Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.06.19-20 - Żywiec: XIV Międzynarodowa Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kishar
    Senior
    • 10-2003
    • 1691

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
    Rozumiem, że macie coś do mnie.
    Ja zasadniczo nic nie mam do Ciebie, tylko do tej sytuacji jaka powstała i do stylu zwycięstwa który jak dla mnie nie był za bardzo w porządku.

    Comment

    • mwa
      Senior
      • 01-2003
      • 5071

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja zasadniczo nic nie mam do Ciebie, tylko do tej sytuacji jaka powstała i do stylu zwycięstwa który jak dla mnie nie był za bardzo w porządku.
      Wiedzę że konkursy są kontrowersyjne.
      Już w tym miesiącu na dywaniku tego forum był Art, Marusia, teraz mogę być ja i znajomi( ale im do pięt nie dorównujemy).
      Proponuję jednak się bardziej zastanowić.
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • darek99
        Senior
        • 04-2002
        • 2147

        Nawet mnie gorola namawiano do udziału w akcji głosujemy na etykiety Adama, nie ma sensu ciągnąć tematu , miała być zabawa i była a że tylko dla nielicznych to już inna sprawa, raczej akcja jednorazowa wątpię aby ktoś chciał zostać pośmiewiskiem ponownie
        Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
        Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
        skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
        Epikur z Samos.

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99 Wyświetlenie odpowiedzi
          Nawet mnie gorola namawiano do udziału w akcji głosujemy na etykiety Adama, nie ma sensu ciągnąć tematu , miała być zabawa i była a że tylko dla nielicznych to już inna sprawa, raczej akcja jednorazowa wątpię aby ktoś chciał zostać pośmiewiskiem ponownie
          Dlatego (choć mi nie pasuje) jest to nagroda publiczności. Zawsze wygrywa osoba, która jest najbardziej parta. Mam nadzieję, że za rok będzie to ktoś inny, ale znająć....
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
            Proponuję jednak się bardziej zastanowić.
            Ja na miejscu organizatorów zbytnio bym się nie zastanawiał, tylko dał ci zakaz udziału w przyszłorocznej edycji, bo idąc w ten sposób zaparte, na ten udział po prostu nie zasługujesz. W głowie mi się nie mieści, że w konkursie pomyślanym jako zabawa grona ludzi, których łączą wspólne zainteresowania, można zrobić coś takiego. Ale jak widać, Polak potrafi.

            Przykra sprawa, że znowu bijemy o coś pianę, ale dla mnie to jest granda i psucie atmosfery. Naprawdę tego nie widzisz, jak ten pacan Jejski bredzący coś o "gizdach z warszawki"?

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              Naprawdę tego nie widzisz, jak ten pacan Jejski bredzący coś o "gizdach z warszawki"?
              luzik, co się ciulem jakimś przejmować
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                Pacan? Nie obrażaj ludzi.
                Gdyby ... miał znajomych to tez pewnie by na niego zagłosowali.
                Z tym zakazem to bardzo chętnie i za pewnie za rok spotka to kogoś innego. Wygra ktoś inny....
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  Już przestańcie, koleżanka wma napewno wyciągnie wnioski i nie będzie robić w przyszłym roku takich akcji.
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                    luzik, co się ciulem jakimś przejmować
                    O jakich ciulach myślisz? Warszawskich?
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • cororo
                      • 04-2003
                      • 766

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pacan? Nie obrażaj ludzi.
                      Gdyby ... miał znajomych to tez pewnie by na niego zagłosowali.
                      Z tym zakazem to bardzo chętnie i za pewnie za rok spotka to kogoś innego. Wygra ktoś inny....
                      ...zagłosowali ! Nie zafałszowali wybór. Zrozum to że typowa chamówka zrobić taki numer. Bez sensu zbierać kartki i wypełniać czy to za Twoim przyzwoleniem czy bez niego. Nagabywanie jest też nie na miejscu(vide Darek99) przecież walka nie toczyła się o wielką stawkę. Nie uszanowałeś/uszanowaliście ludzi którzy spełnili swój obowiązek a przy okazji świetnie się bawili wybierając najlepsze wzory. Twoim , bez urazy trochę jeszcze brakuje. Myślę że powinieneś przyjąć krytykę jaka spłynęła na Ciebie bo w moim odczuciu jest słuszna. Z natury nie udzielam się w takich sprawach. Ale w tym przypadku nie mogłem się powstrzymać bo to naprawde dziecinada!

                      Comment

                      • marcopolok
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2334

                        A jakie były nagrody w tym konkursie? Czyżby 3x kufel ceramiczny???
                        bez brody...

                        Comment

                        • sibarh
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 10385

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
                          ...zagłosowali ! Nie, zafałszowali wybór. ....... Ale w tym przypadku nie mogłem się powstrzymać bo to naprawde dziecinada!
                          Dziecinada to mało powiedziane.... za czasów rządów Pis-u, za tokie "cuś" sadzali do pierdla ......
                          2800 nowe piwa opisałem na forum
                          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marcopolok Wyświetlenie odpowiedzi
                            A jakie były nagrody w tym konkursie? Czyżby 3x kufel ceramiczny???
                            Raczej uznanie na Śląsku

                            Comment

                            • kishar
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 1691

                              Dla mnie najgorsze jest to, że albo mwa nie widzi problemu albo jest tak zaślepiony, ze dalej w tym brnie, co do wypowiedzi niektórych użytkowników piwo.org to są po prostu żenujące.

                              Comment

                              • kopyr
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 9475

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dla mnie najgorsze jest to, że albo mwa nie widzi problemu albo jest tak zaślepiony, ze dalej w tym brnie, co do wypowiedzi niektórych użytkowników piwo.org to są po prostu żenujące.
                                Spokojnie niektóre wypowiedzi na browar.biz im dorównują. Nie nakręcajmy spirali wzajemnych oskarżeń.
                                Postawa mwa mnie też zaskoczyła, bo myślałem, że ktoś mu wyświadczył niedźwiedzią przysługę, a okazuje się, że nie.
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎