Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.05.09 - Katowice, X Jubileuszowa Giełda Birofiliów w Spiżu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zeko
    Senior
    • 07-2004
    • 708

    #16
    Jak na moją pierwsza giełdę w Spiżu to bardzo udana. Przybyła dość duża ilość nowych kobitek do kolekcji. Podziękowania dla kolegów Krzysztofa, Radka i Krugera. Niestety nie udało mi się załapać na czekoladowe. Dzięki
    Polakom gratulujemy BRACKIEGO
    "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
    http://picasaweb.google.com/d.jochman

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #17
      Towarzysko udana impreza. Kolekcjonersko przybyła jedna etykieta lotnicza - dzięki Doodeck.
      Dobrze, że Jasiowi się chce, za co wielkie dzięki
      Last edited by adam16; 09-05-2010, 19:42.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
        Towarzysko udana impreza. Kolekcjonersko przybyła jedna etykieta lotnicza - dzięki Doodeck.
        Dobrze, że Jasiowi się chce, za co wielkie dzięki
        No, w tym wieku też się dziwię

        Serdeczne podziękowania za giełdę dla Jasia i całej ekipy. Piwa smaczne. Czekoladowe wspaniałe, pszenica ciut gorsza.
        Ładna podstaweczka.
        Przede wszystkim podziękowania współgiełdowiczom za miłe spotkanie.

        PS. Misiaczku, dzięki za transport.

        Comment

        • agaslayer
          Senior
          • 06-2009
          • 219

          #19
          witam, gielda mi sie bardzo podobalo, piwo smakowalo, bardzo fajne towarzystwo
          dziekuje Jasiu_pa za wymiane i za spotkanie z Otvirakem

          co mnie ale zaskoczylo, to jakas wysoka cena za podstawki, dzien wczesniej w Ostrawie za nowosci dalem 3-5 KC, gora 10kc a za starsze po koronie czy dwoch, tutaj ceny podstawek mnie zaskoczyly i nie przywiozlem tyle ile chcialem

          zobaczymy jak Tychy

          dzieki wszystkim za spotkanie i sprzedaz podstawek

          brawa dla organizatorow, pierwsze odwiedziny i mam nadzieje ze i nie ostatnie
          Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

          nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
          http://beer.agaslayer.cz

          Comment

          • misjogi
            Senior
            • 04-2006
            • 147

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
            witam, gielda mi sie bardzo podobalo, piwo smakowalo, bardzo fajne towarzystwo
            dziekuje Jasiu_pa za wymiane i za spotkanie z Otvirakem

            co mnie ale zaskoczylo, to jakas wysoka cena za podstawki
            Ale kufel litrowy ŻUBR sprawił Ci radość anic o nim nie wspominasz,jest mi z tego powodu przykro .
            Do Tychów.

            Comment

            • agaslayer
              Senior
              • 06-2009
              • 219

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misjogi Wyświetlenie odpowiedzi
              Ale kufel litrowy ŻUBR sprawił Ci radość anic o nim nie wspominasz,jest mi z tego powodu przykro .
              Do Tychów.
              no bo ten kufel to dla tescia, on to zbiera, jemu to zrobilo wielka radosc (i zgroze w oczach, gdzie to znow ulozy ), ale jego na forum nie ma wiec nie mial jak przekazac radosc
              no i wszystkich Was jeszcze nie znam z forum i z gield
              brakuje mi tak jak za starych czasow "party komputerowych" noszenie identyfikatorow lub jak mi sie podobalo w Martinie, ze na stolach bylo napisane kto to i skad
              Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

              nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
              http://beer.agaslayer.cz

              Comment

              • karin861
                Senior
                • 02-2006
                • 597

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
                (...)
                brakuje mi tak jak za starych czasow "party komputerowych" noszenie identyfikatorow lub jak mi sie podobalo w Martinie, ze na stolach bylo napisane kto to i skad
                Trzeba częściej koleżanko na giełdy jeździć A tak serio, to każdy na początku miał z tym "problem" (piszę w ".." gdyż to nie jest przecież problem, każdy Cię pozna, zwłaszcza kobietę, jak tam 90% testosteronu ). Pozdrawiam!
                Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                Comment

                • marian1920
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 1333

                  #23
                  kobitka musi mieć to coś żeby faceci na nią spojrzeli, nie wszystkie to mają niestety

                  Comment

                  • karin861
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 597

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
                    kobitka musi mieć to coś żeby faceci na nią spojrzeli, nie wszystkie to mają niestety
                    Zgadza się Marianku w 100%. No to może wtedy być problem kurcze No ale... zawsze może się ubrać w jakąś jarzeniówę koszulkę i zwróci uwagę na siebie niekoniecznie tym "czymś"
                    Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                    Comment

                    • misjogi
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 147

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Trzeba częściej koleżanko na giełdy jeździć
                      mhm,mhm rozmawiałem w Spiżu a agaslayer i jestem przekonany że jest to facet

                      Comment

                      • karin861
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 597

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misjogi Wyświetlenie odpowiedzi
                        mhm,mhm rozmawiałem w Spiżu a agaslayer i jestem przekonany że jest to facet
                        Nick świadczy inaczej, "aga.." ale jeśli to prawda, to zwracam honor hehe
                        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                        Comment

                        • misjogi
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 147

                          #27
                          aga-to też tytuł wojskowy (chyba u Arabów) ,ale on jest Czechem,myślę że gdy to przeczyta to Nam to wyjaśni ,agaslayer prosimy.

                          Comment

                          • wojtek_63
                            Senior
                            • 10-2004
                            • 357

                            #28
                            Nie tyle u Arabów co u Turków.

                            Comment

                            • agaslayer
                              Senior
                              • 06-2009
                              • 219

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misjogi Wyświetlenie odpowiedzi
                              aga-to też tytuł wojskowy (chyba u Arabów) ,ale on jest Czechem,myślę że gdy to przeczyta to Nam to wyjaśni ,agaslayer prosimy.
                              tak tak, jestem facetem, zdjecie znalazlem takie z corka z moich urodzin w styczniu

                              a co do ksywki, ona jest od roku 1994 i moze miec duzo wyjasnien (kiedys sie tym bawilem na "scenie komputerowej")
                              jest z czasow komputerow AMIGA (kto pamieta ?)
                              AGA-uklady graficzne komputera Amiga
                              Slayer-ulubiona grupa
                              no a kiedys moja eks-dziewczyna (o dziwo byla z Gliwic, wiec cos sie polskiego poduczylem ) nazywala sie AGnieszkA
                              czyli AGASlayer

                              a z tymi turkami to nie wiedzialem, dzieki za info
                              Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                              nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                              http://beer.agaslayer.cz

                              Comment

                              • agaslayer
                                Senior
                                • 06-2009
                                • 219

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Trzeba częściej koleżanko na giełdy jeździć A tak serio, to każdy na początku miał z tym "problem" (piszę w ".." gdyż to nie jest przecież problem, każdy Cię pozna, zwłaszcza kobietę, jak tam 90% testosteronu ). Pozdrawiam!
                                no tak, narazie bylem w Chorzowie 2009, Cieszyn 2009, Martin 2010, Ostrava 2010 no i Katowice 2010
                                bede sie wiecej staral, ale wszystko zalezy od tego jak w pracy nie bedzie problemow no i jak rodzina mnie bedzie wypuszczac (na powazno to kolekcjonuje od czerwca 2009, czyli jeszcze nowicjusz)

                                no i mysle ze teraz mnie juz beda poznawac
                                Last edited by agaslayer; 13-05-2010, 05:56.
                                Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                                nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                                http://beer.agaslayer.cz

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎