Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.06.19-20 - Żywiec: XIV Międzynarodowa Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misjogi Wyświetlenie odpowiedzi
    Dąbrowa Górnicza też dostaje, dzięki
    Potwierdzam. Do zobaczenia w Żywcu!

    Comment

    • Adam50
      Senior
      • 10-2006
      • 321

      Giełda

      Wczoraj dostałem zaproszenie.
      Wielkie dzięki !!!

      Comment

      • Jacek_C
        Senior
        • 12-2008
        • 102

        Ja również wczoraj otrzymałem zaproszenie, dzięki i do zobaczenia w Żywcu na mojej 1 giełdzie.

        Comment

        • browar23
          Senior
          • 09-2006
          • 178

          I do mnie dotarło do zobaczyska w żywcu przy piwku

          Comment

          • Doodeck
            Senior
            • 05-2003
            • 1612

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            hihi, teraz wszyscy potwierdzą że ładne (bo ładne ), a za chwilę że dostali, albo co gorsza że jeszcze owego zaproszenia nie dostali
            Prorok, czy co ?
            Dalekosiężny
            Obserwator
            Obiektów
            Dynamicznie
            Epatujących
            Ciekawymi
            Koncepcjami

            Comment

            • picia_pl
              Senior
              • 07-2007
              • 112

              Do Radomia też już zaproszenia dotarły

              Comment

              • adi_999
                Senior
                • 11-2004
                • 425

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                hihi, teraz wszyscy potwierdzą że ładne (bo ładne ), a za chwilę że dostali, albo co gorsza że jeszcze owego zaproszenia nie dostali
                no na przykład ja nie dostałem
                mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                Comment

                • karin861
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 597

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adi_999 Wyświetlenie odpowiedzi
                  no na przykład ja nie dostałem
                  Dokładnie, ja też się dołączam do tej grupy co nie dostała jeszcze hehe
                  Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                  Comment

                  • THOR71
                    Junior
                    • 10-2007
                    • 27

                    Ja również jestem w grupie , ktora nie dostała zaproszenia na razie

                    Comment

                    • mwa
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 5071

                      Jest się o co martwić
                      Przecież wiadomo, że nie wyślą 3 tyś zaproszeń naraz.
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • Żywiec
                        Senior
                        • 12-2001
                        • 1571

                        Wszystkie zaproszenia już poszły, więc w przyszłym tygodniu powinny być u adresatów.

                        Comment

                        • kentaki
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 452

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          hihi, teraz wszyscy potwierdzą że ładne (bo ładne ), a za chwilę że dostali, albo co gorsza że jeszcze owego zaproszenia nie dostali
                          No i jeszcze, że dziękujemy za zaproszenia. Ja dziękuje

                          Comment

                          • karin861
                            Senior
                            • 02-2006
                            • 597

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jest się o co martwić
                            Przecież wiadomo, że nie wyślą 3 tyś zaproszeń naraz.
                            Ja tam się nie martwię, chillout
                            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                            Comment

                            • THOR71
                              Junior
                              • 10-2007
                              • 27

                              Kłodzko zaproszenie otrzymało. Dzięki i do zobaczenia

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wszystkie zaproszenia już poszły, więc w przyszłym tygodniu powinny być u adresatów.

                                Świetnie, na forum pojawi się ponad 3000 nowych postów
                                Last edited by becik; 24-05-2009, 19:15.
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎