Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.10.23 - Tychy, Jesienna Giełda Birofilów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jedrek122
    Member
    • 12-2008
    • 43

    #16
    Są juz pokale świeże i warnijkie pozdrawiam
    jedrek122

    Comment

    • volodos
      Senior
      • 09-2008
      • 717

      #17
      Jeżeli ktoś ma takowe, chętnie wymienię, w ostateczności kupię.

      Comment

      • Piotrkow
        Member
        • 08-2010
        • 98

        #18
        W razie zapotrzebowania mogę podrzucić komuś na giełdę jakieś piwka wchodzące w skład oferty naszego sklepu. Szczegóły na PW.

        Comment

        • seba_gliwice
          Senior
          • 10-2003
          • 374

          #19
          Oprócz ładnych zdjęć jakoś trudno znaleźć na tej stronie ofertę piw .... !?

          Comment

          • Wiktoria
            Senior
            • 07-2003
            • 796

            #20
            Mimo najszczerszych chęci tym razem nie uda się nam dotrzeć na giełdę. Dopadło nas jakieś paskudztwo i trzeba się wykurować przed błąkaniem się po świeżym powietrzu pierwszego listopada.

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              #21
              Niestety mnie też nie będzie.Muszę dopełnić obowiązku na weselu szwagra.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • Adam50
                Senior
                • 10-2006
                • 321

                #22
                Kormoran

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jedrek122 Wyświetlenie odpowiedzi
                Są juz pokale świeże i warnijkie pozdrawiam
                Tak, już posiadam pokale " Świeże i Warnijskie "
                Do zobaczenia w sobotę

                Comment

                • maras_73
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 277

                  #23
                  Witam! Wybieram się na giełdę z Ostrowa Wlkp. i mam wolne miejsca. Jeśli ktoś z Ostrowa lub okolic chciałby się zabrać proszę pisać na PW
                  www.flickr.com/photos/maras73beercoasters

                  Comment

                  • volodos
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 717

                    #24
                    Pokale w zbiorze dzięki Adamowi z Elbląga.

                    Comment

                    • etykieta
                      Senior
                      • 08-2005
                      • 180

                      #25
                      jesienna giełda tyska 2010

                      To moja ulubiona giełda choć tłok na sali był chyba większy niż rok temu. Dzięki forumowiczowi Piotrków wzbogaciłem sie o kilka kolejnych piw niemieckich do degustacji Po weekendzie przyjdzie czas na kubki smakowe :-) Spotkałem znajomych, i choć etykiet niemieckich na sali nie było za dużo jestem zadowolony!! . Do zobaczenia za rok !!!

                      Comment

                      • bzk_tychy
                        Junior
                        • 10-2010
                        • 1

                        #26
                        Dziś pierwszy raz pojawiłem się na Giełdzie Birofilów.. Ogólnie wrażenia super. Zrobiłem małe zakupy i na pewno nie odpuszcze kolejnych.

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #27
                          Pod względem kolekcjonerskim giełda jak dla mnie niestety bardzo kiepściutka. Z drugiej strony bardzo mile zaskoczyła mnie naprawdę dużym i niespodziewanym zainteresowaniem Kolekcjonerów moimi birofiliami jakie miałem na sprzedaż co przełożyło się oczywiście na poprawę bilansu portfelowego w drodze powrotnej
                          Pojawiła się tradycyjnie ekipa starych wyjadaczy z Tychów i okolic z którymi zawsze miło mi się spotkać.
                          Giełda z lekkim sentymentem gdyż równo 6 lat temu była to moja ostatnia giełda przed wyjazdem na "saksy" za granicę.
                          Podziękowania dla Organizatorów za zorganizowanie tej imprezy
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Gacka
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 373

                            #28
                            Witam. Kolekcjonersko tak jak u Kolegi wyzej,kiepsciutko. Organizacyjnie naprawde rewelacja. Podziekowania dla Organizatorow. Dokupilem troche nowych PL KAPSLI,przydadza sie na wymiane. Niektore kapsle,maja cene 2 PLN,czyli wyzej niz 50% ceny calego piwa? Czy to wplyw jednego z portali aukcyjnych,czy...
                            PREZIO odwinal niezly nr. Oczywiscie jesli to wszystko prawda. Trzeba poczekac na to,co powie sam wywolany w tej sprawie.
                            POZDRAWIAM WSZYSTKICH KOLEKCJONEROW!!!
                            Viva Slask Wroclaw!!!

                            Comment

                            • Promil03
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2833

                              #29
                              Serdeczne podziękowania dla organizatorów za giełdę! Miło było spotkać tylu znajomych. Miłym zaskoczeniem była również oferta piw lanych! Brawo.
                              PS. Extra podziękowania dla Gosi i Mariusza za bezpieczny transport i dla Jasia za wynalazki z Bułgarii.

                              Comment

                              • Krzych15
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 596

                                #30
                                Mnie osobiście zawsze wkurza fakt że coś jest sprzedawane przed oficjalnym debiutem na rynku - też to przerabialiśmy już kiedyś z podkładkami z Fortuny, jak zwał to zwał jest to naganne postępowanie - to moja opinia, czy się z nia zgodzicie czy nie.
                                krzych
                                Dzień bez piwa to stracony dzień.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎