Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2009.11.08 - Katowice, IX Giełda Birofiliów w Spiżu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    #46
    Serdeczne podziękowania dla Jasia za kolejną fajna imprezę.
    Podziękowania dla wszystkich kolekcjonerów i piwoszy, których znałem już wcześniej i których poznałem w niedzielę. Miło było
    Piwo jak zwykle dobre, podstawka giełdowa też ładna.
    Gosia jak zwykle uśmiechnięta .
    Do zobaczenia na wiosnę!!

    Comment

    • Czapayew
      Senior
      • 10-2002
      • 1966

      #47
      Ja również jestem baaardzo zadowolony
      To samo tyczy się Redyny, naszego 13-miesięcznego synka Mikołaja, szwagierki Anety oraz panny Julii.
      Wynik - +40 kapsli (w tym te, które na allegro chodzą po 2 PLN).
      Co do Sekcji Zagłębiowskiej - góra się z górą nie zejdzie
      Dubeltowe i mocne skosztowałem dopiero w domu - mniam mniam (w języku democratic congo - nyam nyam )
      Last edited by Czapayew; 09-11-2009, 18:29.
      "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

      www.zamkoszlaki.com
      www.piwnekapsle.net

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #48
        Wielkie dzięki dla Jaśka & ferajny za giełdę.
        Dubeltowe super, miodowe straszne...
        A najbliższe pszeniczne jest we Wrocławiu
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • winczer
          Senior
          • 05-2002
          • 233

          #49
          Nic dodać...nic ująć...

          Serdeczne dzięki dla wszystkich którzy przyczynili się do organizacji giełdy... Tradycyjnie już napiszę, że giełda SUPER a miodowe PYSZNE...
          Nawet 'moja pani' która debiutowała na owej giełdzie - stwierdziła że mamy tu 'fajny klimat'...
          Do zobaczyska wiosną.
          Pij piwo.....będziesz wielki!!!

          ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23805

            #50
            Było przednio, butelka opolska doszła do zbioru, piwko ze słodów z 6 zbóż uwarzone, "dubeltowe" spróbowane, znajomi pospotykani Dzięki Jasiu za udaną giełdę!

            Żal tylko że w kuchni spiżowej zrezygnowano z "ciekawszych" posiłków na rzecz typowych fastfoodów...
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • strzelczyk76
              Senior
              • 11-2003
              • 823

              #51
              Giełda super, jak zawsze zresztą, tym razem miałem jednak okazję widzieć wszystko na trzeźwo - to dopiero przeżycie Art to musiał mieć cierpliwość prowadząc pokaz warzenia

              Było wesoło, miło było zpotkać znajomych, fajna niespodzianka - piwo dubeltowe - degustacja wprawdzie dopiero w domu - ale warto było

              Podziękowania dla organizatowów, zwłaszcza dla Jasia i znajomych za towarzystwo - do następnego razu (ale już bez samochodu )
              NORMALNOŚĆ



              Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

              Comment

              • Marek-C
                Senior
                • 12-2005
                • 848

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76 Wyświetlenie odpowiedzi
                Giełda super, jak zawsze zresztą, tym razem miałem jednak okazję widzieć wszystko na trzeźwo - to dopiero przeżycie Art to musiał mieć cierpliwość prowadząc pokaz warzenia

                Było wesoło, miło było zpotkać znajomych, fajna niespodzianka - piwo dubeltowe - degustacja wprawdzie dopiero w domu - ale warto było

                Podziękowania dla organizatowów, zwłaszcza dla Jasia i znajomych za towarzystwo - do następnego razu (ale już bez samochodu )
                Rozumie że do mnie pijesz.... normalnie nie wkładam paluchów do zacieru, bo się boję poparzenia - który to etap upicia 'jestem niezniszczalny'?


                No dobra dobra! Przepraszam Arcie!
                Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                Comment

                • mark33
                  Idę po piwo do piwnicy.
                  • 04-2005
                  • 3283

                  #53
                  Kurka jeszcze nie podziękowałem Jasiowi i wszystkim współbiesiadnikom Giełda superrrr , dubeltowe przednie i byle do następnej w Spiżu .

                  Comment

                  • jasiu_piwosz
                    Senior
                    • 12-2004
                    • 620

                    #54
                    Podziękowania dla kierownictwa i załogi która dla nas pracowała.
                    Wielkie dzięki za Dubeltowe-Giełdowe które było niespodzianką nawet dla mnie bo prawdę powiedziawszy nic o tym nie wiedziałem.
                    Ahumbie za miodowe , Pirackiej za Noteckie.
                    Gosi i Artowi za pokaz warzenia piwa.
                    Wszystkim za uczestnictwo.
                    Myślę że mimo wszystko IX Giełdę można uznać za udaną.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎