Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.01.23 – Warszawa, XI Zimowa Giełda Kolekcjonerska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tapir
    Senior
    • 10-2009
    • 730

    #76
    Pierwszy raz miałem przyjemność odwiedzić taką giełdę, niestety przez obowiązki (szkoła, praca) wpadłem tylko na 20 min, zatankowałem Żytnie do butelki, zrobiłem małe zakupy i musiałem uciekać
    Zaskoczyła mnie luźna atmosfera i spory tłok.
    Podziękowania dla kolegi adi_999 za kilka smakołyków i dla nieznanego mi sprzedającego za 2 ładne szkła
    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      - palaczom za palenie non stop, bo dzięki temu szybciej dostaną raka płuc i wymrą, a ja nie będę musiał prać ciuchów po każdej wizycie w knajpie
      Dzięki za życzenia

      Fajno było, ale oprócz Infama i mnie nikt nie przyniósł na giełdeczkę piw domowych, zatem kącik degustacyjny był stosunkowo skromny. Darek K. po każdym łyku moich piw powtarzał, że mnie nienawidzi, to taki komplement piwowarski Konstancińskie żytnie bardzo smaczne, atmosfera jak zwykle znakomita - cieszę się, że mogłam przyjechać
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        #78
        Wielkie dzięki dla Marusi i Infama za rewelacyjne piwa, których kosztowanie poprawiło mi humor po małym rozczarowaniu lanymi piwami Konstancina (szczególnie nową konstancińską 10-ką). Jak baterie ożyją to załaduje jakieś fotki z tego skandalicznego pogiełdowego spotkania w Barrocku
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #79
          Mnie żytnie tak średnio podeszło - jedno ok ale nie wiem czy wypiłbym trzy. Sama giełda ekstra, dwie szklaneczki doszły do kolekcji, i podstawki giełdowo-konstancińskie. Dużo ludzi, duży wybór birofilli, jedynie jak zwykle (dla mnie) godziny nieludzkie
          Dzięki dla organizatorów.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #80
            Biesiada w BarRocku jak każda browarbizowa przejdzie do historii, a koncert ze wzlędu na ilość suportów też. Obywatel Z doczekał do głównego koncertowego dania (wartooooo było), w związku z tym wyszedł z Dobrek Karmy ok. godziny 3.30 i w domu zameldował się bladym świtem.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • LenDo
              Senior
              • 09-2006
              • 395

              #81
              Była to moja pierwsza warszawska giełda i powiem, że jestem naprawdę zadowolony.
              Wszystko było jak dla mnie zrobione wzorowo. Bardzo sympatyczna giełda i typowo
              "zimowa". Rano jak docierałem na giełdę to było -18 , ..ale nie żałuję.
              Kolekcjonerzy dopisali a i z birofiliów było co wybierać.

              Wielkie podziękowania dla organizatorów!

              Giełdę wpisuję do mojego obowiązkowego kalendarza giełd.
              Do zobaczenia za rok!
              "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

              Comment

              • as59
                Member
                • 08-2007
                • 58

                #82
                giełda w warszawie

                Witam. Wielkie podziękowania dla organizatorów,szkoda że tylko nieliczni mają to szczęście ,ze otrzymali-wylosowali upominki giełdowe.Ogólnie giełda duża,sporo birofilów,ciekawe materiały do wymiany.Pora pomyśleć o większej sali.Pozdrawiam Andrzej PS.kto nie ma jeszcze podstawki giełdowej z giełdy z Elbląga a jest nią zainteresowany proszęo kontakt andrzejszulc@poczta.onet.pl

                Comment

                • Adam50
                  Senior
                  • 10-2006
                  • 321

                  #83
                  Wielkie podziękowanie dla Organizatorów za wspaniałą imprezę !
                  Za doskonałe piwka, za wspaniałą atmosfere giełdową, super impreza, kolekcjonersko zaliczam do bardzo udanych.
                  Do zobaczenia za rok.

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #84
                    Pomijając coroczne giełdy żywieckie była to moja pierwsza giełda po ponad 5 letniej przerwie. Gieła bardzo udana pod względem tranzakcji kolekcjonerskich (spodziewałem się nieco skromniej). Spotkanie masy znajomych po tak długiej przerwie to też coś wspaniałego Jednym słowem tyle wrażeń że starczyło by na 2-3 "normalne" giełdy.
                    Brawa dla głównej pary organizatorów
                    Przepraszam jeśli na skutek mojej amnezji miałem problem z przypomnieniem sobe czyichś personaliów ale obiecuję poprawę na następej giełdzie
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • dkrasnodebski
                      cymbał
                      • 05-2003
                      • 2316

                      #85
                      Fajowa była ta giałda. Zdziwiłem się, że udało mi się tyle dobra wychaczyć no i w loterii wygrać.
                      Żytnie mi smakowało ale porównania z innymi tego typu produktami nie mam, więc powiem tylko, że trochę jak domowe pszeniczne z ekstraktów WESa smakowało.
                      Marusi nienawidzę i ma sobie stąd iść. Gdyby jednak zostały po niej jakieś piwa to chętnie przygarnę.
                      Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                      www.radoslawstolar.pl

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski Wyświetlenie odpowiedzi
                        ... Gdyby jednak zostały po niej jakieś piwa to chętnie przygarnę.

                        nie tylko ty ;p
                        Last edited by e-prezes; 25-01-2010, 15:59.

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          #87
                          Wielkie podziękowanie dla wszystkich uczestników tegorocznej giełdy za przybycie, miło że w tak mroźną sobotę mieliście chęci i czas aby zaszczycić nas swoją obecnością.

                          Gorące podziękowania należą się browarowi Konstancin za objęcie patronatem naszej imprezy a w szczególności Panu Aleksandrowi za bardzo dobrą i efektywną współpracę.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • darek99
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 2147

                            #88
                            Chciałbym także podziękować Panu Michałowi Bukowskiemu z lubelskiego browaru Grodzka 15 za przekazanie za pośrednictwem Krzysztofa upominków browarnianych które wzbogaciły loterię giełdową.
                            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                            Epikur z Samos.

                            Comment

                            • darek99
                              Senior
                              • 04-2002
                              • 2147

                              #89
                              No i na koniec wielkie podziękowania dla wszystkich którzy pomagali w zorganizowaniu imprezy poświęcając swój czas i wysiłek aby przygotować salę do giełdy, nie będę wymieniał nikogo z imienia bo jeszcze kogoś ominę a tego bym nie chciał ,w dwóch z Miłoszem te niezliczone ilości stołów i krzeseł pewnie nosilibyśmy do tej pory, bez Was nie byłoby tej imprezy, jeszcze raz wszystkim dziękujemy, Miłosz, Darek.
                              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                              Epikur z Samos.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎