Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.04.25 - 8. Bialska Giełda Birofiliów, Biała Podlaska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #16
    Też mnie takie pogłoski doszły, że Kraków jutro ma się wyludnić
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • gisou
      Senior
      • 05-2005
      • 230

      #17
      O właśnie przedgiełdowe
      To że w "Jedynce" to napisałem, ale tego ze od 18 to już nie...

      Comment

      • sopista
        Senior
        • 01-2003
        • 1747

        #18
        Nowego tematu zakładać pewnie nie warto, zatem pytanie. Czy w Białej jest do dostania butelkowy Janów?

        Comment

        • yoreck
          Senior
          • 04-2004
          • 526

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista Wyświetlenie odpowiedzi
          Nowego tematu zakładać pewnie nie warto, zatem pytanie. Czy w Białej jest do dostania butelkowy Janów?
          Grześ,będę na giełdzie i Janów jak chcesz to mogę przywieźć ,tylko ile szt?

          Comment

          • danio_145
            Senior
            • 02-2005
            • 723

            #20
            Widziałem na mieście na szybach sklepowych plakaty janowskie ale czy piwo było w środku nie mogłem zajrzeć.
            Last edited by danio_145; 24-04-2009, 12:41.

            Comment

            • picia_pl
              Senior
              • 07-2007
              • 112

              #21
              Giełda mała, ale fajna. Dobre towarzystwo, pare nowych okazów do zbioru i ogólnie miła atmosfera. Szkoda że nie było giełdowych podstawek

              Zdrowie organizatorów i wszystkich przybyłych

              Comment

              • karin861
                Senior
                • 02-2006
                • 597

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika picia_pl Wyświetlenie odpowiedzi
                Giełda mała, ale fajna. Dobre towarzystwo, pare nowych okazów do zbioru i ogólnie miła atmosfera. Szkoda że nie było giełdowych podstawek

                Zdrowie organizatorów i wszystkich przybyłych
                Twoje zdrowie Picia I wszystkich innych również
                Bardzo fajna giełda, na świeżym powietrzu, wafli trochę przybyło, piwko się wypiło, ze znajomymi się pogadało.

                Wielkie podziękowania dla Was wszystkich Kochani no i oczywiście dla Organizatorów
                Last edited by karin861; 25-04-2009, 17:48.
                Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  #23
                  Tradycyjnie już wspaniała impreza. Nieduża giełda, ale mająca swój klimat.
                  Zwłaszcza jeśli ktoś zaliczył giełdę, spotkanie przedgiełdowe i ognisko pogiełdowe z tańcami. Nawet pogoda była po naszej stronie.
                  Wielkie podziękowanie za organizacyjny trud wniesiony przez podlaskich birofanów.
                  Do zobaczenia, mam nadzieję, za rok
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • ray
                    Member
                    • 11-2008
                    • 49

                    #24
                    Moja pierwsza lokalna giełda - (druga po warszawskiej 2009) nieduża aczkolwiek klimatyczna dzięki tym, którzy na nią dotarli (oraz na spotkanie przed- i pogiełdowe )
                    Pozdrowienia dla kolegów organizatorów z Bractwa oraz ekipy z Warszawy i ze Śląska.
                    Niech nam się giełda z roku na rok powiększa!

                    a tu zainteresowani posłuchać mogą giełdowiczów: Relacja z VIII giełdy birofilów w IPI Radio BIPER

                    ..i obejrzeć garść fotek Galeria fotek z giełdy


                    ray - 1/2 najbardziej całuśnej pary ogniska
                    Bo radość to słoneczny kolor życia...

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19168

                      #25
                      Pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni raz uczestniczyłem w giełdowaniu w Bialej.
                      Skromnie pod względem frekwencji, ale organizacyjnie rozbudowana. I oby następna była większa!

                      Podziękowania od drugiej połowy
                      Last edited by e-prezes; 26-04-2009, 21:23.

                      Comment

                      • MarcinKa
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 2729

                        #26
                        Właśnie przed momentem powróciłem.
                        Bardzo fajna giełda. A spotkania przed i po giełdowe super.
                        Żeby taki weekend spędzć wartało było jechać te prawie 500km.
                        Za giełdę i spotkania podziękowania dla organizatorów i uczestników.
                        Za atrakcje pozagiełdowe i cały weekend wielkie dzięki dla ray i e-prezesa.
                        Mam nadzieję, że w przyszłym roku też uda mi się dojechać.
                        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎