Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.06.19-20 - Żywiec: XIV Międzynarodowa Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19169

    Chciałbym zauważyć, że dyskusja na temat godziny otwarcia giełdy zaczęła się od pytania dlaczego mimo ustalonej w programie godziny otworzono ją wcześniej. Poświęcasz sie przyjeżdżasz na 6 a tam giełda już trwa. Z mojej strony tylko tyle.

    Comment

    • mareks
      Senior
      • 05-2002
      • 1939

      A intuicja podpowiadała mi aby być o 5 ....

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
        1. Możesz przyjechać sobie nawet na 12. Mnie to guzik obchodzi.
        (...)
        2. Ja dostosowuję się do organizatora giełdy, który robi mi grzeczność, że ją w ogóle organizuje a nie, tak jak Wy marudzę i żądam aby organizator dostosował się do mnie, bo ja chcę sobie dzień wcześniej wypić i odespać.
        (...)
        3. Nawet jeśli giełda będzie się zaczynać o 8 to jestem pewien, że o 7 Piwiarnia będzie pełna ludzi oczekujących na otwarcie Ogródka i pewnie zostanie on otworzony.

        AD.1 Dla mnie możesz koczować przed miejscem giełdy nawet dwa dni przed giełdą, z namiotem lub bez, mnie to też guzik obchodzi.

        AD.2 Organizator robi giełdę dla ludzi, a nie dla siebie, więc powienien jednak brać pod uwagę wolę większości - i to zdecydowanej

        AD.3 I dobrze, niech otworzą nawet o 7-ej, jednak 7.00 to nie 5.00 i mimo tylko 2h, róznica jest znaczącą
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          AD.2 Organizator robi giełdę dla ludzi, a nie dla siebie, więc powienien jednak brać pod uwagę wolę większości - i to zdecydowanej

          AD.3 I dobrze, niech otworzą nawet o 7-ej, jednak 7.00 to nie 5.00 i mimo tylko 2h, róznica jest znaczącą
          Wymagania macie takie jakbyście płacili za wstęp ma giełdę.


          Wymagać można tylko wtedy gdy się za coś płaci.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • mareks
            Senior
            • 05-2002
            • 1939

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            AD.2 Organizator robi giełdę dla ludzi, a nie dla siebie, więc powienien jednak brać pod uwagę wolę większości - i to zdecydowanej
            Od kiedy to Forumowicze są większością na giełdach?
            Giełdy były i są dla kolekcjonerów. Ludzie jeździli na nie zanim to Forum powstało.
            Nie próbujcie sobie zawłaszczać praw do decydowania w imieniu innych.

            Forum Browar. biz to nie jest i nie będzie pępek świata, z którym wszyscy mają się liczyć.

            Jak widzę popularność Forum zaczyna co poniektórym "walić w dekiel". )

            Comment

            • karin861
              Senior
              • 02-2006
              • 597

              Ale tu nikt nie marudzi i nie narzeka, tylko wyraża swoje zdanie, o które zresztą został niejako poproszony Wiadomo, że osobom ze Śląska i okolic będzie wsio ryba, bo mają blisko. Lecz giełda żywiecka jest międzynarodowa, a nie regionalna i godzina powinna być troszkę późniejsza, gdyż przyjeżdżają ludzie z różnych regionów Polski i nie tylko. Ale to jest moje zdanie, z którym nikt zgadzać się nie musi. Przyjechałam na 5 by stać pod drzwiami i czekać na otwarcie. Wprawdzie zastanawiałam się, co ja u licha wyprawiam, ale giełdowanie ma swoje prawa, i na tą okoliczność zawszę się poświęcę mimo, że z Warszawy trochę kilometrów do przejechania jest. Ja się do organizatora zawsze dostosuję, stwierdzam tylko fakt, że giełdy w Polsce powinny być w godz 8-9. Zrobiliśmy dziwną tradycję giełdowania od świtu, i nagle powstał problem - co z ludźmi którzy nie mieszkają blisko (mowa o każdej giełdzie w kraju). Niegdyś na giełdy przyjeżdżało mnie ludzi, teraz zrobiło się to wydarzenie o charakterze masowym niejako. Jeśli ktoś poświęca się przyjechać na giełdę dla samego giełdowania, towarzystwa itp, to na ten jeden dzień niech nie ma argumentu "zostania dłużej z rodziną" (bo inni będę mieli inny argument zawsze, że oni też mają rodziny, a muszą przejechać np. 500km i co oni mają powiedzieć? ) - bo to tylko 1-2 dni giełdowe, rodzinę ma się na co dzień. Ba! Nawet ją zabrać ze sobą może i zrobić sobie festyn rodzinny.
              Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
                Od kiedy to Forumowicze są większością na giełdach?
                Giełdy były i są dla kolekcjonerów. Ludzie jeździli na nie zanim to Forum powstało.
                Nie próbujcie sobie zawłaszczać praw do decydowania w imieniu innych.

                Forum Browar. biz to nie jest i nie będzie pępek świata, z którym wszyscy mają się liczyć.

                Jak widzę popularność Forum zaczyna co poniektórym "walić w dekiel". )
                Na giełdach bywam od dwudziestu kilku lat i pisze w imieniu swoim, kolekcjonerskim, a nie forumowicza z browar.biz. Uczestniczyłem w giełdach wiele lat wcześniej nim w Polsce ruszył internet. I mi zawsze od końca lat 80-tych przeszkadzały tak wczesne godziny otwarcia giełd, więc ten Twój "wyjazd" z forum i forumowiczem, któremu wali w dekiel był delikatnie mówiąc - kropelkowaniem, a nie mocnym strumieniem z węża strażackiego...
                Nie uważałem forum za pępek świata czy święta wyrocznię i nie będę go za taki uważać.
                A swojego zdania nie zmieniam. Giełdy w Polsce są za wcześnie rozpoczynane. W przykładowej giełdzie w Martinie sala jest otwierana punkt 8.00. Znane mi giełdy zagraniczne zaczynają się od godzin, 7-8-9. Wielki problem zrobić coś takiego w kraju?
                Czy gdyby Żywiec rozpoczął się od 8, to do 13 nie zdążyłbyś sie wymienić, kupić, sprzedać?
                Pewnie jesteś także fanem "nocnej" giełdy radomskiej?
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • master_luki
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 154

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czytając posty wychodzi, że jedynym gorliwym obrońcą rozpoczynania giełd od 6ej jest Mareks, a wypowiadało sie tu trochę osób. Więc może niech Mareks sobie czeka od 6 ej ) a my przyjedźmy na 8 lub 9 ? W końcu będzie to jakaś normalna godzina! a tak zastanawiam się nieraz czekając na wejście czy mnie nie porypało, że o takiej porze już tam jestem??? I jakoś dominująca większość moich znajomych też chciałoby późniejszego rozpoczęcia giełd.

                  Jesteś w błędzie twierdząc że tylko Mareks jest gorliwym obrońcą otwierania giełd o 6 rano.
                  Albo nie dokładnie czytasz, albo masz problem ze zrozumieniem tego co inni piszą.Jeśli te parę osób które mają problem z wczesnym wstawaniem przyjdzie później,możesz mi wierzyć że nikt tego nie zauważy i nie będzie za nimi tęsknił.

                  Comment

                  • master_luki
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 154

                    [QUOTE=becik;832440]AD

                    AD.2 Organizator robi giełdę dla ludzi, a nie dla siebie, więc powienien jednak brać pod uwagę wolę większości - i to zdecydowanej


                    O jakiej większości piszesz?
                    Dla Ciebie większość to te parę osób które mają problem z wczesnym wstawaniem?

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika master_luki Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jesteś w błędzie twierdząc że tylko Mareks jest gorliwym obrońcą otwierania giełd o 6 rano.
                      Albo nie dokładnie czytasz, albo masz problem ze zrozumieniem tego co inni piszą.Jeśli te parę osób które mają problem z wczesnym wstawaniem przyjdzie później,możesz mi wierzyć że nikt tego nie zauważy i nie będzie za nimi tęsknił.
                      Tych osób co mają problemy z rannym wstawaniem jest zdecydowanie więcej niż tych co spać nie mogą
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • darek99
                        Senior
                        • 04-2002
                        • 2147

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie uważałem forum za pępek świata czy święta wyrocznię i nie będę go za taki uważać.

                        Ale sporo osób z forum tak uważa ,wielu jest przekonanych że giełdy kolekcjonerskie istnieją dzięki inicjatywie browar.biz i browamatora
                        Organizatorzy giełd w Polsce powinni brać pod uwagę wolę zdecydowanej większości i nie bardzo wiem w czym problem bo właśnie tak się dzieje.
                        Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                        Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                        skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                        Epikur z Samos.

                        Comment

                        • kruger_nr1
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 801

                          Niestety Mareks, ze swoimi stwierdzeniami trafiłeś akurat jak kulą w płot, jeśli piłeś konkretnie do mnie. Najsensowniej wypowiedział się organizator, jeśli każdy zaznaczy jaki termin giełdy mu odpowiada, to myślę że godzina 8 okaże się dużo lepsza na rozpoczęcie giełdy. Piszemy w wątku o Żywcu, ale dotyczy to wszystkich giełd. Jeśli bycie kolekcjonerem to dla Ciebie być o 5 na giełdzie to Ci szczerze współczuję...
                          Master Luki, co do Twojej wypowiedzi to zauważyłem ,że sam masz często problemy z rozumieniem tekstu pisanego, więc Twój post jest bardzo interesujący...
                          Kolekcja puszek piwnych:
                          http://puszkikrugera.web-album.org/

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ale sporo osób z forum tak uważa ,wielu jest przekonanych że giełdy kolekcjonerskie istnieją dzięki inicjatywie browar.biz i browamatora
                            Ciekawe czy się wychylą Jak chcą się utwierdzać w tym błędzie ich sprawa. A browamator to mógłby się podczepić bardziej pod jakieś targi spożywcze, a nie kolekcjonerskie
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • danio_145
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 723

                              Tylko się nie pozabijajcie Powiedział marcopolok, że zrobią ankietę? Wywnioskowałem, że wziąć udział będzie mógł kolekcjoner i nie tylko browar.bizowicz. Tak więc może wypijcie po piwie i odłóżcie dysputy, że głosowanie zostało sfałszowane i giełda dalej będzie rano na przyszły rok

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok Wyświetlenie odpowiedzi

                                Pytania faktycznie chyba trudne były bo nikt do strzału nie udzielił 2 prawidłowych pełnych odpowiedzi którymi były:

                                KAISER
                                MARTINER 12


                                Jednakże, koledzy Skitof, Żąleną jako najbliżsi prawdy proszeni są o kontakt na PW
                                Gratulacje dla wszystkich którzy spróbowali swoich sił
                                Aaaaaa, wreszcie coś wygrałem w browar.biz, a jestem zarejestrowany od przed wojny!!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎