Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.08.28-29 - 32. Międzynarodowa Giełda Birofiliów - Chorzów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • noodles
    Senior
    • 09-2005
    • 700

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja już się boję że małpy mogą kraść butelki ze stołów, dzieci wypiją całe piwo przeznaczone na impreze ani chybi zerwie się wielkie koło i przygniecie namiot giełdowy.
    A ja zupełnie serio obawiam się, że z powodu tłumów przypadkowych i w dużej części nawalonych ludzi taki lub niewiele mniej apokaliptyczny scenariusz jest zupełnie prawdopodobny.
    Moja kolekcja podstawek

    Comment

    • tyskikufel
      Senior
      • 04-2003
      • 772

      #62
      wysłałem zaproszenia na giełdę w chorzowie, ale jeśli komuś ta giełda nie odpowiada to niech wyrzuci zaproszenie do kosza, zestaw gadżetów przekazę chętnie osobie której ta giełda sprawi zadowolenie , a zaproszenia nie otrzymała,wysłane jest 400 zaproszeń , w bazie było ponad 1ooo osób ,tak więc proszę nie mieć do mnie pretensji,odbiór przygotowanych przez marke tyskie zestawów, przygotowanych i wydawanych przez 3 dni ( 400 sztuk) tylko po okazaniu jakiegoś dowodu tożsamości, odbiór osobisty, nie będe robił wyjątków,Grzegorz skoro tyskie giełdy są takie nieudane to dlaczego przyjeżdżasz, odbierasz upominki i pijesz tyskie piwo na tej imprezie, co do piwa z raciborza to przez 2 lata było nie do wypicia i to nie tylko moja opinia, impreza tyski fest to nie tylko giełda birofilów ale masę imprez na niej , konkursy zręcznościowe, quizy,panel sensoryczny- nauka rozpoznawania smaku piw, ale dla ciebie taka impreza to tylko piwo i mam rozumieć że zestaw giełdowowy można przekazać innemu kolekcjonerowi

      Comment

      • Raciborz
        Senior
        • 06-2004
        • 594

        #63
        I znowu ja,aleś się mnie Maruś uczepił!!.Ja tylko wyraziłem swoje zdanie,wkońcu mamy demokracje.Odpowiadam na twe pytania,dlaczego przyjeżdżam?,bo jest blisko.Gdyby to było np.w Poznaniu,to napewno byś mnie nie zobaczył!!!.Od paru lat na Tyskiej giełdzie pije Fortune!!(podziękowania dla ludzi którzy ją przywożą!!).Co do Raciborz to zgadzam się że pare lat temu niedoło się tego pić!!,ale od paru miesięcy piwo się zmieniło.Mam nadzieje że na stałe!!.Zestaw giełdowy(a co w nim będzie?),zgadzam się ale pod warunkiem że przekażesz go na dom dziecka a nie komuś kto wystawi go na allegro.W końcu dzieciom brakuje ,sprzetu wędkarskiego,gier planszowych itd
        Pozdrawiam

        Comment

        • NOL-TYCHY
          Junior
          • 08-2001
          • 8

          #64
          Co do atrakcji regionu to wszystko zalezy od tego co kto lubi warto w tej kwestii odwiedzić strony: www.gosilesia.pl oraz www.NOLTYCHY.pl

          Co do samego parku to ostatnio widać pozytywne zmiany, mimo, iz Tyskie przestalobyc jego sponsorem, a szkoda. Oto strona parku i jego atrakcji: www.wpkiw.com.pl

          Do zwiedzania godny polecenia jest szlak zabytkow techniki.

          Tak, ze miedzy piwkiem na gieldzie oraz w drodze na nia i z powrotem naprawde jest sie gdzie zaczepic!
          NOL-TYCHY www.NOLTYCHY.pl

          Comment

          • adi_999
            Senior
            • 11-2004
            • 425

            #65
            nocleg w Chorzowie lub okolicy

            mam problem ze znalezieniem noclegu na 2 noce. moze jakies podpowiedzi ze strony miejscowych? cena nie gra roli
            mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

            Comment

            • noodles
              Senior
              • 09-2005
              • 700

              #66
              Przeczytaj post #23 w tym wątku. Podałem tam namiar na noclegi w Chorzowie Batorym.
              Moja kolekcja podstawek

              Comment

              • adi_999
                Senior
                • 11-2004
                • 425

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
                Przeczytaj post #23 w tym wątku. Podałem tam namiar na noclegi w Chorzowie Batorym.
                brak miejsc ale dzięki
                mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                Comment

                • ergie
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 1041

                  #68
                  Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak ma się lokalizacja owych "pól marsowych" do Stadionu Śląskiego. To jedyne miejsce, o którym wiem gdzie jest w Chorzowie
                  Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                  ------------------------------------------------------------------
                  Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ergie Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak ma się lokalizacja owych "pól marsowych" do Stadionu Śląskiego. To jedyne miejsce, o którym wiem gdzie jest w Chorzowie
                    To puste u góry to stadion. A łezka to Pole Marsowe. Wystarczyły google. To nie boli.

                    A czy w tym barku niewidocznym po lewej dalej leją Imielin?
                    Attached Files
                    Last edited by Ahumba; 04-08-2009, 22:07.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      #70
                      Komfortowe, przytulne i pełne luksusu wnętrza w dworkach. Rezerwuj!




                      "Prima" Hotel
                      Chorzów, Armii Krajowej 15
                      telefony: 032 2464683
                      strona www: brak


                      Blues Hotel Chorzów, Zbuczyn, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Kraków, Warszawa


                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • Raciborz
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 594

                        #71
                        Witam
                        Czy ktoś z osób które się tutaj udzielają zna osobiście"belfer102"?.Jeżeli tak to proszę o przedstawieni mi go w Chorzowie!!,naprawde dawno mnie nikt tak nie rozbawił swoimi liścikami na PW.Jeżeli jest ktoś chętny to moge je tutaj zacytować.Kiepscy,Daleko od noszy,Halo Hans,Ranczo-wysiadają
                        Pozdrawiam
                        wredny Polak(tak mnie określił)

                        Comment

                        • Twilight_Alehouse
                          Chmielowisko.pl
                          • 06-2004
                          • 6310

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jeżeli jest ktoś chętny to moge je tutaj zacytować.
                          Jakkolwiek by cię te liściki nie bawiły, słyszałeś może o tajemnicy korespondencji?

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            #73
                            eee... Swoje listy można ujawniać, a list jest raczej własnością odbiorcy...

                            Łojej 2222gi post, a taki głupiutki...
                            Last edited by Seta; 07-08-2009, 10:17.
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • Doodeck
                              Senior
                              • 05-2003
                              • 1612

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Witam
                              Czy ktoś z osób które się tutaj udzielają zna osobiście"belfer102"?.
                              Belfer102 to nowe wcielenie ZIOMKA2. Gość jest niereformowalny.
                              Dalekosiężny
                              Obserwator
                              Obiektów
                              Dynamicznie
                              Epatujących
                              Ciekawymi
                              Koncepcjami

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
                                Belfer102 to nowe wcielenie ZIOMKA2. Gość jest niereformowalny.
                                No co ty ,on twierdzi,ze to kolega.
                                Tez dostałem liścik ale pominę to milczeniem.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎