Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.10.22 - Tychy, Jesienna Giełda Birofilów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krypol85
    Senior
    • 05-2011
    • 177

    #31
    Nie wiem - ja się na Tychach nie znam. Byłem na bodajże lodowisku w maju. To nie daleko??
    Moja kolekcja:
    http://krypol85.pl

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      #32
      Jesienna giełda a majowa to dwie różne sprawy. Jesienna z tego co kojarzę zawsze była w technikum.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Doodeck
        Senior
        • 05-2003
        • 1612

        #33
        Stare miejsce (tam gdzie zwykle bywała) - czyli nie w sali gimnastycznej, lecz w budynku szkoły.
        A ostatnia giełda była lodowisku oddalonym od technikum o ok. 5 km.
        "Stare miejsce" nie znaczy "ostatnie miejsce"
        Dalekosiężny
        Obserwator
        Obiektów
        Dynamicznie
        Epatujących
        Ciekawymi
        Koncepcjami

        Comment

        • krypol85
          Senior
          • 05-2011
          • 177

          #34
          Rozumiem To może mi ktoś podać adres? Muszę zdać się na nawigację :P
          Moja kolekcja:
          http://krypol85.pl

          Comment

          • beerek62
            Senior
            • 04-2010
            • 1037

            #35
            Masz w pierwszym poście - ul. Browarowa 1. W Tychach oczywiście.
            Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
            Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

            Comment

            • Abrel
              Senior
              • 05-2007
              • 102

              #36
              XXXIX Tyska Giełda Birofiliów

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Od Marka Brandysa informacja:
              podczas giełdy będziemy prowadzić kwestę na rzecz chorego dziecka.konkretnie zbieramy na specjalistyczny chodzik który bagatela kosztuje około 30000 zł.
              zarząd Śląskiego Klubu Birofilów

              Comment

              • tyskikufel
                Senior
                • 04-2003
                • 772

                #37
                przepraszam że nie podałem dokładnie miejsca giełdy ale większość kolekcjonerów wie że giełda jesienna była zawsze na auli technikum, z majową bywa różnie , obecna giełda jesienna odbędzie się na auli technikum ulica browarowa 1, na licytację dla tego dziecka wystawimy birofilia otrzymane od Kompani Piwowarskiej oraz kolekcjonerów naszego Stowarzyszenia, każda złotówka z tych aukcji będzie przekazana do specjalnej skrzynki , będzie można również wrzucać dobrowolne datki , każda złotówka mile widziana, będą prawdopodobnie rodzice z tym chłopakiem na giełdzie,którzy rozdają informację gdzie można przekazać 1 % swojego podatku za 2012 r , rodzice mają legalne pozwolenie na zbiórkę pieniędzy na ten cel,gorąco zapraszam do licytacji

                Comment

                • tyskikufel
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 772

                  #38
                  chodzi oczywiście o rozliczenie podatkowe za 2011 , złożone w urzędzie w 2012 ,prośba o plastikowe nakrętki do butelek to też będziemy zbierać na giełdzie

                  Comment

                  • diebels
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 170

                    #39
                    Przy okazji mam pytanie czy będzie ktoś na giełdzie z Centrum piwowarstwa?

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23805

                      #40
                      Możliwe że nie. Nad czym ubolewam.
                      Last edited by ART; 19-10-2011, 18:01.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
                        prośba o plastikowe nakrętki do butelek to też będziemy zbierać na giełdzie
                        Super, to ja przywiozę całą torbę.
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • Abrel
                          Senior
                          • 05-2007
                          • 102

                          #42
                          kwesta XXXIX tYSKA GIEŁDA

                          Bardzo dziękujemy za wsparcie . Niech wszyscy wiedzą że birofile też myślą o innych w potrzebie

                          Comment

                          • beerek62
                            Senior
                            • 04-2010
                            • 1037

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
                            prośba o plastikowe nakrętki do butelek to też będziemy zbierać na giełdzie
                            Mam tego ze dwa worki, już wrzuciłem do bagażnika
                            Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                            Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                            Comment

                            • Promil03
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2833

                              #44
                              Wpadliśmy z synkiem na 2 godzinki. Jak zwykle miło i sympatycznie. Odebrałem zakupiony kufel Żywca, który potem zostawiłem na stoliku. Gdyby nie Doodeck to 55 zeta poszłoby się... (dzięki ). Podziękowania dla krugera i biankco za piwa. Miło było spotkać kiszota i pomęczyć go trochę szalikiem Zagłębia (fotki w moim podpisie).
                              Do zobaczenia w Spiżu

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                #45
                                Tak a ciekawości, za ile poszedł Królewski Porter?
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎