Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.04.19 - Katowice, VIII Giełda Birofilów w Spiżu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark33
    Idę po piwo do piwnicy.
    • 04-2005
    • 3283

    #46
    Jakaś wymiana piw domowych będzie? Bo nie wiem ile zabrać

    Comment

    • woosaa
      Senior
      • 07-2005
      • 1548

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
      Jakaś wymiana piw domowych będzie? Bo nie wiem ile zabrać
      Możesz brać!Chętnie wymienię się piwkiem i ....doświadczeniem Do JUTRA
      mb WOS

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #48
        U nas totalna posucha w "piwnicy". Pszenice dopiero w drodze (i do tego dopiero w głowie).
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Andrzej67
          Junior
          • 06-2004
          • 29

          #49
          W jakiej cenie będą podstawki giełdowe

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
            Wypijcie moje zdrowie, okej?
            Napisz tylko, z której pipy będą je lać Z chęcią wypijemy

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz Wyświetlenie odpowiedzi
            Czy koledzy Lajbocki też wpadną na jedno miodowe ?
            Na jedno nie wpadną Na więcej
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • mark33
              Idę po piwo do piwnicy.
              • 04-2005
              • 3283

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              U nas totalna posucha w "piwnicy". Pszenice dopiero w drodze (i do tego dopiero w głowie).
              U mnie też w drodze, dziś śrutuję, warzę w poniedziałek

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #52
                My czekamy na wagę, bo bez tego ani ważyć ani warzyć.
                Co prawda lagerka to uwarzyliśmy i bez wagi, ale on cały na pilzneńskim.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Marek-C
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 848

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
                  U mnie też w drodze, dziś śrutuję, warzę w poniedziałek
                  Słoik już gotowy, czeka do jutra w piwnicy.


                  Marek
                  Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                  Comment

                  • luklaz
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 121

                    #54
                    Jak wszyscy się tak ładnie zapowiadają to ja też się zapowiem. Pojawię się na giełdzie ale nie tradycyjnie z zieloną torbą 9-cio butelkową, tylko ze skrzynią "przeglądową" z ostatnich ośmiu warek bo widzę że będzie miał kto to wychłeptać , aby tylko wszyscy zadeklarowani przybyli.
                    Rozważam też zabranie porterówki na śliwkach wędzonych ale nie wiem czy to już nie przesada.
                    Wino tu rzadko używane. Ma jednak naród polski napój warzony z pszenicy, chmielu i wody, po polsku piwem zwany. Ale nie ma nadeń lepszego dla pokrzepienia ciała . Jest nie tylko rozkoszą mieszkańców , lecz i cudzoziemców. Jan Długosz

                    Comment

                    • mlody_w_fachu
                      Senior
                      • 12-2006
                      • 325

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika luklaz Wyświetlenie odpowiedzi
                      ... Rozważam też zabranie porterówki na śliwkach wędzonych ale nie wiem czy to już nie przesada.
                      Zabierz
                      po prostu mlody_w_fachu
                      - - -
                      gdzieniegdzie znany jako winorobek

                      Comment

                      • luklaz
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 121

                        #56
                        No to ... BIORĘ, ale tylko 0,5l bo jest strasznie wędzona
                        Wino tu rzadko używane. Ma jednak naród polski napój warzony z pszenicy, chmielu i wody, po polsku piwem zwany. Ale nie ma nadeń lepszego dla pokrzepienia ciała . Jest nie tylko rozkoszą mieszkańców , lecz i cudzoziemców. Jan Długosz

                        Comment

                        • marian1920
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 1333

                          #57
                          no i po udana kolekcjonersko jak i towarzysko

                          Comment

                          • pirackamuza
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1903

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wypijcie moje zdrowie, okej?
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
                            OKEJ !
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                            Pół OK, gdyż wolałabym je jednak wypić z Tobą łobuzie
                            Wykonano? Bo cuś mnie kaszelek dopadł...
                            Toruń przeprasza za Radio Maryja
                            www.bobofruty.pl

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              #59
                              Dzięki wszystkim za spotkanie i za podarunki.A ci z za rzeki mimo,że potrzebują paszporty to sa całkiem w porządku.(ale paszportów i tak wam nie zniesiemy )
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dzięki wszystkim za spotkanie i za podarunki.A ci z za rzeki mimo,że potrzebują paszporty to sa całkiem w porządku.(ale paszportów i tak wam nie zniesiemy )


                                A tak na serio. Giełda super. Piwa ze Spiża zacne, kilka różnych gadżetów do kolekcji przybyło, ale co najważniejsze powiększyłem dość radykalnie grono znajomych, zarówno z mojego regionu jak i z zagranicy . Pozdrowienia dla (kolejność przypadkowa): misajogi, silviana, winczera, jubego_piwosza, Doodecka oraz dla Szanownego Adminostwa, również dla wszystkich, których nie wymieniłem, a miałem okazję poznać! Do następnego .

                                PS. Ile jest wersji kolorystycznych podstawki giełdowej?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎