Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.12.04 - Poznań, IV Giełda Poznańska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • interpid1
    Prezes hordy poznańskiej
    • 03-2009
    • 762

    #16
    Oto link do formularza drugiego poznańskiego konkursu piw domowych http://www.piwa-swiata.com/pl/o_piwi..._konkursu.html
    www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

    Comment

    • Bananowy_Joe
      Junior
      • 09-2009
      • 12

      #17
      Witam wszystkich.

      Jako, że nie jestem jakimś specjalistą czy znawcą piwa to liczę na Waszą pomoc. Nigdy nie było mnie na tego typu giełdach więc mam pytanie - Czy orientuje się ktoś czy na takiej giełdzie będzie możliwość kupowania szklanek? pokali? Co jakiś czas uzupełniam swoją skromną kolekcję szklanek o tematyce żużlowej jak pojawi się coś na Allegro bo ciężko inaczej cokolwiek zdobyć no i stąd moje pytanie. Po cichu liczę, że będzie możliwość kupienia czegoś na tej giełdzie no i jestem z Poznania więc tym bardziej bym się wybrał. Proszę o odpowiedzi w PW.

      Pozdrawiam no i oczywiście Wasze
      Bananowy_Joe

      Comment

      • interpid1
        Prezes hordy poznańskiej
        • 03-2009
        • 762

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bananowy_Joe Wyświetlenie odpowiedzi
        Witam wszystkich.

        Jako, że nie jestem jakimś specjalistą czy znawcą piwa to liczę na Waszą pomoc. Nigdy nie było mnie na tego typu giełdach więc mam pytanie - Czy orientuje się ktoś czy na takiej giełdzie będzie możliwość kupowania szklanek? pokali? Co jakiś czas uzupełniam swoją skromną kolekcję szklanek o tematyce żużlowej jak pojawi się coś na Allegro bo ciężko inaczej cokolwiek zdobyć no i stąd moje pytanie. Po cichu liczę, że będzie możliwość kupienia czegoś na tej giełdzie no i jestem z Poznania więc tym bardziej bym się wybrał. Proszę o odpowiedzi w PW.

        Pozdrawiam no i oczywiście Wasze
        Oczywiście szkła będzie dużo .Zapraszamy na giełde
        www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

        Comment

        • wtk
          Junior
          • 11-2010
          • 21

          #19
          Czy ktoś w Wrocławia się wybiera?
          Proszę o kontakt na priv...

          Comment

          • karin861
            Senior
            • 02-2006
            • 597

            #20
            Od jakiej godziny ta impreza? Mam nadzieję, że nie od jakiejś pioruńsko wczesnej
            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

            Comment

            • interpid1
              Prezes hordy poznańskiej
              • 03-2009
              • 762

              #21
              Teoretycznie od 7 , ale spodziewamy się kolejki od 4 , wszak niektórzy nie lubią długo spać.
              www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

              Comment

              • cororo
                • 04-2003
                • 766

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
                Teoretycznie od 7 , ale spodziewamy się kolejki od 4 , wszak niektórzy nie lubią długo spać.
                Czwarta to ta godzina, którą wytrwali łowcy lubią najbardziej.

                Comment

                • karin861
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 597

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czwarta to ta godzina, którą wytrwali łowcy lubią najbardziej.
                  Już nawet nie spytam czego łowcy... albo kogo
                  Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                  Comment

                  • interpid1
                    Prezes hordy poznańskiej
                    • 03-2009
                    • 762

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czwarta to ta godzina, którą wytrwali łowcy lubią najbardziej.
                    W końcu wymiana przedgiełdowa jest najbardziej ekscytująca , bo jak się już niektórzy nawalą to różnic na etykietach nie zobaczą
                    www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                    Comment

                    • interpid1
                      Prezes hordy poznańskiej
                      • 03-2009
                      • 762

                      #25
                      Sponsorem giełdy będzie Browar Fortuna , i ich piwo będzie lane.Poza tym będzie piwo z Bartka, oraz z najzacniejszych minibrowarów wielkopolskich.Cuda się będą lały z kranów.Dla zainteresowanych 27 listopada w Miłosławiu dzwi otwarte Browaru Fortuna , za moim pośrednictwem Browar wszystkich sardecznie zaprasza.
                      www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                      Comment

                      • zbig13
                        Junior
                        • 04-2004
                        • 7

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika interpid1 Wyświetlenie odpowiedzi
                        ...Dla zainteresowanych 27 listopada w Miłosławiu dzwi otwarte Browaru Fortuna , za moim pośrednictwem Browar wszystkich sardecznie zaprasza.
                        Oooo, a są już jakieś szczegóły? Godziny itp?

                        Comment

                        • olmarcia
                          Senior
                          • 08-2008
                          • 111

                          #27
                          ile będzie kosztował wstęp na giełdę? i czy będzie giełdowy kapsel? Będę wdzięczna za odpowiedź

                          Comment

                          • twawrzyniak
                            Junior
                            • 05-2009
                            • 6

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbig13 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Oooo, a są już jakieś szczegóły? Godziny itp?
                            Czy są nowe wieści w sprawie drzwi otwartych w Miłosławiu?

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #29
                              A co za problem, aby umówić się indywidualnie na wizytę w browarze?
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • interpid1
                                Prezes hordy poznańskiej
                                • 03-2009
                                • 762

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika twawrzyniak Wyświetlenie odpowiedzi
                                Czy są nowe wieści w sprawie drzwi otwartych w Miłosławiu?
                                Odnośnie dzwi otwartych w browarze jutro więcej szczegółów
                                www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎