Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.06.18-19 - Żywiec, XV Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów, VIII KPD, IV KPR

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • agaslayer
    Senior
    • 06-2009
    • 219

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
    Lista piw znowu się powiększyła, mamy już 85. Będą kolejne
    a co to takiego PILSENER BOCHEMSKI ?
    Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

    nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
    http://beer.agaslayer.cz

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
      a co to takiego PILSENER BOCHEMSKI ?
      To taka podróbka pilsnera bohemskiego - niby tak samo wygląda, ale smak nie ten
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • agaslayer
        Senior
        • 06-2009
        • 219

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
        To taka podróbka pilsnera bohemskiego - niby tak samo wygląda, ale smak nie ten
        aha, juz rozumiem, czyli jakis chochlik wdarl sie na strone
        ale Zlatopramen sie ostatnio poprawil i ta ich 11 mozna pic, "bohemska" ale nie jest
        ale i tak jakos malo piw z Czech na liscie: Krusovice, Starobrno i Zlatopramen
        Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

        nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
        http://beer.agaslayer.cz

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
          aha, juz rozumiem, czyli jakis chochlik wdarl sie na strone
          ale Zlatopramen sie ostatnio poprawil i ta ich 11 mozna pic, "bohemska" ale nie jest
          ale i tak jakos malo piw z Czech na liscie: Krusovice, Starobrno i Zlatopramen
          No te, które robi Heniek. Piw czeskich to ja mam od groma w sklepie, czy w Czeskim Raju. Ja liczę na piwa niemieckie, wyspiarskie, a może zza Oceanu.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • Żywiec
            Senior
            • 12-2001
            • 1571

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
            a co to takiego PILSENER BOCHEMSKI ?
            Przepraszam za błędy na stronie ale to wina agencji, która niestety jest mało skrupulatna. Dostali ode mnie reprymendę (ok. godziny temu) i mam nadzieję, że poskutkuje.

            Po wielu latach po raz pierwszy pojawi się piwo grodziskie (A`la Grodziskie), bardzo bliskie oryginałowi

            Już nie mogę się doczekać.

            Comment

            • chitos
              Senior
              • 02-2009
              • 195

              Nie wiem czy to jest błąd na stronie czy jestem niedoinformowany ale od kiedy Murphy warzy się w Holandii?

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chitos Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie wiem czy to jest błąd na stronie czy jestem niedoinformowany ale od kiedy Murphy warzy się w Holandii?

                To drugie
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • Zdrój
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 284

                  Brytyjczycy na KPD

                  W obradach Jury KPD 2010 udział weźmie dr Ian Hornsey. Wykładowca Politechniki w Cambridge i założyciel browaru Nethergate (w którym osobiście warzył piwa nagradzane w konkursach). W 1999 roku wskutek marnego zdrowia przestał warzyć i poświęcił się pisaniu nt. piwowarstwa i winiarstwa. Jego „History of Beer and Brewing” zyskała opinię dzieła klasycznego.

                  Do Żywca przyjedzie też Bruce Awford - przez wiele lat główny piwowar browaru BASS a później założyciel browaru Rudgate Brewery w Yorkshire. Tamtejszy Mild został uznany aktualnie za 'Champion Beer of Great Britain'

                  C.D.N.
                  Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia

                  Comment

                  • marian1920
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 1333

                    zaproszenia dotarły

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      Błagam nie róbcie z tego wątku śmietnika z informacjami, do kogo zaproszenia dotarły - jak potem człowiek chce coś na szybko znaleźć, musi się przebić przez kilkadziesiąt postów z tą informacją. Mam traumę po zeszłym roku..
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • mwa
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 5071

                        W sumie można by zablokować ten wątek a jedynie dopuścić tych co mają coś do powiedzenia.
                        Pozdrawiam Cię !!!!

                        Comment

                        • marian1920
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 1333

                          aaa, zapomniałem, żona też dostała zaproszenie

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                            W sumie można by zablokować ten wątek a jedynie dopuścić tych co mają coś do powiedzenia.
                            A zablokować wątki o piwach z GŻ czy KP też, bo nie ma o czym pisać?

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              • 05-2004
                              • 5615

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
                              aaa, zapomniałem, żona też dostała zaproszenie
                              Jesteś niezmiernie dowcipny

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                              W sumie można by zablokować ten wątek a jedynie dopuścić tych co mają coś do powiedzenia.
                              Pewnie tak trzeba będzie w końcu poczynić, bo do niektórych prośby nie docierają.
                              Last edited by Maggyk; 31-05-2010, 19:44.
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10738

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
                                zaproszenia dotarły
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
                                aaa, zapomniałem, żona też dostała zaproszenie
                                I dwa zestawy gadżetów są
                                ps można jeszcze zabrać babci dowód , tylko jak pójdzie glosować ?
                                Last edited by anteks; 31-05-2010, 21:09.
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎