Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.05.21 - Tychy - Jubil. Międzynarodowa Giełda Kolekcjonerów Piwnych Akcesoriów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maremali
    Senior
    • 05-2002
    • 1953

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeśli potrafisz "stargować" cenę z 10 zł na 80 gr to chętnie wezmę u ciebie kilka lekcji.
    Niestety nie mam zdolności dydaktycznych ;( , ale z tego co wiem jest sporo firm oferujących szkolenia z technik negocjacji.
    http://maremali.web-album.org/

    Comment

    • jasiu_piwosz
      Senior
      • 12-2004
      • 620

      #32
      Giełda całkiem sympatyczna - ooogromne pomieszczenie ( nareszcie bez tłoku).
      Spotkanie pogiełdowe też niczego sobie - obecnym dzięki za atmosferę.
      Doodeck + Azor proszeni o zwrot MARABUTA.

      Comment

      • Maremali
        Senior
        • 05-2002
        • 1953

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bianco8 Wyświetlenie odpowiedzi
        maremali - nie znam Cię ale masz chyba niewielkie pojęcie o możliwości negocjacji cen na giełdach. technik negocjacji mógłbym Cię nauczyć, wiele lat byłem handlowcem ale albo mało bywasz na giełdach, albo zwyczajnie czepiasz się przedmówcy. ceny na giełdach czasem podlegają negocjacji, ale nigdy nie widziałem by ktoś podstawkę lub szkło wycenione na 10 PLN, sprzedał za 10 gr. to zwykle oszołomy bądź ludzie szukający jeleni. hmmm rok temu w Chorzowie na Beer Fest zdarzyło mi się oddać kilkanaście szkieł gratis, a resztę za 2-3 PLN by nowi kolekcjonerzy mieli powód do rozpoczęcia kolekcjonowania szkieł ani firmy szkolące ani Ty nie jesteś takim magikiem w temacie negocjacji na giełdach, by zbijać ceny w sposób opisany powyżej.
        Zgadza się nie mam wielkiego pojęcia ani doświadczenia w negocjacjach nigdy nie byłem handlowcem i nie sądzę abym się w tym fachu sprawdził. Giełdy traktuję od pewnego czasu jako spotkania towarzyskie, jak coś dojdzie do kolekcji to fajnie a jeśli nie to trudno, dlatego nie skorzystam z Twojej oferty nauki tych technik aczkolwiek miło będzie Ciebie poznać osobiście.
        Pisałeś o wspieraniu nowych kolekcjonerów na Beer Feście - powiedz w jaki sposób takie młode osoby mogą się dowiedzieć o takich giełdach kolekcjonerskich jeśli część z nas w tym również organizatorzy nie widzą potrzeby nagłaśniania takich imprez.

        Ps. bardziej podobało mi się na giełdzie kwiatowej.
        http://maremali.web-album.org/

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎