Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.12.04 - Poznań, IV Giełda Poznańska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mgebicki
    Member
    • 08-2001
    • 93

    #76
    Podziękowania dla Organizatorów
    Miło było znowu spotkać znajomych. Podziękowania również za zorganizowanie świetnych piw, pszeniczne rewelacyjne

    Comment

    • blazers
      Senior
      • 10-2009
      • 217

      #77
      gielda jak zwykle super! tripel z kija rewelacja. i mala sugestia do prezesa--gosia z glogowskiej to chyba na mega premie zasluzyla,nieprawdaz?

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23807

        #78
        Interpid - gratulacje za wzorową organizację (pomocnikom też winszuję ma się rozumieć). Szkoda że trochę gości się wykruszyło, ale grunt to nie być mientkim a twardym!

        Można było zauważyć nowe trendy w giełdowym życiu - np. promocje i wyprzedaże Arcego

        p.s. jakby ktoś znalazł etykiety z motywem łosia na nartach, to zgłaszać się do Konyego. Przyjmie również te z motywem lubieżnych dziadków!
        Last edited by ART; 06-12-2010, 12:35.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • kony
          breweriarz
          • 08-2005
          • 1701

          #79
          Tak tak, giełda wporzo była ;-)
          Dzięki organizatorom za organizację i współtowarzyszom za współtowarzyszenie.
          Kolekcjonersko jak dla mnie bomba, przybyło mi parę nowych sztuk ale co najważniejsze jak już przedmówca wspomniał pokonałem kolejne bariery i poszerzyłem krąg moich zainteresowań zbierackich. I tak, pod wpływem emocji - dołączyłem nową kategorię "ładne" a pod wpływem perswazji Arcego nową kategorię - "lubieżne dziadki".
          Jeśli ktokolwiek może mnie wspomóc w powiększaniu moich zbiorów będę zobowiązany.
          Zdrówko!

          Comment

          • interpid1
            Prezes hordy poznańskiej
            • 03-2009
            • 762

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
            Tak tak, giełda wporzo była ;-)
            Dzięki organizatorom za organizację i współtowarzyszom za współtowarzyszenie.
            Kolekcjonersko jak dla mnie bomba, przybyło mi parę nowych sztuk ale co najważniejsze jak już przedmówca wspomniał pokonałem kolejne bariery i poszerzyłem krąg moich zainteresowań zbierackich. I tak, pod wpływem emocji - dołączyłem nową kategorię "ładne" a pod wpływem perswazji Arcego nową kategorię - "lubieżne dziadki".
            Jeśli ktokolwiek może mnie wspomóc w powiększaniu moich zbiorów będę zobowiązany.
            Zdrówko!
            A co to za nowa kategoria, może jakieś dodatkowe informacje.
            www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

            Comment

            • wogosz
              Senior
              • 12-2005
              • 1007

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mgebicki
              Podziękowania również za zorganizowanie świetnych piw, pszeniczne rewelacyjne
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blazers
              tripel z kija rewelacja
              Oboje z synem bardzo dziękujemy za uznanie i cieszymy się że smakowało.

              Comment

              • karold28
                Member
                • 10-2010
                • 84

                #82
                Dziękuje bardzo za zorganizowanie giełdy. To była moja pierwsza i na pewno nie ostania. Piwa domowe z kija zarówno tripel jak i pszeniczne świetne, dzięki czemu jeszcze bardziej przekonałem się do tego żeby spróbować samemu też coś zrobić. Chociaż pewnie za 1 razem tak dobre nie wyjdzie Pozdrawiam

                Comment

                • kot_z_cheshire
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 2201

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                  I tak, pod wpływem emocji - dołączyłem nową kategorię "ładne" a pod wpływem perswazji Arcego nową kategorię - "lubieżne dziadki".
                  Jeśli ktokolwiek może mnie wspomóc w powiększaniu moich zbiorów będę zobowiązany.
                  Zdrówko!
                  A nie były to przypadkiem "rubaszne dziadki"??? Bo jak by co..to mam taka jedną specjalnie for you... Dużo dziadków i dużo rubaszności:P

                  A skoro już jestem w tym wątku: dziękujemy za spotkanie
                  Młode koty mają adhd, niestety.
                  Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                  Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                  Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                  Comment

                  • kony
                    breweriarz
                    • 08-2005
                    • 1701

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire Wyświetlenie odpowiedzi
                    A nie były to przypadkiem "rubaszne dziadki"???
                    A wiesz, że już zgłupiałem i sam nie wiem co zbieram teraz. Może Arcy nas oświeci, w końcu to on jest prowodyrem...

                    Comment

                    • JAQBA
                      Senior
                      • 08-2006
                      • 1351

                      #85
                      Dzięki organizatorom za giełdę, piwowarom za przepyszne domowe piwo, współbiesiadnikom za jadło, pitko i pogaduchy - fajnie było Was znów zobaczyć.
                      Do zobaczyska

                      Comment

                      • dzidek1960
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1548

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Oboje z synem bardzo dziękujemy za uznanie i cieszymy się że smakowało.
                        To ja się cieszę i dziękuję, że było mi dane skosztować zarówno Twoich jak i Anteksa piw. Wspólnie postawiliście bardzo wysoko poprzeczkę i już się boję, że mógłbym za rok nie dotrzeć na poznańską giełdę.
                        Dziękuję organizatorom za czas poświęcony na zorganizowanie giełdy i Wszystkim za towarzystwo i rozmowy. Była to najmniejsza poznańska giełda ale dla mnie najbardziej udana.
                        "Ma jednak kraj polski napój warzony
                        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                        wybornym smakiem"
                        Jan Długosz, Historie Piwne
                        Moja strona www w początkowym okresie budowy

                        Comment

                        • olmarcia
                          Senior
                          • 08-2008
                          • 111

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Oboje z synem bardzo dziękujemy za uznanie i cieszymy się że smakowało.
                          Bardzo smakowało... jak zawsze!

                          Comment

                          • madonlukasz
                            Junior
                            • 01-2009
                            • 6

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Można jaśniej? Jeżeli Kipera to nie, dziekuję.
                            Wedle życzenia będę też miał kipera. Pozdrawiam serdecznie.

                            Przy okazji dziękuję za giełdę.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10838

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika madonlukasz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wedle życzenia będę też miał kipera. Pozdrawiam serdecznie.
                              (...).
                              Nie przypominam sobie abym życzył tą ciecz?
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                #90
                                Rubaszne

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎