Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.06.18-19 - Żywiec, XV Giełda Birofiliów, Festiwal Piwowarów, VIII KPD, IV KPR

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • etykieta
    Senior
    • 08-2005
    • 180

    ZUG

    Panie i Panowie, uciekamy od głównego wątku imprezy. Przydałoby się troszkę więcej informacji o tym zabytkowym pociągu z browarów H&S o którym pisał Żywiec.(Jakieś godziny odjazdów z Bielska i Żywca, ceny biletów itp). Nie ukrywam, że podróż z BB do Żywca takim pociągiem byłaby przynajmniej dla mnie super atrakcją

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika etykieta Wyświetlenie odpowiedzi
      Panie i Panowie, uciekamy od głównego wątku imprezy. Przydałoby się troszkę więcej informacji o tym zabytkowym pociągu z browarów H&S o którym pisał Żywiec.(Jakieś godziny odjazdów z Bielska i Żywca, ceny biletów itp). Nie ukrywam, że podróż z BB do Żywca takim pociągiem byłaby przynajmniej dla mnie super atrakcją
      Pociąg zabytkowy, ale wagon H&S to tylko na doczepkę chyba nie chcesz w nim jechać?
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • etykieta
        Senior
        • 08-2005
        • 180

        ZUG

        Pociąg zabytkowy mi w zupełności wystarczy

        Comment

        • marcopolok
          Senior
          • 10-2001
          • 2334

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika etykieta Wyświetlenie odpowiedzi
          Panie i Panowie, uciekamy od głównego wątku imprezy. Przydałoby się troszkę więcej informacji o tym zabytkowym pociągu z browarów H&S o którym pisał Żywiec.(Jakieś godziny odjazdów z Bielska i Żywca, ceny biletów itp). Nie ukrywam, że podróż z BB do Żywca takim pociągiem byłaby przynajmniej dla mnie super atrakcją
          Wszelkie informacje oraz możliwość rezerwacji miejsc na stronie bezpośredniego organizatora www.eraparowozow.pl
          bez brody...

          Comment

          • Żywiec
            Senior
            • 12-2001
            • 1571

            Lista piw

            Lista piw zostanie niebawem uzupełniona. Na dzisiaj mamy 111 gatunków w tym 37 z beczki Chyba nieźle a będą jeszcze kolejne...

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
              Lista piw zostanie niebawem uzupełniona. Na dzisiaj mamy 111 gatunków w tym 37 z beczki Chyba nieźle a będą jeszcze kolejne...
              To ja chyba nocuję w Piwiarni. Pod stołem
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • przemo70
                † 1970-2019 Piwosz w Raju
                • 05-2007
                • 1501

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                To ja chyba nocuję w Piwiarni. Pod stołem
                Jak nie masz nic przeciwko to chętnie Ci potowarzyszę i odmówię załatwiony nocleg
                Save water, drink beer ...

                http://www.parowozy.com.pl/
                http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  To ja chyba nocuję w Piwiarni. Pod stołem
                  Nie da się - jeden kolega już próbował bodajże dwa lata temu i niestety ochrona nie zrozumiała jego potrzeb
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • genea
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 1515

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie da się - jeden kolega już próbował bodajże dwa lata temu i niestety ochrona nie zrozumiała jego potrzeb
                    A szkoda, bo byłaby nas trójka

                    Dobrze, że mam nocleg w miarę blisko, to nawet na czterech się doczłapię
                    Last edited by genea; 04-06-2010, 08:40.
                    Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                    Bractwo Piwne

                    Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                    Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
                      A szkoda, bo byłaby nas trójka
                      Cholera, a była szansa na trójkącik
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • interpid1
                        Prezes hordy poznańskiej
                        • 03-2009
                        • 762

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        Cholera, a była szansa na trójkącik
                        Pewnie jeszcze kilku chętnych by się znalazło,ale czy stoły w piwiarni wytrzymały by taki napór imprezo - noclegowiczów
                        www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                        Comment

                        • josefik
                          Senior
                          • 05-2006
                          • 386

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pewnie jeszcze kilku chętnych by się znalazło,ale czy stoły w piwiarni wytrzymały by taki napór imprezo - noclegowiczów

                          Przecież pod stołem się śpi
                          chyba ze ma się rogi to wtedy w stół

                          Comment

                          • genea
                            Senior
                            • 02-2006
                            • 1515

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Cholera, a była szansa na trójkącik
                            To co, piszemy petycję do Piwiarni żeby nie zamykali?
                            Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                            Bractwo Piwne

                            Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                            Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                            Comment

                            • etykieta
                              Senior
                              • 08-2005
                              • 180

                              petycja

                              Jestem jak najbardziej za !!! , mój pociąg przyjeżdża do Żywca coś po 23.30 i licząc czas na dojście mam 4 h stania pod browarem :-( Chociaż temat był już poruszany w poprzednich latach i nic z tego nie wyszło może udałoby się przy ciągłych zmianach na lepsze wygospodarować na placu jakiś kącik dla nocnych marków

                              Comment

                              • Żywiec
                                Senior
                                • 12-2001
                                • 1571

                                Mapka Festiwalu Birofilia

                                Poniżej mapka Festiwalu. Będzie ona dystrybuowana na terenie imprezy.
                                Attached Files

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎