Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.08.27-29 - Chorzów, Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tyskikufel
    Senior
    • 04-2003
    • 772

    #16
    wolę piwo z kp niż te siuśki z raciborza, nikt nikogo na siłę nie zmusza żeby przyjechać do chorzowa na giełdę, nie mogę się doczekać giełdy piwnych kolekcjonerów w raciborzu, pewnie będzie najlepsze piwo , upominki jedzenie a gratis to chyba każdy dostanie po mercedesie, trzeba trochę pojeżdzić po europejskich giełdach gdzie za stół się płaci za piwo też a upominki są w matriksie, u nas dostaje się piwo, posiłek i upominek za darmo , to i tak niektorzy ,,kolekcjonerzy,, !!!!!!! są nie zadowoleni dla mnie giełda to spotkanie osób które mają wspólą pasję kolekcjonerstwa piwnych akcesoriów, wymiana informacji a jak uda się coś przy okazji zdobyć do zbioru lub sprzedać to jest ok, terz z innej beczki
    szczegółowe informacje o beer fest są na stronie www.tyskie.pl pozdrawiam miłośników raciborza

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10838

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
      wolę piwo z kp niż te siuśki z raciborza, (...)
      Piłeś ostatnio czy tylko czerpiesz swoją wiedzę z plotek?
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • pga
        Senior
        • 09-2005
        • 126

        #18
        witam,
        Szukam noclegu w okolicach giełdy w przystępnej cenie.
        Interesuję mnie nocleg z piątku na sobotę.
        Pozdrawiam,
        pga

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
          wolę piwo z kp niż te siuśki z raciborza,
          I dopisz -hamburgera z McDonalda niż obiad w restauracji.
          Potrafię zrozumieć,że w ten sposób o piwie wyraża sie zwykły człowiek ale świadomy konsument?
          Włażenie w dupę korporacji potrafi być straszne.


          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
          , nikt nikogo na siłę nie zmusza żeby przyjechać do chorzowa na giełdę,
          Giełda to byłą w Tychach.Teraz jest festyn z giełda i stoiskiem domowych piwowarów jako atrakcją typu skansen z drugiej strony stadionu.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • arzy
            Senior
            • 06-2002
            • 2814

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
            wolę piwo z kp niż te siuśki z raciborza, nikt nikogo na siłę nie zmusza żeby przyjechać do chorzowa na giełdę, nie mogę się doczekać giełdy piwnych kolekcjonerów w raciborzu, pewnie będzie najlepsze piwo , upominki jedzenie a gratis to chyba każdy dostanie po mercedesie, trzeba trochę pojeżdzić po europejskich giełdach gdzie za stół się płaci za piwo też a upominki są w matriksie, u nas dostaje się piwo, posiłek i upominek za darmo , to i tak niektorzy ,,kolekcjonerzy,, !!!!!!! są nie zadowoleni dla mnie giełda to spotkanie osób które mają wspólą pasję kolekcjonerstwa piwnych akcesoriów, wymiana informacji a jak uda się coś przy okazji zdobyć do zbioru lub sprzedać to jest ok, terz z innej beczki
            szczegółowe informacje o beer fest są na stronie www.tyskie.pl pozdrawiam miłośników raciborza
            gdzie się podziali stróże FCJP?
            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            Bractwo Piwne
            Skład Piwa
            Piszę poprawnie po polsku!

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
              wolę piwo z kp niż te siuśki z raciborza,
              Promowanie piwa z KP z jednoczesnym zarzucaniem innym piwom że smakują jak siuśki to już błazenada.

              Comment

              • Raciborz
                Senior
                • 06-2004
                • 594

                #22
                Chciałem wszystkim podziękowac za poparcie .Oj Maruś jestes jedyna mi znaną osobą która woli piwa(piwo podobny napój) od prawdziwych piw.Takich jak naprzykład "Raciborskie".

                Comment

                • gobong
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 658

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Chciałem wszystkim podziękowac za poparcie .Oj Maruś jestes jedyna mi znaną osobą która woli piwa(piwo podobny napój) od prawdziwych piw.Takich jak naprzykład "Raciborskie".
                  w drodze do domku zajadę jutro do kuxxona jak będzie miał czynne to posmakuje nowego Raciborskiego bo stare to przepraszam ale wolałbym tyskacza , Pewnie się naraże ale dla mnie kultowym piwem czasów kmuny to byly piwa tyskie. Koncerniakami tamtych czasów to były żywiec i lech(lata od połowy 80 do 90) . Teraz także istnieja małe browary warzące siare . Imprezy teraz raczej zawsze sa promocyjne. Tyle w tym temacie. O rany za dużo Lubuskiego.
                  Last edited by gobong; 14-08-2010, 22:41.

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #24
                    Zastanówcie się, bo ja widzę, że niektórym się nie dogodzi:
                    1. Giełda mała (brak sponsora) - co to za giełda? Nic nie dają, piwa darmowego nie ma,....;
                    2. Giełda duża (GŻ, KP) - co to za giełda? Grają dają gówniane piwa,........;
                    3. Niestety giełdy takie jak pierwsze tyskie i żywce ...- to se ne wrati

                    Pomyślcie:
                    1. Nigdzie nie jest napisane, że obecność na BF 2010 jest obowiązkowa;
                    2. Nie ma obowiązku na takiej imprezie pić tyskie, żywca lub coś innego;
                    3. Stosunek do takiej imprezy jest wg mnie uzależniony od tego, czego oczekujemy od niej: piwa, okazów kolekcjonerskich, spotkania ze znajomymi, .... i po analizie albo idę albo nie;
                    4. Należy uszanować to, że komuś się chce coś zrobić w miarę swoich możliwości (trudno, żeby organizator opluwał sponsora);

                    Ja zamierzam się pokazać w Chorzowie niezależnie od tego co kto o niej będzie pisał.

                    Więcej luzu i wyrozumiałości dla innych i ich możliwości lub tak jak napisał Marek - zakasać rękawy i pokazać, jak się wzorcową giełdę organizuje.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #25
                      Ta impreza dopiero się rozwija - mam nadzieję, że w tym roku będzie ciekawsza, niż w zeszłym. O piwach nie mówię, bo wiadomo, co będzie Ale i tak produkty SABa z zagranicy to zawsze więcej niż samo Tyskie - tak było w zeszłym roku. Zresztą, my i tak będziemy pić domowe

                      Przykładem na zmiany jest zaproszenie nas w tym roku na 3 dni, a nie na jeden - może w przyszłym roku uda się wynegocjować rozszerzenie programu prezentacji piwowarstwa domowego o kolejne ciekawe elementy - zobaczymy. Wszystkich zapraszam na pogaduchy do naszego namiotu
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • tyskikufel
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 772

                        #26
                        skoro tak lubisz raciborkie piwa to twoja sprawa , tylko czemu nie proponujesz ich kolegom , tylko czeskie, piłem raciborskie piwa przed ostatnim zamknięciem browaru i jak by były takie dobre to by miały zbyt i browaru by nie zamknięto , przykładem dobrego piwa z małego browaru jest mój ulubiony browar w miłosławiu i czarnkowie, co do piwa z kompanii to bardzo lubię i piję regularnie pilsnera , wydaje mi się że nie można mu za wiele zarzucić co do smaku i jakości tego piwa , cały czas jest piwowar z czech który czuwa nad całym procesem produkcji ,ja również mam nadzieję że w przyszłym roku piwowarzy domowi będą szerzej prezentowali swoje piwa w chorzowie , a tak z innej beczki chciałbym widzieć sponsora dużej imprezy którego tylko krytykujesz a on ciebie sponsoruje i udaje że nie ma sprawy dajcie mi namiary !!!!, zrobimy na jesień giełdę w tychach z piwem z małych browarów , tylko wszystko będzie płatne wstęp , stół , piwo, posiłek jestem ciekawy co wtedy napiszesz , że za dużo zapłaciłeś

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #27
                          Marku, używaj czasem kropki w swoich wypowiedziach

                          A co do tego:

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
                          ja również mam nadzieję że w przyszłym roku piwowarzy domowi będą szerzej prezentowali swoje piwa w chorzowie
                          to piwa będą "szeroko prezentowane" i w tym roku, bardziej chodziło mi o rozbudowaną formę edukacyjno - rozrywkową (konkursy itp.)
                          Last edited by Marusia; 15-08-2010, 12:19.
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Raciborz
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 594

                            #28
                            Oj Maruś Maruś znasz mnie dobrze,albo i nie?.Powtórze jeszcze raz czemu jestem wrogo nastawiony do giełd organizowanych przez KP(nie mylić giełd organizowanych przez wasz klub).Ale dotyczy to tylko okresu gdy giełda odbywała sie na lodowisku,targu,Chorzowie
                            -zakaz spożywania piwa!!,ci ochroniarze którzy nie odstępowali mnie na krok-absurd na skale światową
                            -te tłumy ALA kolekcjonerów z całymi rodzinami, które tylko przyjeżdżały po prezenty i darmowe żarcie
                            A teraz odpowiem na twoje pytania
                            -ja nie proponuje piwa z Raciborza?,mylisz sie. Chociarz trudniej jest je kupić w Raciborzu niz naprzykład w Tychach
                            -browar zawsze miał zbyt,a zamkniety był z innego powodu.Poczytaj na ten temat w innym wątku(chociarz nieoficjalnie niezaprzestał produkcji)
                            -w po obecnym rozruchu cała produkcja idzie na export(czytaj poza Racibóz),miejscowe sklepy nie mogą się doprosić PIWA.Co jest dla mnie absurdem
                            -Płatny wstęp,stół.Przypomnij sobie kto Ci to od lat powtarzał abyś to wprowadził!!!
                            -wiesz że koszty dla mnie to nie problem,gdybym zerkał tylko na kase to nie zaliczył bym paruset giełd!!.Zresztą paredziesiąt zaliczylismy razem(ostatnia w Pardubicach,żle było?)
                            Pozdrawiam

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19169

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Natomiast moim (ulubionym) przykładem dobrego piwa z wielkiego browaru są TBK.

                              Tyska marka, kiedyś najlepsza na świecie, wciąż ma zbyt i jest przykładem na niezmienną jakość!
                              I browaru nie trzeba zamykać, jedynie te kupione ostatnio, bo np Wojaka (brrrrrrrr!) można zrobić z jednego "kitu"!

                              Myślę, że w tym roku nie pochowają "konkurencyjnego" piwa gdzieś po kątach jak to miało miejsce w roku ubiegłym i cena na nie będzie "ludzka". Natomiast fantów wystarczy dla każdego!?
                              buahaha...
                              gadasz od rzeczy.
                              Last edited by e-prezes; 15-08-2010, 19:29.

                              Comment

                              • rohozecky
                                PremiumUżytkownik
                                • 11-2008
                                • 1837

                                #30
                                Faktycznie, jakoś dziwnie...
                                ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎