Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.12.12 - Elbląg, IV Elbląska Giełda Birofilska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hoopduda1
    Junior
    • 09-2008
    • 7

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ketrab2 Wyświetlenie odpowiedzi
    Giełda kolekcjonersko jak i towarzysko bardzo udana. Podziękowania dla sponsorów giełdy.
    Dla mnie pełen wypas!!! Organizatorzy 5+. Towarzysko 5+. Na kolejną też przyjadę. Pozdrawiam wszystkich, których poznałem i spotkałem.

    Comment

    • zipkeczup
      Senior
      • 07-2008
      • 215

      #32
      Gratulacje dla organizatorów giełdy. Mobilizacja na giełdę moich znajomych pierwszorzędna, więc towarzystwo świetne. Mile zaskoczyły dwa ciepłe posiłki oraz upominki zrobione specjalnie na giełdę.
      P.S. Jak smakował w końcu ten Mocny Full?
      Ja podpisałem umowę na gajowego z wąsami.

      Comment

      • MLT
        Senior
        • 12-2003
        • 1045

        #33
        Próbowałem i gdyby nie był ciepły to byłby całkiem nie powiem, normalnie wypijalny. Przy okazji wielkie dzięki za organizatorów za bardzo udaną imprezę.
        Last edited by MLT; 13-12-2009, 11:15.

        Comment

        • Paco
          Senior
          • 12-2007
          • 265

          #34
          Giełda bardzo udana, do zbioru doszło kilkadziesiąt nowych kapsli w tym parę rarytasów. Jeżeli w takim tępie będzie zwiększać się frekwencja, to za rok zabraknie miejsca dla odwiedzających Giełdę.

          Podziękowania dla organizatorów
          Grunt to się nie przejmować, piwo pić i obserwować
          zbieram ELBING
          wymiana--> http://picasaweb.google.com/PacoElbl

          Comment

          • bodzio73
            Junior
            • 05-2007
            • 4

            #35
            Zabrakło mi dosłownie kilkudziesięciu sekund żebym wygrał konkurs browaru Kormoran. Niestety karton piwa przypadł innemu giełdowiczowi. moja dziewczyna nie lubi piwa ale Warmiak naprawdę jej przypasował.. Była to moje pierwsze spotkanie przed giełdowe i pierwsza giełda. Za rok na pewno znowu się pojawimy z moja dziewczyną.
            Last edited by bodzio73; 14-12-2009, 15:52.

            Comment

            • tytyus
              Junior
              • 05-2008
              • 1

              #36
              To jest moja trzecia giełda w Elblągu. Jak dotąd największa. Naprawdę solidnie dofinansowana przez Browar Elbląg. Także duży plusa dla Specjala. Dawno nie piłem tak dobrego piwa z beczki. Frekwencja kolekcjonerów z Polski była bardzo wysoka. Udało mi się zdobyć cztery poszukiwane na rożnych giełdach otwieracze. Musze przyznać ze nie jest łatwo zdobyć białe kruki do mojej kolekcji. Myślę ze tak dobrze zorganizowana giełda, za rok powinna przyciągnąć do Elbląg jeszcze więcej kolekcjonerów.

              Comment

              • Tomek1986x
                Member
                • 09-2006
                • 73

                #37
                Giełda świetnie zorganizowana, spora frekwencja, jak dotąd chyba największa, doszło trochę kapsli do kolekcji. Za rok wracam obowiązkowo po raz czwarty.
                Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne.
                www.polskiekapslepiwne.pl

                Comment

                • skandal
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1439

                  #38
                  Giełda bardzo udana. Frekwencja niebywała. Wreszcie! Wreszcie spora giełda na północnym zadupiu (nie licząc Szczecina). Zdrówko organizatorów!

                  Comment

                  • omegael
                    Junior
                    • 11-2004
                    • 6

                    #39
                    Jest to moja 4 giełda w Elblągu i od razu było widać''ojcowską'' opiekę Browaru elbląskiego ''Specjal'', której było niewiele w latach poprzednich. Jednak garstka entuzjastów birofilii potrafiła konsekwentnie reklamować rodzimy browar, jeżdżąc na giełdy organizowane w innych miastach. Miłym zaskoczeniem uczestników giełdy była wizyta dyrekcji Browaru elbląskiego. Miejmy nadzieję, że z każdym rokiem będzie większa i chętnie odwiedzana przez birofilii z całego kraju i nie tylko.

                    Comment

                    • Grothesk
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 811

                      #40
                      Wprawdzie jechałem na giełdę łącznie 13 godzin (słownie: TRZYNAŚCIE GODZIN), ale było warto! Organizacja imprezy na piątkę z plusem, wspaniałe gadżety od sponsora, smaczny obiad i dodatkowo niezła grochówka, której wrąbałem kilka porcji (Jurek, Ewa i Artur wiedzą dokładnie o co chodzi ). Byłem naprawdę mile zaskoczony organizacją, atmosferą imprezy i spotkaniem pogiełdowym - wielkie dzięki dla Adama i całego klubu za super giełdę, na którą za rok obowiązkowo przyjadę ze znajomymi!

                      Jeśli ktoś do tej pory nie był w Elblągu na giełdzie to niech się nawet dwa razy nie zastanawia tylko niech przyjeżdża za rok! Z mojego corocznego harmonogramu giełd na zbity pysk wyrzucam Radom, który nie tylko mnie się znudził a Elbląg zaszczytnie wpisuję w poczet imprez OBOWIĄZKOWYCH - kolekcjonersko i towarzysko jedna z najlepiej "zrobionych" giełd w Polsce, którą bardzo Wam polecam!

                      Tomek

                      Comment

                      • as59
                        Member
                        • 08-2007
                        • 58

                        #41
                        4 Elbląska giełda birofilów

                        Serdecznie dziękujemy sponsorowi 4 Elblaskiej giełdy birofilów Grupie Żywiec- browar w Elblągu za duże zaangażowanie w przeprowadzeniu i przygotowaniu giełdy. Okazjonalny kufel i podstawka wydane na 4 Elbląską giełdę birofilów to rarytasy-serie limitowane.Kufle wydaliśmy wszystkie a podstawki SPECJALA z giełdy przywieziemy do Warszawy, będą do nabycia w przystępnej cenie na giełdzie. Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla birofilów którzy nas odwiedzili w Elblągu.

                        Comment

                        • Adam50
                          Senior
                          • 10-2006
                          • 321

                          #42
                          Gełda

                          Witam, wszystkich serdecznie uczestników IV Elbląskiej Giełdy, dziękuje bardzo za udział
                          w giełdzie. Szczególne podziękowania dla sponsora Browaru Elbląskiego i Browaru Kormoran za sponsorowanie wieczoru przed giełdowego. Dziękuje

                          Do zobaczenia w przyszłym roku, giełda będzie jeszcze lepsza.
                          Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.

                          Comment

                          • as59
                            Member
                            • 08-2007
                            • 58

                            #43
                            Dodam tylko że podstawki z giełdy z Elbląga ,jeśli wystarczy bedą też do zdobycia[kupna] w Szczecinie. Pozdrowienia dla całej braci birofilów w kraju i zagranicą.

                            Comment

                            • as59
                              Member
                              • 08-2007
                              • 58

                              #44
                              Wielkie dzięki dla Kormorana za sponsorowanie dnia przedgiełdowego.Piwo Warmiak z kega -super.Pozdrawiam

                              Comment

                              • Paco
                                Senior
                                • 12-2007
                                • 265

                                #45
                                Na http://www.portel.pl/fotka0.php3?id_fot=1457&id_dz=21 jest krótki fotoreportaż z owej imprezy.
                                Grunt to się nie przejmować, piwo pić i obserwować
                                zbieram ELBING
                                wymiana--> http://picasaweb.google.com/PacoElbl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎