Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.08.27-29 - Chorzów, Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    #46
    A tak mi się przypomniało.Nie wysyła się już zaproszeń tym co co roku jeździli na Giełdy w Tychach?
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • volodos
      Senior
      • 09-2008
      • 717

      #47
      Zaproszenia były (podobno) do odbioru w namiocie u Prezesa. Problem w tym, że trzeba było się tam dostać, a bez zaproszenia nie chcieli wpuścić przed 16. Taki paragraf 22. Na szczęście nastąpiła żwawa i jakże skuteczna interwencja Prezesa ŚKB i dzięki jego poręczeniu mogliśmy wejść o czasie.
      Jak dotąd giełda super, gratulacje dla organizatorów! Trza było tylko jeszcze pogodę zamówić.
      Cya @ 2 pm

      Comment

      • Doodeck
        Senior
        • 05-2003
        • 1612

        #48
        Pytanie tylko: dlaczego giełda nazywa się "Międzynarodowa" ?
        Ani wczoraj, ani dzisiaj nie spotkałem nikogo z zagranicy.
        Dalekosiężny
        Obserwator
        Obiektów
        Dynamicznie
        Epatujących
        Ciekawymi
        Koncepcjami

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          #49
          bo mogli przyjechać
          a, że nie chcieli

          Comment

          • fuliano
            Senior
            • 07-2010
            • 1825

            #50
            Oczywiście żartuję. Nie było mnie i nie wiem jak było w rzeczywistości.

            Comment

            • agaslayer
              Senior
              • 06-2009
              • 219

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
              Pytanie tylko: dlaczego giełda nazywa się "Międzynarodowa" ?
              Ani wczoraj, ani dzisiaj nie spotkałem nikogo z zagranicy.
              a ja bylem :P

              relacje napisze jutro, bo teraz jestem troche zly, bo w drodze powrotnej autobus ktory byl napisany na tablicy nie pojechal a na informacji mi nic nie wytlumaczyli, wiec wedrowalem przez SKoczow i gdzies na tej trasie zgubilem portfel z dokumentami i kartami platniczymi (juz sa zablokowane)
              Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

              nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
              http://beer.agaslayer.cz

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi
                a ja bylem :P

                relacje napisze jutro, bo teraz jestem troche zly, bo w drodze powrotnej autobus ktory byl napisany na tablicy nie pojechal a na informacji mi nic nie wytlumaczyli, wiec wedrowalem przez SKoczow i gdzies na tej trasie zgubilem portfel z dokumentami i kartami platniczymi (juz sa zablokowane)
                No czyli jednak Międzynarodowa.

                Ty tak na poważnie pieszo ze Skoczowa?
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • agaslayer
                  Senior
                  • 06-2009
                  • 219

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                  No czyli jednak Międzynarodowa.

                  Ty tak na poważnie pieszo ze Skoczowa?
                  nie
                  na szczescie po 15 minutach pojawil sie bus do Cieszyna, ale po tych doswiadczeniach juz nie wierze Waszym rozkladom jazdy
                  a "mile" uslugi na informacjach tez bezcenne
                  musialem sie jakos dostac blisko granicy, zeby mnie ktos z rodziny mogl odebrac, w koncu i tak pasowal mi autobus z Czeskiego Cieszyna do domu, ale wrocilem bez prtfela, naszczescie wszystkie zlote nie zostawilem na gieldzie, wiec wymienialem je na korony (dla mnie rzecz bardzo dziwna :P, zawsze odwrotnie

                  bez obrazy dla Katowiczan, ale Katowice to miasto grozy a ich przsytanek autobusowy to cos, czego nigdy niewidzialem, taki chaos, taki burdel

                  ale w sumie nie rozumie, czemu nie macie cos takie zintegrowane jak u nas naprzyklad IDOS
                  wybiera sie polaczenie czy busem czy pociagiem i ladnie rozpisane co i jak
                  Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                  nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                  http://beer.agaslayer.cz

                  Comment

                  • Gringo
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 2151

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika agaslayer Wyświetlenie odpowiedzi

                    bez obrazy dla Katowiczan, ale Katowice to miasto grozy a ich przsytanek autobusowy to cos, czego nigdy niewidzialem, taki chaos, taki burdel

                    ale w sumie nie rozumie, czemu nie macie cos takie zintegrowane jak u nas naprzyklad IDOS
                    wybiera sie polaczenie czy busem czy pociagiem i ladnie rozpisane co i jak
                    Przykro słuchać od sąsiadów takie opinie, ale niestety masz rację, tu miejscowi się gubią i często wsiadają do złego pociągu a co dopiero "obcy". Do tej pory można na tablicach informacyjnych w Katowicach zaobserwować ciekawe informacje np:

                    Kluczbork, przez Bielsko Biała

                    Warna (ten pociąg jeździł kilkanaście lat temu)

                    Bydkoszcz

                    Villach - wg tablic info jedzie do Wiednia

                    .....
                    Last edited by Gringo; 29-08-2010, 08:08.

                    Comment

                    • agaslayer
                      Senior
                      • 06-2009
                      • 219

                      #55
                      no najgrosze to, ze w internecie ten autobus (16:40 kierunek Cieszyn) byl napisany ze jedzie, na tablicy tez, ale na przystanku juz nie
                      a jak ktos z daleka planuje, to jest w tylnej czesci ciala
                      a jak zaczely na ten maly plac autobusowy najezdzac same zagraniczne autobusy, to o malo nie mialem jak wybrnac z tego zeby mnie nie przejechali (no to bym byl chyba szybciej w Czechach ), brrrr
                      Katalog czeskich podstawek piwnych http://www.coasters.cz

                      nowa strona z kolekcja podstawek - prawie gotowa :-D
                      http://beer.agaslayer.cz

                      Comment

                      • leszektrebacz
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 126

                        #56
                        Byłem tam wczoraj (28.08).Gdyby nie telefoniczna komunikacja z Markiem to chyba bym nie trafił.Pogoda była różna.Deszcz przeplatał się ze słońcem ale ogólnie "BeerFest 2010" uznaję za udany.W namiocie kolekcjonerski brakowało trochę miejsca ale i to udało się przeforsować.
                        Zainteresowanych zapraszam do zobaczenia zdjęć z BeerFestu:
                        https://www.facebook.com/Etykiety-Pi...8083177539645/
                        http://www.facebook.com/leszek.trebacz
                        http://picasaweb.google.co.uk/beerlabel2010

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo-sl Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dodatkowo namiot browar.biz i degustacja piw domowych. Załapałem się na dwie:
                          19:00 - Grodziskie Czerwone (bardzo dobre)
                          To były 2 piwa:
                          Grodziskie i Czerwone
                          Ale które piłeś, to nie wiem - Grodziskie było wędzone, Czerwone - nie
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Gringo
                            Senior
                            • 07-2007
                            • 2151

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            To były 2 piwa:
                            Grodziskie i Czerwone
                            Ale które piłeś, to nie wiem - Grodziskie było wędzone, Czerwone - nie
                            Wędzone - Czerwone, musiałem się poprostu przesyłyszeć w tym hałasie coś mi tak utkwiło to czerwone i nawet nie dotarło to do mnie że było napisane na tablicy WĘDZONE.
                            Moje sprostowanie potraktujcie także jako przeprosiny za zamieszanie
                            Last edited by Gringo; 31-08-2010, 11:38.

                            Comment

                            • bogdanw
                              Junior
                              • 11-2005
                              • 13

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pytanie tylko: dlaczego giełda nazywa się "Międzynarodowa" ?
                              Ani wczoraj, ani dzisiaj nie spotkałem nikogo z zagranicy.
                              Osobiście siedziałem z gośćmi z Ukrainy i Białorusi więc impreza jednak międzynarodowa, giełda nie wiem.

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck Wyświetlenie odpowiedzi
                                Pytanie tylko: dlaczego giełda nazywa się "Międzynarodowa" ?
                                Ani wczoraj, ani dzisiaj nie spotkałem nikogo z zagranicy.
                                Jak to nikogo? A Ty? Co prawda mieszkasz już ładnych kilka lat u nas ale jak by nie było to jesteś zagraniczniak.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎