygląda na to, że to organizatorzy giełd i giełdy są dla Forumowiczów i mają spełniać ich żądania, dostosowywać się do ich widzi mi się.

                                Nawet jeśli giełda będzie się zaczynać o 8 to jestem pewien, że o 7 Piwiarnia będzie pełna ludzi oczekujących na otwarcie Ogródka i pewnie zostanie on otworzony. Dlatego po tegorocznym doświadczeniu będę się starał być co najmniej godzinę przed oficjalnym otwarciem, mimo że ja nie potrzebuje stolika. Uważam się za kolekcjonera i przyjeżdżam na giełdę w celu powiększenia mojej kolekcji, spotkania i porozmawiania ze znajomymi a nie upicia się, najlepiej darmowym piwem.
                                Święte słowa...
                                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎